.

Proč byste se neměla hroutit z toho, že má radši fotbal než vás.

Vztahy

Proč byste se neměla hroutit z toho, že má radši fotbal než vás.

Oni za to opravdu nemůžou. Jsou prostě jiní než my. Nedochází jim, jak jednoduché je uvrhnout nás jediným špatně zvoleným slovem do hlubokého zoufalství, protože oni to tak nemyslí. Jejich myšlení prostě chodí jinými cestičkami a oni se pak v lepším případě diví, co ta ženská blbne a jančí, v horším případě si ani nevšimnou, že si kvůli nim právě leháte na koleje nebo polykáte tubu uspávacích prášků. Jsou to zkrátka chlapi, co se dá dělat…
Jen pro názornost si teď pojďme zopakovat pár nejčastějších nedorozumění, kdy jejich jednání (nebo naopak nečinnost) v nás, někdy až přespříliš citlivých slabších polovičkách, dovede vyvolat paniku, která by se dala stručně nazvat „On mě nemiluje!“.

Nevolá, neposílá SMS, prostě celý den o sobě nedá vědět… Říkáte si, že si na vás celý den ani nevzpomene, zatímco vy, hloupá husa, na něj myslíte skoro nepřetržitě. Okamžitě vás napadá, že vás už nemá rád. Kdyby měl, určitě by se ozval. Napsal by aspoň SMS „Miluju tě“. Omyl. Nemá cenu se hroutit, zřejmě vás opravdu ještě pořád miluje, ale za prvé muži se obvykle nedovedou soustředit na víc věcí najednou (a v práci se přece myslí na práci), za druhé nesnášejí zbytečné telefonování nebo esemeskování, když není potřeba něco důležitého sdělit. Vždyť se přece večer uvidíme, tak co… Tak nějak to vidí on.

Neříká vám, že vás miluje. Vážně, neřekl to už celé týdny. A přitom ze začátku to říkal. Nebojte, pravděpodobně vás pořád miluje. Muži jen nesnášejí opakované činnosti (nakonec je to i jeden z důvodů proč k smrti nenávidí domácí práce) a z duše se jim protiví opakovat stejné věty stále dokola. Neříká „Miluju tě“? Ale vždyť vám to přece už tolikrát řekl! :-o Takže to přece víte, ne? Proč to tedy znova omílat… Tak nějak to vidí on.

Načuřeně odmítne jít s vámi na rande (do kina, s dětmi na procházku, na večeři aj.), když běží v televizi fotbal? Ne, to opravdu nemělo znamenat, že pro něj jste nedůležitá, nepodstatná a že vaše místo v jeho srdci je až za jeho oblíbeným fotbalovým klubem. Zkuste se na to dívat realisticky. On se prostě chce dívat na fotbal. Má fotbal rád. Chce fandit a chce vidět góly. Chce si při tom trochu zařvat. Vás má taky rád, ale přece je s vámi zbytek týdne, tak proč mu sakra nemůžete tyhle dvě hodiny věnovat? Tak nějak to vidí on.

   
01.11.2001 - Láska a vztahy - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [20] hubajda [*]

  elfos — #1 Sml22

  superkarma: 0 30.09.2012, 23:47:37
 2. avatar
  [6] medved [*]

  Jestli je tenhle clanek pravdivy, tak v tom pripade nemam doma spravnyho chlapa Manzel mi pise denne spoustu zprav, ze me miluje mi rika nekolikrat denne a fotbal nesleduje vubec. To uz ja jsem vetsi fanda nez on Podotykam, ze spolu nejsme nekolik mesicu, ale nekolik let. Mozna takovyhle protivny chlapi fakt existujou, ale s tema at se trapi ty, ktere na to maji nervy

  superkarma: 0 01.11.2001, 09:43:19
 3. avatar
  [4] Hanela [*]

  Tak to je článek jak na objednávku... celou cestu do práce jsem přemýšlela , proč nenapsal :-))

  superkarma: 0 01.11.2001, 08:25:41
 4. avatar
  [3] sarobrouk [*]

  Honzo - nevím, kde ty sbíráš ty zkušenosti s ženskýma, ale to co je víše napsáno, je téměř dokonalé a je to pravda. Zamysli se sám na sebou a buď kritický, určitě se poznáš také.

  superkarma: 0 01.11.2001, 08:21:22
 5. avatar
  [1] elfos [*]

  :-)) pěknéé ... a snad i .. pravdivé... ti MUSKI! :-))))

  1. na komentář reaguje hubajda — #20
  superkarma: 0 01.11.2001, 00:26:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme