Vztahy

Najdi svůj styl na stránkách Vitalital.cz

"Po milování usne jako špalek. Běží do sprchy. Otevře šampaňské. Zapálí si cigaretu. To vše o něčem svědčí. Pokud usne a ve spánku tě pevně objímá, cítí v tobě silnou osobnost. Má pocit, že zklamal a stydí se o milování mluvit, i když při něm rád experimentuje. Rada? Chval ho, aby se osmělil a bude navždy tvůj.“
Pokud se chceš dovědět více, otevři nové internetové stránky www.vitalital.cz, určené ženám, které chtějí udělat svůj život aktivnějším, krásnějším a zdravějším. Zjistíš, že intimní hygiena se nemá přehánět, jaký jsi barevný typ a co ti nejvíc sluší. Jak získat ploché břicho a pevné nohy a jaké to je na motorovém člunu? Chceš poradit, který film stojí za to a jak se hraje billiard? Nebo si přečti, že někdy je lepší partnera opustit, a jaké je být závislá na sexu. S Vitalital.cz je možné navštívit exotické země, raftovat i skákat padákem, ale taky si prakticky zařídit vlastní byt. Dozvíš se, proč jsou tak vitální někteří zajímaví lidé a jak za nás někdy mluví gesta (svého šéfa pak snadnou prokoukneš). Díky jednomu z individuálních programů si můžeš zvolit způsob hubnutí, denní příjem energie, vytvořit si jídelníček a vlastní cvičební sestavu. O zážitky se pak poděl s ostatními čtenářkami. Vždyť každý si někdy potřebuje popovídat. Navíc třeba získáš dobré tipy na zaručené diety i rady, jak se vypořádat s partnerovou nevěrou.
Kromě zajímavého čtení máš na Vitalital.cz k dispozici tým více než dvaceti odborníků například z oblasti výživy, dermatologie, sexuologie či psychologie, kteří jsou připraveni diskrétně odpovídat na jakékoliv dotazy.
Vitalital.cz chce přispět k tomu, aby ses cítila dobře, byla nabitá energií a spokojená sama se sebou. Nechej se tedy inspirovat, jak být zdravá, krásná, plná elánu a duševní pohody!
   
22.10.2001 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [2] hubajda [*]

    Sml16Sml16Sml58

    superkarma: 0 30.09.2012, 23:43:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme