Vztahy

Jaké to je, když si vyrazíte s milencem na tajnou dovolenou?

Ani nevím, proč jsem se rozhodla napsat, co se mi stalo. Snad proto, že bych chtěla vědět, zda má ještě někdo jiný podobnou zkušenost jako já. A jak se s celou situací dokázaly vyrovnat jiné ženy.
Jako mnoho jiných žen v mém věku – je mi 33 let – mám poměrně spokojené manželství bez zvláštních vzruchů a dvě zdravé děti. Asi by se o nás dalo říct, že jsme šťastná rodina. Ale jako mnoho jiných žen mě pálilo dobré bydlo, mrzelo mě, že nejsou vzruchy, ale ani žádné podněty, a tak jsem si pořídila milence. Je mladší než já, svobodný a svobodomyslný, bohatý a báječný. Tedy báječný do té míry, že když jsme spolu, on mě rozmazluje, dokáže způsobit to, že si připadám výjimečně krásná a žádoucí – prostě s ním mám všechno, co nemám doma s manželem. Na druhou stranu vím, že se nikdy kvůli němu nerozvedu, ani kdybych chtěla, protože nastálo by mě zase nechtěl on. Zásadně se nechce vázat, a to nám vlastně oběma vyhovuje.
Před časem přišel můj milenec s myšlenkou, že bychom si mohli spolu vyjet k moři, jen na čtyři dny. Dlouho jsem odolávala, ale nakonec mě přemluvil, já řekla doma, že jedu na nějakou služebku mimo naše město. Manžel mi bezvýhradně věřil, tak nebyly žádné potíže a my si vyrazili do Itálie – letecky, do drahého hotelu, na skvělé večeře a na lodní výlety.
Dovolená utekla, ani jsem nevěděla jak, a já se vrátila domů. Veselá, opálená a odpočatá. Doma mě čekalo nepříjemné přivítání – podcenila jsme manželovu důvěřivost. Nějakou hloupou shodou okolností zjistil, že jsem na služební cestě nebyla, a k tomu ještě moje nápadné opálení! Teď na mě naléhá, abych mu řekla, kde jsem opravdu byla a s kým. Nechci mu to říct, protože i doktor Plzák radí za každou cenu zatloukat, ale denodenní výslechy mě začínají zmáhat a já se bojím, že nakonec řeknu pravdu. Nechci, aby naše manželství skončilo. Dokonce jsem se rozešla i s milencem a teď nevím, jak to všechno zase dát dohromady. Poradí mi někdo?

Niké

Máte podobné zkušenosti? Zatloukat, nebo říct pravdu? Jak si má Niké se svou situací poradit? Napište svoje názory!
   
18.06.2001 - Láska a vztahy - autor: Jiný autor

Komentáře:

  1. avatar
    [38] hubajda [*]

    Sml80Sml80

    superkarma: 0 30.09.2012, 21:02:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme