Vztahy

Co dělat, když má váš partner chuť na sex ve třech?

Dostal jsem dotaz, co soudím o sexu ve třech. Přesněji řečeno: co dělat, když ona nebo ona přijde a řekne "co kdybychom to zkusili", popřípadě jak dát najevo, že byste to rádi zkusili.
Zásadně k tomu nepřistupovat z pozice "z lásky to udělám". Za lásku se neschovávejte, láska-vztah důkazy tohoto typu zvláště a důkazy obecně nepotřebuje. A jakmile potřebuje, můžete to zabalit rovnou.
Sex ve třech, čtyřech, pěti... - proč ne, ale ne s někým, koho máte rádi. Přesněji řečeno: buďto se milujete všichni navzájem, nebo jste si jenom sympatičtí natolik, abyste si společně užívali. Pak ano. Ale žádný mix lidí zamilovaných s nadrženými.
Říct své drahé/drahému, že byste to rádi zkusili ve třech, znamená jít na trh s holou kůží. Pokud neznáte jeho/její reakci z nějakých (opakovaných) náznaků, může i tento upřímně míněný dotaz typu "já bych ano, když ty taky ano, jinak neeeee" zvednout stavidla a jste v háji. Nedivte se pak otázkám "a ty to chceš?", "tys to zkoušel/a?", "já vím, ty to stejně zkusíš"... – a je to totéž, jako byste byli při tom přistiženi.
Jsou samozřejmě takové ty romantické výjimky, kdy souhra náhod -- prostředí, alkohol, únava, nálada, možnost a podobně -- k něčemu takovému lidi svede. Pak samozřejmě už nemá cenu zkoumat a hledat příčiny, je lepší nechat to být a nemyslet si, že to příště zase vyjde/projde. Podle sporadických průzkumů a článků sexuologů lze usoudit, že vědomý sex ve třech a více, když tam byli dva se opravdu milující, skončil rozchodem stejně jako sex "na zpestření" konzumovaného vztahu manželství.

Gentleman
   
09.03.2001 - Láska a vztahy - autor: Jiný autor

Komentáře:

  1. avatar
    [5] hubajda [*]

    Sml80Sml80

    superkarma: 0 30.09.2012, 01:07:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme