.

Máte svoje soukromé ženské supertajné tajnosti?

Vztahy

Máte svoje soukromé ženské supertajné tajnosti?

Vzpomínáte? Už v dětství se náš holčičí svět od toho klučičího dost podstatně lišil. A nebylo to jenom proto, že nám – holkám - vždycky dávali pod stromeček panenky a klukům autíčka. Vytvářely jsme si svoje vlastní vnitřní mikrosvěty a říše fantazie, které se už sice v tuhle chvíli válí někde na smetišti naší ztracené paměti, ale i díky nim se z nás staly ženské, kterým nechybí to hlavní – intuice, šestý smysl, cit, schopnost empatie…
Jedním z nejtypičtějších prvků holčičího světa je TAJEMSTVÍ. Může to být úplná blbina, ale je to něco, o čem víme jen my (a případně ještě jedna či dvě nej nej kamarádky). Tajemství je součást našeho života a pokud nejsme úplné „slepičí prdelky“, tak zůstane navždycky skryto daleko od reality. Tajemství je něco, na co se přísahá. Něco, o čem se šeptá, a co se – bohužel – občas ve slabé chvilce prokecne někomu, kdo to následně nedokáže udržet pod pokličkou nebo dokonce zneužije ve svůj prospěch (či ve váš neprospěch).
Tajemství může skrývat strašlivá provinění z dětských let (zničila jste sestře sukni a pak věrohodně zapírala, že jste ji vůbec neviděla), erotické hříšky z mládí (vyspala jste se s klukem své kamarádky) nebo třeba sexuální úlety z dob manželských (prostě proběhlo takovéto „jiskření“ a vy jste někomu dala to, co jste slíbila nedat už nikdy nikomu jinému, než tomu svému). Tajemství si můžete vzít s sebou do hrobu, ale může na vás taky nemile vybafnout kdykoliv během vašeho života. Třeba tak, že vám manžel přijde na láskyplnou e-mailovou korespondenci (jak jsme o tom psali tento týden), nebo tak, že vaše „dobrá“ kamarádka vyzvoní otci vašich dětí, že je paroháč. Mějte si svá tajemství, ale buďte na ně opatrná… Nikdy nevíte, kdy se z velkého tajemství stane velký průšvih! Pořádně si rozmyslete, než se někomu svěříte. Mažte si elektronickou korespondenci a trhejte kompromitující dopisy. Zamykejte si deníček na sto západů do trezoru :-)
Máte svoje tajemství? Píšete si deníček? Svěřujete se kamarádkám? Nebo sourozencům? Napište nám o tom, jaká dramata jste zažily se svými tajemnými tajemstvími!
   
19.01.2001 - Láska a vztahy - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [8] hubajda [*]

  Simba — #7 take ne

  superkarma: 0 30.09.2012, 00:46:25
 2. avatar
  [7] Simba [*]

  Deníček si nevedu, nikdy jsem neměla na to trpělivost.

  1. na komentář reaguje hubajda — #8
  superkarma: 0 25.11.2003, 12:03:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme