.

Když se chci milovat, můj manžel spí! Když chci spát, můj manžel se chce se mnou milovat!

Vztahy

Když se chci milovat, můj manžel spí! Když chci spát, můj manžel se chce se mnou milovat!

Každý z nás má své biologické hodiny. O tom není pochyb. Vědci už nám dávno potvrdili, že někdo je prostě od přirození sova a jiný zase skřivan. Někdo může být vzhůru do jedné ráno a je v pohodě, zatímco jinému padají víčka už kolem desáté večer. Normálka. Horší ale je, když se takovíhle dva jedinci potkají v posteli!
Znáte tu situaci? Jeden z partnerů (Sova) se celý natěšený a navoněný hrne z koupelny do ložnice v očekávání horkých chvilek a ten druhý (Skřivan)? Spí. Chrápe! Hnípe!!! „Dělá mi to schválně,“ lamentuje příchozí a snaží se svoji polovičku probudit a přimět k milostným hrám. Naráží ale na nezájem, ústícím leckdy až do nepříjemného bručení nebo přerůstajícím v otrávenou odpověď: „Nech mě, nevidíš, že spím?“ Neuspokojena a nespokojená se Sova přinutí k spánku a říká si, že se tedy aspoň po ránu pořádně prospí, když z toho sexu nebylo nic. Ale ráno, kolem sedmé hodiny, proloupne oči Skřivan a dostane choutky. Začne pošťuchovat spící Sovu a vábit jí k milování. Jenže – se zlou se potáže. Sova, která šla pozdě a ještě odmítnuta spát, nereaguje. Přetáhne si peřinu přes hlavu a i kdyby se před ní odehrával třeba striptýz, nemá teď v tuhle příšernou ranní hodinu na sex ani pomyšlení. Skřivan to ještě chvíli zkouší a pak si jde nafučeně dělat snídani. „Když není potěšení v posteli, tak se aspoň nadlábnu,“ říká si.
A tak to jde den za dnem… Tihle dva spolu bydlí, žijí spolu, jsou partneři nebo manželé, ale nějak se ne a ne sehrát v posteli. Jejich sexuální hodiny ukazují jiný čas. Míjejí se v čase a v prostoru.
Máte ze svého života podobné zkušenosti? Jak to řešíte? Máte recept na to, jak si seřídit sexuálního hodinky na jednotný čas? Poraďte ostatním!
   
21.02.2001 - Láska a vztahy - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [13] hubajda [*]

  Sml58Sml58Sml58

  superkarma: 0 30.09.2012, 01:03:52
 2. avatar
  [12] Simba [*]

  Léthé: ...asi jediné možné řešení

  superkarma: 0 25.11.2003, 13:10:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme