.

Mám přijít o kamaráda jen proto, že moje láska skončila?

Vztahy

Mám přijít o kamaráda jen proto, že moje láska skončila?

Reaguji na článek o tom, jestli muži vodí svoji přítelkyni mezi své přátele. Přečetla jsem si názory čtenářek, že někde to klape bezproblémově, jinde bylo nutno naučit se partnerova nejlepšího kamaráda tolerovat. U mě tomu bylo spíš podle toho prvního vzoru. Nejlepší kamarád mého přítele se brzy stal také jedním z mých nejlepších kamarádů. Nějak jsem si sedli a někdy jsme i mého přítele až vytáčeli tím, jak skvěle si rozumíme, aniž bychom si vůbec museli něco říct. Prostě jsme naladěni na stejnou vlnu a máme stejný druh humoru. Přitom je to ale jen na kamarádské bázi, nikdy mezi námi nešlo o nějaké erotické napětí nebo tak.
Ideální situace, řeklo by se. Jenže co se nestalo? Rozešli jsme se s mým přítelem a já teď řeším dilema, co s kamarádem. Na jednu stranu mi přijde logické přerušit kontakty i s ním, když je to přece nejlepší přítel mého bývalého. Na druhou stranu nechci přijít o kamaráda, se kterým je mi opravdu fajn a nejednou mi i pomohl radou nebo skutkem. Vážně se v tom dost plácám a nevím, co dělat. Byla jsem zvyklá si s ním povídat i o hodně osobních věcech, brala jsem ho trochu jako bráchu. Ale teď, přece za ním nepůjdu a nebudu mu vykládat o svých případných nových láskách, když je to přece kámoš mého ex-přítele? :-o Bylo by mi to hloupé. Od té doby, co jsme se rozešli, jsem se s tímhle kamarádem vlastně neviděla (je to už přes měsíc) a pořád váhám, co bych řekla nebo udělala, kdyby se ozval. Nevím, třeba řeší podobné dilema.

ConnieJ
   
18.10.2001 - Láska a vztahy - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [14] hubajda [*]

  sarobrouk — #4 moje rec

  superkarma: 0 30.09.2012, 23:36:07
 2. avatar
  [5] Hanela [*]

  Určitě mu zavolej..takových kamarádů moc není, asi by Tě to později mrzelo. I když, jestli je to opravdový kamarád, takové přátelství se dá obnovit i po několika letech.

  superkarma: 0 18.10.2001, 08:06:12
 3. avatar
  [4] sarobrouk [*]

  Já taky. Zavolej mu, jestli jste byli naladěni na steejnou vlnu, jak píšeš, tak určitě řeší stejné dilema jako ty. Takových lidí, s kterými můžeš mluvit beze slov a rozumí ti, takových mnoho nepotkáš, tak proč se jich zbytečně zbavovat. Určitě mu zavolej a neváhej dlouho.

  1. na komentář reaguje hubajda — #14
  superkarma: 0 18.10.2001, 08:01:10
 4. avatar
  [1] *modrá [*]

  S kamarádem bych rozhodně kamarádila dál!

  superkarma: 0 18.10.2001, 07:26:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme