.

I v předvánoční honičce si můžete najít čas na romantický večer při svíčkách!

Vztahy

I v předvánoční honičce si můžete najít čas na romantický večer při svíčkách!

I když máte možná právě teď na mysli důležité věci jako co koupit tchýni k vánocům, kolik mouky a Hery budete potřebovat na cukroví a jak v co nejkratším čase a za co nejmenší námahy uklidit celý byt – uklidněte se. Zastavte se v tom všelikém předvánočním běsnění. Udělejte si pohodu, relax, leháro… A ještě to celé okořeňte špetkou lásky a romantiky ;-)
Nepotřebujete k tomu nic moc zvláštního. Stačí příjemně vyhřátý byt, láhev vašeho oblíbeného vína, pár jednohubek, romantická hudba a hlavně – aromatické svíčky nebo aromalampičky. Provoňte svůj domov exotickými vůněmi jasmínu nebo ylang-ylang, teď před Vánoci se hodí i citrusy a hřebíček či vanilka. Udělejte si klid, vypněte mobil a odpojte telefon.
Nebo si napusťte vanu, nakrájejte si pomeranče a mandarinky, naházejte je do vody a šup tam za nimi. No jistě, oba dva. Žádné vymlouvání, že se do vany společně nevejdete ;-) Kolem dokola rozsviťte vonné svíčky a nechte se unášet romantickou atmosférou. Protože žádný stres vám nestojí za to, abyste kvůli němu zanedbávali lásku. Je to tak? :-)

Právě teď s námi můžete soutěžit o vonné svíčky Healing Garden, se kterými se váš domov promění v oázu klidu, pohody a lásky.
   
04.12.2001 - Láska a vztahy - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [19] Simba [*]

  Zapálené svíčky ...nádhera. Mám svíčky po celém bytě.

  superkarma: 0 30.11.2003, 12:38:34
 2. avatar
  [18] Léthé [*]

  Miluji zapálené svíčky,zvlášť v tomto období kdy se nestačí ani pořádně rozednít a už se stmívá. Zapaluji si je denně a dokonce mám i plovoucí svíčky do vany.
  Můj manžel mi tvrdí , že jsem musela být v minulém životě paličova dcera,jinak si nedovede vysvětlit,že víc utratíme za svíčky,než za elektriku.No a taková romantika jak se v článku popisuje...proč ne...zrovna dnes po dlouhé době jsem měla hezkej večer při svíčce a láhvičce vína.

  superkarma: 0 09.12.2001, 01:55:42
 3. avatar
  [12] Silveig [*]

  Koukám, že dneska budou mít vodárny pěkně napilno...

  superkarma: 0 04.12.2001, 14:49:46
 4. avatar
  [9] Dokinka [*]


  vianoce su pokoj a laska.Načo zhon.Preto každy deň vianoce aj so sviečkami

  superkarma: 0 04.12.2001, 12:07:53
 5. avatar
  [7] zena [*]

  Já jsem úplný maniak na svíčky.Ráda se na ně dívám a občas si nějakou koupím.Ovšem doma jí mám zapálenou teď každý večer. Ať vonnou, nebo obyčejnou. Taky mi řekla jedna léčitelka, že je to dobře mít doma zapálenou svíčku, protože odnáší stres a všechno špatné (špatnou náladu) z těla ven.
  Na tu vanu bych po včerejší zkušenosti radši zapomněla. Týká se to především těch, co mají nízký krevní tlak a rádi horkou vanu . Včera jsme tam takhle měli pohodu s přítelem a když jsem vylezla, tak jsem se z toho složila, takže romantika byla taky ta tam Chce to mít silného přítele, aby vás udržel, když padáte na zem . To jen tak na okraj.

  superkarma: 0 04.12.2001, 11:24:02
 6. avatar
  [5] kytička [*]

  takova relaxacni vana je super odbouravac stresu.. pro jednotlivce i kolektiv

  superkarma: 0 04.12.2001, 11:05:28
 7. avatar
  [3] kytička [*]

  Tak vam reknu,ze takovou romantiku jsem zazila
  a je to neskutecne krasne.
  Do male vany se oba vejdete a nebudete verit do jake pohody se dostanete
  Zkuste to.DOPORUCUJI !
  ovoce si nakrajejte na talirek a prokladejte jim pusinky..


  superkarma: 0 04.12.2001, 10:22:25
 8. avatar
  [2] sarobrouk [*]

  Máte pravdu. Poslední dobou je toho nějak moc. V práci, protože s Vánocemi my neblázníme. Ty si vychutnáváme jak přichází, ale žádné gruntování, umývání oken v největší zimě, pečení 20 druhů cukroví - to se nekoná. Ale je fakt, že práce nás vytěžuje natolik, že už jsme spolu dlouho pěkně vklidu něposeděli u stolu a nedali si nějaké dobré jídlo. Koupím svíčky a jdu hledat v kuchařce. Dík za připomenutí, že je tu i romantika.

  superkarma: 0 04.12.2001, 08:24:01
 9. avatar
  [1] elfos [*]

  Je to naprosto tak :-) tos napsala moc hezky, Johanko :-)
  Na takovéhle krásné chvilky je třeba si udělat čas po celý rok - nejen v době předvánoční ...

  superkarma: 0 04.12.2001, 00:21:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme