.

Myslíte si, že je možné zažít milostné vzplanutí prostřednictvím internetu?

Vztahy

Myslíte si, že je možné zažít milostné vzplanutí prostřednictvím internetu?

Neexistuje snad trefnější téma pro internetový ženský časopis než je láska přes internet. A že to není jenom problém akademický, případně filmový (viz americká kinematografie), ale především živý a všudypřítomný, to nám dokazuje i dění na našich virtuálních stránkách. Nejen, že si Herta a její kamarádky domlouvaly rande přes chatové servery a ICQ, ale dokonce i v Alešově poradně to vře. Jedna z vás totiž tak zaujatě komunikovala se vzdáleným přítelem (podle všeho tmavých vlasů, vášnivého pohledu a ještě vášnivějších představ), že se onen pán rozhodl sednout na letadlo a na svou sympatickou virtuální přítelkyni se přijet podívat. K setkání nakonec nedošlo, protože ostatní čtenářky se do oné „potrefené“ tak pustily, že milého cizokrajníka vymazala ze svého adresáře a (prý) i z hlavy. Možná, že se po přečtení tohoto úvodu pobouřeně ozve, že ona přece zamilovaná přes internet nebyla, ale o to tu nejde. Chci jen říct, že tohle nebo něco podobného se na netu stává a je jen na konkrétních účastnících webového provozu, jak se k věci postaví.
Vzhledem k tomu, že chaty a seznamky na internetu patří k nejnavštěvovanějším stránkám, můžeme směle prohlásit, že lidi to prostě baví. A vůbec nezáleží na tom, jestli jste nesmělá a osamělá osoba, která si prostě touto cestou hledá známé a možná i lásku, nebo stereotypním manželstvím znuděná paní, která touží po povyražení, či kdokoli jiný, kdo si chce prostě tak trochu zaflirtovat. Internet už dávno není jen bránou k informacím, ale stále více nás pohlcuje jeho zábavná a přitom docela anonymní tvář. Znám lidi, kteří říkají, že na ICQ chodí proto, aby se zdokonalili v jazycích - ale kdo jim to má věřit? :-) Znám takové, kteří připouštějí, že je baví být na chatu někým, kým nejsou, a s někým, o kom toho moc nevědí – proč ne? Stejně pořád něco hrajeme... Znám i takové, kteří prostřednictví internetu hledají ztracené sebevědomí, porozumění a romantiku – jó, kdo by něco takového nehledal? :-). Znám samozřejmě i ty, kdo berou internet jako snadnou cestu k pohlavnímu styku – že to musím takhle ošklivě říct…
A jak to máte s internetovými romancemi vy? Je to pro vás každodenní chlebíček, občasná zábava, naprosto nepředstavitelná představa nebo absolutní úchylárna? Co byste dělali, kdybyste svého partnera(ku) načapali při internetovém flirtu? Sešli byste se z někým, koho dosud znáte jen virtuálně? Pojďte o tom diskutovat do nově otevřeného auditoria!
   
29.09.2000 - Láska a vztahy - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [13] hubajda [*]

  ja nema problem se seznamit ale nemam potrebu

  superkarma: 0 29.09.2012, 23:44:05
 2. avatar
  [12] Ťapina [*]

  Proč ne? Já už spíš poslední dobou neznám jiný způsob seznámení.

  superkarma: 0 28.11.2003, 23:54:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme