.

Co dětem za vysvědčení? Nové kolo Author! Soutěž začíná!!!

Vztahy

Co dětem za vysvědčení? Nové kolo Author! Soutěž začíná!!!

Prázdniny tu budou co nevidět a s nimi splnění nejednoho dětského snu. Aktovka i učení poletí na dva měsíce do kouta a malí rošťáci se vrhnou vstříc svým prázdninovým dobrodružstvím. A k nim patří i pohyb. Ať už budou vaše děti trávit své volno na chatě, na chalupě, u babičky nebo v zahraničí, určitě jim přijde vhod nový bicykl. „Ať má hodně rychlostí, frajerské sedlo a sportovní tvar,“ sní ve skrytu duše páni kluci. „Ať je hezky růžové, ať se mi na něm dobře jezdí a ať mi sluší,“ uvažují potichu malé slečny. „Ať je kvalitní, dlouho vydrží a nestojí majlant,“ říká si tatínek, který se nakonec nechal ukecat a rozhodl se odměnit celoroční školákovu snahu.
Jak vyhovět všem těmhle přáním? Jednoduše. Vybírejte z nabídky dětských kol Author. Je to značka, která má vynikající zvuk i pověst, protože nabízí kola, příslušenství i doplňky pro všechny, od zapřisáhlých sportovců po úplné cyklistické laiky.
Například v dětských kolech můžete vybírat z následujících modelů. Pro ty nejmenší školáčky a předškoláčky jsou určena kola MELODY (pro holčičky, viz. obrázek) a ENERGY (pro kluky) s dvacetipalcovými koly a pěti rychlostmi. O něco starší děti si určitě vyberou mezi tzv. tříčtvrtečními koly s čtyřiadvacetipalcovými koly a 15 rychlostmi, kterými jsou modely ULTIMA, LIMIT, SIGNAL (obr. 2) a MATRIX SX. V nabídce jsou samozřejmě i dětská kola ještě „vychytanější“ a dražší s 21 rychlostmi – MIRAGE SX a MIRAGE DSX.
Starší děti už se nespokojí s dětskými kolečky a touží po kole opravdovém, „dospělém“. Pak je nutné, stejně jako když si vybíráte bicykl vy sami, rozhodnout se, jaký typ kola bude pro dítě nejvhodnější. Zda raději horské, krosové, trekkingové, silniční, BMX, freestyle nebo nějaké ještě speciálnější? Poraďte se s dítětem a nechte si poradit v odborné prodejně. O tom, jak správně vybírat kolo, si povíme brzy.

Teď máte možnost zapojit se do soutěže „Kolo za vysvědčení“ o jedno dětské tříčtvrteční kolo Author v hodnotě 5.500 korun, která právě dnes začíná. Pokud budete mít štěstí, bude se vaše dítě už tyto prázdniny prohánět na novém a zcela určitě úplně báječném kole značky Author.
   
14.06.2001 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [2] hubajda [*]

    mala nechtela kolo

    superkarma: 0 30.09.2012, 21:03:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme