.

Vydejte se s Leonardem DiCapriem na romantickou pláž!

Vztahy

Vydejte se s Leonardem DiCapriem na romantickou pláž!

Za pár dní tu máme svátek Valentýna, ale vám se možná nebude chtít s vaším miláčkem vyrážet někam do víru noci. Třeba si raději uděláte hezký večer v klidné atmosféře domova. Co takhle si například pustit video? Jestli jste ještě neviděli film PLÁŽ s Leonardem DiCapriem v hlavní roli, můžete to udělat právě teď.
Podle stejnojmenného bestselleru natočil tento film v roce 2000 režisér Danny Boyle, známý například svými snímky Trainspotting nebo Extra život. Podle jeho slov nabízí film Pláž dva druhy zážitků: romantiku a hledání spletitostí morálních zásad i protikladů. O čem film Pláž je? O mladém Američanovi Richardovi, který hledá dobrodružství a nové zážitky. Při své cestě do Thajska se seznámí s francouzským párem (Guillaume Canet a Virginie Ledoyenová) a podivínem Daffym (Robert Carlyle), který mu vypráví o tajném ostrově s pláží, na níž ještě nevkročila žádná noha turisty. Co se bude dít dál? Nechte se překvapit. Prozradíme jen, že film je velmi napínavý a čeká vás zde mnoho překvapení.
Nenechte si ujít další herecký koncert božského Lea, který se k filmování dostal ve čtrnácti letech a dnes patří k nejvyhledávanějším a nejlépe placeným americkým hercům. Z filmů, kde v poslední době nejvíce zazářil, jmenujme například oscarový Titanic nebo moderní verzi dramatu Romeo a Julie.
Chcete vidět Pláž? Zúčastněte se soutěže na hlavní straně, do které věnovala videokazety společnost Bonton Home Video!
   
12.02.2001 - Láska a vztahy - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Simba — #1 to nevim

  superkarma: 0 30.09.2012, 00:57:49
 2. avatar
  [1] Simba [*]

  Božský Leo??? ...co je na něm božského?

  1. na komentář reaguje hubajda — #2
  superkarma: 0 25.11.2003, 12:34:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme