.

Komu se líbí krásné vlasy, které jsou jemné a hedvábné na dotyk?

Vztahy

Komu se líbí krásné vlasy, které jsou jemné a hedvábné na dotyk?

My ženy chceme být krásné a žádoucí. Nejen pro vlastní pocit sebevědomí, ale také kvůli druhým lidem. Podle psychologů jsou vlasy jedním z nejdůležitějších detailů, které muže na ženě zaujmou na první pohled. Pokud budou vaše vlasy nejen krásné a zářící, ale navíc jemné a hedvábné na dotyk, můžete si být jista úspěchem.
Jestli jste opravdu náročná, co se vaší krásy týče, pak právě pro vás je zde nová řada barev na vlasy Poly Diadem. Jsou to nové permanentní barvy od Schwarzkopf, které kromě vynikající barvící schopnosti navíc pečují o vaše vlasy.
Na základě nejnovějších poznatků a výsledků výzkumu vyvinul Schwarzkopf moderní recepturu se zesílenou barvicí účinností. Zvlášť intenzivní působení barvicích pigmentů zaručuje spolehlivé obarvení vlasů důkladně od kořínků až ke konečkům. Barvy Poly Diadem navíc perfektně kryjí šediny.
V čem je ukryto tajemství úspěchu? Barvy Poly Diadem obsahují složku Color-Repair-Complex a provitamín B5, který se přidává do barvy těsně před použitím. Obsažené barvicí složky zajistí intenzivní barevný výsledek. Účinné pečující látky vlas regenerují a stávají se součástí vlasové struktury, takže vlasová barva i samotný vlas jsou dlouhodobě chráněny. Dokonce i vlasy narušené nebo po trvalé ondulaci tak získají hebkost a hedvábný lesk.
S barvami Poly Diadem budete nejen skvěle vypadat, ale hlavně se cítí sebejistě, neboť krása a zdraví vašich vlasů bude patrná jak na pohled, tak i na dotyk.
Nechte se svést!

Zúčastněte se soutěže na hlavní straně magazínu, ve které můžete vyhrát barvu Poly Diadem podle vlastního výběru!
   
15.05.2001 - Láska a vztahy - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  davam si melir

  superkarma: 0 30.09.2012, 20:57:47
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Vyrábí se vůbec tyhle barvy ještě? Dřív jsem si je kupovala, ale už jsem je dlouho neviděla.

  superkarma: 0 29.11.2003, 12:12:28
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  Ten obrázek Výchozí barva - Výsledek mne docela rozesmál. Koupila jsem si teď barvu, světlemedová zrzi ... měla jsem takovou i na hlavě, takže jsem očekávala minimální rozdíl. Zlatý oči. Mám tmavěhnědou zrzi.

  superkarma: 0 26.11.2003, 14:04:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme