.

Jack Stone je hrdina a kamarád, který je vždy připraven pomáhat.

Vztahy

Jack Stone je hrdina a kamarád, který je vždy připraven pomáhat.

Svět klukovských her je plný záchranářů, hasičů, policistů a dalších hrdinů, kteří řeší složité případy, pomáhají jiným z nebezpečí a vůbec všelijak prokazují svoji odvahu. A právě takového šikovného chlapíka nabízí vašim dětem už od čtyř let věku světoznámá firma LEGO. Jmenuje se Jack Stone a je neustále připravený pomoci tam, kde je třeba – on a jeho přátelé dokáží zdolat každé nebezpečí. Jack Stone je silný, spolehlivý, tvořivý a praktický.
Jack Stone dovede zachraňovat lidi z hořícího domu, pomáhá spolu s pobřežní hlídkou zachránit námořníky ze ztroskotané lodi, pomáhá policistům při komplikovaných zásazích proti lupičům, kteří přepadli banku nebo je k dispozici, když je třeba použít policejní vrtulník.
Hlavní myšlenka nové hry je pro děti velmi motivující, protože malé děti si rády hrají „na něco“ a baví je na chvíli se stát součástí světa Lega a řešit spolu s plastovými hrdiny četné napínavé situace. Pro novou postavičku Jacka Stonea byly zvoleny přesně takové náměty, které zajímají děti této věkové skupiny: hašení požáru, policejní zásahy a záchranné akce.
Co je důležité, postavičky v řadě Jack Stone jsou o něco větší než obvyklé figurky LEGO a nejdou rozebírat. Modely této řady jsou pevné a skládají se pouze z několika prvků, takže je snadné je sestavit. Všechny komponenty nové řady Jack Stone mohou být samozřejmě kombinovány s tradičními kostkami LEGO. Až budete přemýšlet, jakou hračku koupit svým dětem, vzpomeňte si na LEGO a Jacka Stonea. Vybrat si můžete z těchto sad: Policejní motorizovaná hlídka, Hasičská motorizovaná hlídka, Záchranářský odtahovač, Policejní vrtulník, Hasičský obrněný transportér, Námořní záchranný tým, Vozidlo pro přepravu vrtulníku, Vyloupení banky, Hasičský sbor, Špičková základna námořních záchranářů a Policejní stanice. Ceny se pohybují podle velikosti a náročnosti sestavy od několika stokorun až k několika tisícům korun.

Právě teď se můžete zúčastnit soutěže o hračky LEGO pro vaše děti! Vstup do soutěže je z hlavní stránky magazínu nebo ji najdete v rubrice Hrajte a vyhrajte.
   
15.10.2001 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] hubajda [*]

    Sml67Sml67Sml67

    superkarma: 0 30.09.2012, 23:37:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme