Domácnost

Zařizujete si domácí kancelář? Pak určitě budete potřebovat inteligentní fax!

Možná i vás už přestalo bavit chodit každý den do zaměstnání, kde jen musíte plnit přidělené úkoly a nemáte žádný prostor pro vlastní seberealizaci. Jestli jste se rozhodla založit si vlastní firmu, jejíž první ředitelkou, sekretářkou i uklízečkou budete vy sama, jistě se porozhlížíte po kvalitní a spolehlivé kancelářské technice. Ať už vaše podnikání bude mít jakýkoliv charakter, určitě se neobejdete bez faxu, telefonu se záznamníkem a kopírky. Tohle všechno a ještě další tři velmi užitečné funkce vám v jednom nabízí nový fax Magic2Classic značky Philips. Nechte se rozmazlit!
Tento fax nejen, že je krásný, tichý a elegantní, ale jeho technické možnosti uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Převratnou novinkou, která maximálně zjednodušuje práci s dokumenty, je odnímatelný scanner. Pokud potřebujete kopírovat něco z knihy, novin nebo třeba z mapy, jednoduše požadovanou stránku naskenujete a pak už ji standardním způsobem odešlete faxem.
Velkou výhodou tohoto přístroje je fakt, že je konstruovaný tak, aby zabíral co nejmenší plochu vašeho stolu, takže se vejde i do té nejmenší kanceláře. Prostor před faxem můžete využít, jak potřebujete, protože zasílaný dokument vystupuje v horní části faxu. Faxovat můžete buď okamžitě, nebo lze jednoduše odeslání dokumentu naprogramovat na později. Navíc se nemusíte bát, že ve vaší nepřítomnosti dojde papír, protože fax má paměť v rozsahu až 50 stran A4. Samozřejmě můžete přes svůj fax také telefonovat, a to s veškerým komfortem automatické volby čísel, volání se zavěšeným sluchátkem (handsfree) a s možností zaznamenat vzkazy až do doby 30 minut. Můžete si vybrat z deseti vyzváněcích melodií.
Fax Magic2Classic také funguje jako spolehlivá kopírka, která dokáže vyrobit až 50 kopií v několika stupních rozlišení, od jemného až po foto. Můžete kopírovaný dokument také zvětšovat nebo zmenšovat.
A to stále ještě není všechno! Tento mnohofunkční přístroj umožňuje přepojení hovoru z faxového přístroje na všechny typy externích (bezdrátových) telefonů, po připojení externího modemu je také možné přijímat dokumenty do vašeho PC.
   
20.04.2001 - Dům a byt - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [5] hubajda [*]

  Sml16Sml16

  superkarma: 0 28.09.2012, 15:09:24
 2. avatar
  [4] Andula [*]

  Ťapina: ale elektronický podpips už snad je a dveřmi

  superkarma: 0 09.12.2003, 17:22:34
 3. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Simba: Zdaleka ne, ještě není elektronický podpis, takže věci s razítkama a podpisama se pořád musí faxovat.

  superkarma: 0 07.12.2003, 16:41:36
 4. avatar
  [2] Andula [*]

  Simba: přesně, vzala jsi mi to z klávesnice :-)

  superkarma: 0 04.12.2003, 23:20:38
 5. avatar
  [1] Simba [*]

  Fax budoucnosti? Já myslím, že faxy jsou spíše na ústupu, díky emailu.

  superkarma: 0 03.11.2003, 10:07:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme