.

Vyzkoušejte spolu s vaším děťátkem nový šampon s medem z řady Johnson´s baby.

Vztahy

Vyzkoušejte spolu s vaším děťátkem nový šampon s medem z řady Johnson´s baby.

Určitě víte, jak jsou dětské vlásky hebké a lesklé. Bohužel každodenní aktivity jako je časté mytí, vysoušení, chlorovaná voda, sluníčko… mohou zanechat vlásky vysušené a poničené. Proto Johnson´s baby představuje novinku - šampon, který zanechává vlásky lesklejší a hebčí než kdykoliv předtím Johnson´s baby šampon s medem.
Šampon je obohacen o přírodní výtažek z akátového medu, který se vyznačuje svými zvláčňujícími vlastnostmi a proto zanechává vlásky přirozeně lesklé a hebké. Navíc obsahuje jedinečnou formuli „Už ani slzu“, která je velmi šetrná k citlivým dětským očím. Tato formule vznikla v roce 1960, kdy se odborníkům z firmy Johnson&Johnson podařilo vyvinout tak jemný šampon, že pěna, která náhodně vnikla do očí, nezpůsobila žádné podráždění.

Řekněte, nechtěla byste i vy sama mít hebké a zdravé vlasy stejně jako vaše děťátko?!? Vyzkoušejte s námi dětský šampon Johnson´s baby, který ve světě s oblibou používají nejenom děti, ale rádi a často po něm sahají také jejich rodiče. Dnes začíná testovací akce pro čtenářky Žena-in.cz. Stačí se jen zúčastnit soutěže na hlavní straně. Prvních padesát čtenářek vyhrává! Kdo se zúčastní testování nového šamponu Johnson´s baby s medem, může se těšit nejen na medový šampon Johnson´s baby, ale dostane k němu ještě jeden další šampon z řady Johnson´s baby jako dárek za odpovězené otázky, které vám před ukončením akce zašleme. Poprosíme vás o vyjádření vaší osobní zkušenosti s výrobkem, který získáte!
   
07.09.2001 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [2] hubajda [*]

    take jsem kupovala male

    superkarma: 0 30.09.2012, 22:27:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme