.

„Když jsem slyšela slovo sex, udělalo se mi špatně od žaludku,“ vzpomíná Radka.

Vztahy

„Když jsem slyšela slovo sex, udělalo se mi špatně od žaludku,“ vzpomíná Radka.

Kamarádka mi řekla o těchto stránkách pro ženy, a tak jsem se rozhodla vám poslat svůj příběh. Třeba někomu pomůže moje zkušenost.
Začalo to před více než pěti lety, kdy jsem žila s Petrem. Bydlela jsem u něj v bytě a byla jsem na něm i jinak dost závislá, protože jsem v Praze nikoho neznala a on mi pomohl i najít práci. Byl o deset let starší a (dnešníma očima viděno) dost nevyrovnaný. Nějak mi nedocvaklo, že si na mě léčí své komplexy a asi jsem ho měla ráda. Problém ale nastal v posteli.
Měla jsem fyzicky dost náročnou práci, domů jsem se vracela vyplivaná. Ale on si to představoval tak, že spolu budeme minimálně jednou denně spát. Když jsem říkala, že jsme unavená a že bych to radši odložila, začal se vztekat a nadávat mi, že jsem frigidní kráva. Pak to dospělo tak daleko, že jsem se vždycky radši rovnou podvolila, i když se mi nechtělo, jen abych předešla těmhle scénám. Samozřejmě, že jsem z toho nic neměla, jen jsem si to přetrpěla. Po nějaké době jsem si z toho vytvořila takový blok, že při slově sex se mi udělalo špatně od žaludku. Nakonec mě z toho vytáhla kamarádka, která měla vzala ke svému známému psychologovi, kde jsem si spoustu věcí uvědomila. Od Petra jsem odešla. Dlouho jsem se dávala do kupy, ale teď už mám svého nového přítele, který na mě netlačí a s ním jsem se zase naučila mít sex ráda.

Radka
   
29.10.2001 - Láska a vztahy - autor: Jiný autor

Komentáře:

  1. avatar
    [9] hubajda [*]

    Sml58Sml58

    superkarma: 0 30.09.2012, 23:39:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme