.

Od 1. dubna je tu pro vás nový magazín o bydlení a o všem kolem domu, bytu a zahrádky. A není to žádný apríl!

Domácnost

Od 1. dubna je tu pro vás nový magazín o bydlení a o všem kolem domu, bytu a zahrádky. A není to žádný apríl!

Konečně je tady jaro nejen podle kalendáře, ale i podle toho, jak je venku. Jarní sluníčko však nejen hřeje, ale také odhaluje nepříjemné šmouhy na oknech a ukazuje prstíčkem paprsku na zahrádku nebo balkon a říká: „Tady by to chtělo nové kytky! A tady zase novou dlažbu!“ :-) Prostě určitě nejednu z nás právě v tyhle dny popadá šílenství zvané „jarní úklid“. Kromě toho nás jarní energie pudí přestavovat nábytek, kupovat nové doplňky a vůbec všelijak zkrášlovat domeček-byteček. A k tomu se ještě blíží ty Velikonoce…
Nemáte inspiraci? Chybí vám nápady? Chcete si přečíst něco nového o zařízení bytu, o novinkách mezi domácími spotřebiči nebo o tom, jak bydlí slavní lidé. Chcete se podělit o své vlastní zkušenosti a přečíst si příběhy o bydlení od ostatních čtenářek a čtenářů? Chcete se pobavit? Tak se začtěte do nového magazínu, který pro vás připravil váš magazín Žena-in.cz. Každý den pro vás připravíme jeden nový článek o domku, bytu, zahrádce, chatě - prostě o bydlení.
Co najdete v jednotlivých rubrikách? Jak bydlí hvězdy je úplně nová, ale určitě hodně zajímavá rubrika, ve které vám pomůžeme nakouknout do bydlení slavných českých i zahraničních osobností, nebudou chybět ani rozhovory s celebritami na téma bydlení, zahrada a interiér. Zajímavosti a tipy je rubrika, kde najdete články o novinkách a zajímavostech v oblasti bydlení. Interiér nabídne rady a tipy rady, jak si jednoduše zútulnit a vylepšit byteček. Rubrika Pomocníci v domácnosti přináší články o pomocnících, kteří mohou ženě zpříjemnit domácí práce, od nejmenších spotřebičů až po ty největší doma i na zahradě. Dům a zahrada je rubrika, která nabízí články týkající se domů, chat i chalup, zahrádky a balkónu. Srandy jsou srandičky, vtípky a odlehčené články na nevážná témata z oblasti bydlení. Příběhy jsou prostorem i pro vás. Posílejte nám svoje příspěvky na téma bydlení v domku nebo v bytě, soužití s lidmi nebo se zvířaty, zahradničení nebo vylepšování bydlení a podobně. Podělte se s ostatními čtenářkami magazínu o své zkušenosti. Kromě toho jsme pro vás připravili atraktivní soutěže a zajímavé ankety, které také najdete ve svém novém internetovém magazínu o bydlení.
Bydlete se Ženou-in!
   
01.04.2001 - Dům a byt - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  Sml16Sml80

  superkarma: 0 28.09.2012, 13:47:01
 2. avatar
  [3] Andula [*]

  Ťapina: prave, kolikrat jsou ve Vztazich veci spise do Tela treba, Domacnost zase koliduje se spolecnocti

  superkarma: 0 09.12.2003, 17:43:22
 3. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Ty původní rubriky byly zajímavější, teď už se pod jednotlivé názvy vecpe všechno možné.

  superkarma: 0 07.12.2003, 16:49:37
 4. avatar
  [1] Andula [*]

  Tohle byvala prima rubrika, ted uz to je trochu zanikle v Domacnosti.

  superkarma: 0 04.12.2003, 22:43:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme