.

Když má žena trable s kamarádkou, je každá rada drahá.

Vztahy

Když má žena trable s kamarádkou, je každá rada drahá.

Mám takový problém, se kterým si nevím rady. Myslela jsem si, že mám kamarádku, na kterou se můžu spolehnout a důvěřovat jí. Bydlely jsme rok spolu v pronajatém bytě a i přes její "křivé jednání", které jsem nejspíš neviděla, nebo spíš nechtěla vidět, jsem ji považovala za dobrou kamarádku. Jelikož není přímo z města, ve kterém jsme bydlely, tak jsem ji seznámila s pár mými kamarády. Dává si s nimi různé srazy, domlouvá si s nimi masáže a mě o tom neřekne. Potom mi kamarádi volají a ptají se, proč jsem nepřišla taky.
Posléze se rozešla s přítelem, se kterým chodila, a začala chodit s nejlepším kamarádem mého přítele. Nebyli jsme z toho moc nadšení, ale říkali jsme si, když se mají rádi, tak jim v tom nemůžeme bránit. Od té doby nastala změna situace mezi námi dvěma. Ve všem mi lže a když se jí mezi řeči zeptám, jak strávila víkend, tak mi sdělí zcela odlišnou variantu než její přítel, který trávil víkend s ní. Když si například vezmu den dovolené a někam si s přítelem vyrazíme tak okamžitě volá, kde jsem byla a hlavně s kým.
Nechci ji už seznámit s žádnými svými kamarády. Své soukromí si od té doby chráním a nic důležitého ji neříkám. Říká, že jsem v poslední době k ní odměřená, ale divíte se? Možná mi teď poradíte, abych se s ní přestala stýkat, ale to není možné. Naši drahoušci jsou nejlepší kamarádi. Vymluvit to kamarádovi není možné, jelikož by si myslel, že mu ji nepřejeme. Poradí mi někdo jak se mám zachovat? Děkuji.

Beruška
   
03.09.2001 - Láska a vztahy - autor: Jiný autor

Komentáře:

  1. avatar
    [5] hubajda [*]

    Sml16Sml58

    superkarma: 0 30.09.2012, 22:29:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme