Vztahy

Jaké to je, když vidíte své rodiče in flagranti?

Je mi skoro třicet a jsem stejně jako skoro všichni z mé generace vychována ve velmi prudérním duchu. Své rodiče jsem nikdy v životě neslyšela mluvit o sexu, nanejvýš, když už jsem byla dospělá, spiklenecky a zároveň zamrkali, když se někde ve společnosti protřásaly košilaté vtipy. Není tedy divu, že jsem si, ostatně asi jako každý, nedokázala představit, že mí rodiče spolu někdy nějaký sex provozovali.
O to víc mnou otřásla událost, která se přihodila. Půjčovala jsem si od rodičů nějaké videokazety, když jsem byla nemocná, abych se nenudila. To jsem se tedy opravdu nenudila! Když jsem první z nich vložila do videa, s hrůzou jsem zjistila, že se místo na americkou detektivku koukám na své souložící rodiče. Okamžitě jsem video vypnula, ale několikavteřinový záběr mi utkvěl v hlavě a nemohu se ho zbavit.
Jistě, není na tom nic špatného, s přítelem také děláme v posteli různé skopičiny a o natáčení na video jsme mnohokrát mluvili, ale tohle je něco jiného. Snažím se dívat na celou věc z pozitivního úhlu – měla bych mít radost z toho, že mí rodiče žijí spokojeným sexuálním životem, který si i ve zralém věku umí zpestřit, ale nejde mi to.
Když jsem jim kazety vracela, bylo mi jasné, že vědí, co se stalo. Nepromluvili jsme o tom samozřejmě ani slovo, ale od té doby mezi námi panuje taková rozpačitost, že se vidíme stále míň. Já na to prostě nemůžu zapomenout a oni také ne. Dokáže mi někdy v tak ošemetné situaci poradit?

Lenka

Co byste Lence poradili? Promluvit si o všem s rodiči a „vyčistit“ vzduch, nebo naopak čekat, až situace vyprchá do ztracena? Napište své názory nebo své vlastní trapasy s rodiči!
   
01.08.2001 - Láska a vztahy - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [10] hubajda [*]

  Ťapina — #9 aj ja

  superkarma: 0 30.09.2012, 21:59:05
 2. avatar
  [9] Ťapina [*]

  O ničem bych neříkala. Je to zvláštní situace v tom, že rodiče ví, že víš, ale stejně bych mlčela a dělala jako že nic.

  1. na komentář reaguje hubajda — #10
  superkarma: 0 29.11.2003, 12:23:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme