.

Ulétly vaše děti na Harry Potterovi? Kupte jim pod stromeček Bradavice!

Vztahy

Ulétly vaše děti na Harry Potterovi? Kupte jim pod stromeček Bradavice!

Dost možná i vaše děti spřádají ve svých hlavičkách plány, jak se přesunout do kouzelného světa Harryho Pottera a jeho kamarádů. Hltají knížky a neuvěřitelně moc se těší na filmové zpracování příběhů malého kouzelníka. Díky novým stavebnicím LEGO si mohou vaše děti užít atmosféry Bradavic už teď! Je to také perfektní tip na vánoční dárek! A když budete mít trošku štěstí, můžete stavebnici LEGO Harry Potter vyhrát v naší nové soutěži.
Nová řada jedenácti produktů představuje některá z nejznámějších míst a scén z Harryho Pottera, jako jsou např. Bradavický hrad, spěšný vlak do Bradavic, Hagridova bouda, třída profesora Snapea, zakázaná chodba, komnata Okřídlených klíčů, rozhodující souboj, Moudrý klobouk, ložnice v Nebelvíru, obchody v Příčné ulici a bradavické třídy. Navíc, pokud si děti všechny stavebnice zkombinují, mohou si vytvořit celý bradavický příběh.
Stavebnice LEGO Harry Potter samozřejmě obsahují osm nejpopulárnějších postav z kouzelného světa Harryho Pottera - jsou zde minifigurky Harry, Ron, Hermiona, Hagrid, Draco MalfoyTM a profesor Brumbál, profesoři Snape a Quirrell. A také řada dalších, včetně zvířat, duchů a imaginárních tvorů.
Nová řada LEGO je určená dětem od šesti let, ale pravděpodobně si s ní užijí hodně legrace i větší děti a dokonce i tatínkové :-)

Více informací o produktech LEGO Harry Potter získáte na www.LEGO.com
   
14.11.2001 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] hubajda [*]

    Sml67Sml67

    superkarma: 0 30.09.2012, 23:51:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme