Vztahy

Mužské představy o ideální ženě!

Jak by se měla podle mužů chovat ideální žena? Aby pokud možno neměli důvod hledat si jinou?

Oblečení: Pánové tvorstva si to představují docela jednoduše – modré nebo červené krajkové prádélko, erotické podvazky, žádné kalhoty, ale skoro pořád sukničky a čím kratší, tím lepší. Doma v žádném případě oděvy typu „na doma“ – legíny, tepláky, volná trika. Každá žena by měla mít na mysli, že ji muž v podstatě nechce oblékat, ale svlékat!

Neustálá změna image: Žena by měla být vždy ve střehu a být stále jiná. Pokud možno rafinovaně, aby muž často zůstával v údivu a překvapení, kde se to v ní bere, a mohl se chlubit kamarádům, jakou to má doma ženu mnoha tváří – chvíli naivka, chvíli potvora a kočka, která roztomile vystrkuje drápky!

Mateřské chování: Muži milují rozmazlování a obskakování. Přesný model své podvědomé matky. A ženy, které umí dobře vařit a pozorně naslouchají mužské nářky a nezlehčují je, to mají prý jisté na sto procent.

Neustálé nadšení v posteli: Sex je pro muže díky jejich ješitnosti to nejdůležitější. Nesnesou náznak nudy v posteli! Nejvíce zaberou výkřiky: Óóó, jak jsi úžasný a skvělý! Ještě lepší než nadšení je vynalézavost a ochota zkoušet vše nové. Prostě celoživotní nymfomanka uspěje na jedničku!

Tajemství: Muže přitahují ženy, které se tváří nevyzpytatelně. Chtějí být lákáni a zároveň odstrkováni (ale nesmí být toho tajemna až moc). Někdy k navození takového pocitu stačí nejasné a vyhýbavé odpovědi.

Přijímání koníčků a zálib: Muž nesnáší, aby mu někdo kazil radost, natož jeho drahá polovička. Chce, aby ho žena chápala, milovala jeho záliby a touží po tom, aby se jeho záliby staly i jejími zálibami.

Čistota a úklid: Muži, ač sami bordeláři, zbožňují ženy hospodyňky, které sice v krajkovém prádle a vůbec ne v zástěře (!) mají neustále naklizeno, navařeno, zaštupováno, zašito, vyžehleno, vytřeno, provoněno…
   
04.10.2000 - Láska a vztahy - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [17] hubajda [*]

  Sml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 29.09.2012, 23:53:09
 2. avatar
  [16] Ťapina [*]

  Ale tohle všechno, to už je tak na víc žen, jedna to nemůže zvládat

  superkarma: 0 08.12.2003, 15:32:31
 3. avatar
  [15] Ťapina [*]

  Kdybych doma začala chodit v sukýnce, tak by si asi ťukal na čelo. Když jsem e naposled zeptala, co si mám vzít na sebe na společensku akci, odpověděl naprosto vážně džíny a flanelovou košili

  superkarma: 0 03.12.2003, 10:25:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme