Domácnost

Sedm dobře míněných rad, jak si nepokazit valentýnský večer a noc.

Budete slavit Valentýna? Rozhodli jste se, že tentokrát zůstanete doma a užijete si romantický večer ve dvou? Nechcete, aby se něco pokazilo? Tak si přečtěte sedm valentýnských rad magazínu Žena-in.cz, které vás provedou všemi úskalími valentýnského večera i noci. Ať to stojí za to!

1. Aranžmá - na Valentýna je každý kýč dovolen a tak se nestyďte popustit uzdu své fantazii. Vystříhejte z papíru a z alobalu srdíčka, rozvěste je všude po bytě, poličky posijte vázami s čerstvými květinami, neuškodí sošky andělíčků, plyšoví mazlíčci a polštářky ve tvaru srdce. Čím víc, tím líp.
2. Vůně - pokud zahalíte tento večer do toho správného aroma, podpoříte tím nejen romantiku, ale také můžete pozdvihnout mužnost vašeho partnera. Ano – podle nejnovějších výzkumů jsou vážně některé vůně silnými afrodisiaky. Vyzkoušejte například vanilku nebo levanduli!
3. Dobrůtky - láska jak známo prochází žaludkem, takže se předveďte jako dokonalá kuchařka a předložte svému drahému večeři o několika chodech. Ale pozor! Jídlo by mělo být málo tučné a lehce stravitelné, protože co pak budete dělat s přecpaným milencem stiženým žaludeční nevolností?
4. Pitivo - co by to bylo za něžný valentýnský večer bez nějakého toho povzbuzovadla v podobě kvalitního alkoholu. Ale všeho s mírou! Nepřebublinkujte se šampáněm a neopijte se vínem či kořalkou. To by ten večer pěkně dopadl!
5. Výstroj - na to, co si vezmete pro slavnostní večer na sebe, byste měla myslet už trochu dopředu. Každopádně by to mělo být sexy, ale také poměrně pohodlné, protože přece nechcete strávit noc nervózním popotahováním neposlušné sukně nebo odřezáváním zaříznuté podprsenky. Z barev je dobrá černá, červená, růžová a nebo nevinná bílá. Z materiálů rozhodně krajka, satén, hedvábí a všechno, co je průhledné…
6. Zábava - s vaším miláčkem se přece nudit nebudete ani chviličku! Ale, kdyby náhodou… zkuste si zahrát nějakou erotickou verzi běžných společenských her. V Monopolech nebo v šachu můžete „platit“ fanty v podobě svršků. Zajímavá je také hra na abecedu – najděte na svém těle části začínající všemi písmeny abecedy (případně si nějaké přimyslete) a poté zmíněné místo „označte“ polibkem. Objímejte se, mazlete se, dotýkejte se… Valentýnská noc je tu jen jednou.
7. Postel - ať už začnete Valentýna v koupelně, kuchyni nebo obýváku, tady to všechno určitě skončí. Připravte svému milému Valentýnské překvapení pod polštář, do přehrávače nastražte jeho oblíbenou písničku, zapalte vonné svíčky, zaexperimentujte si s vonnými olejíčky a hlavně – nespěte. Celou noc promilujte a promazlete. Od čeho by ten Valentýn jinak byl?
   
13.02.2001 - Dům a byt - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [6] hubajda [*]

  Andula — #5 Sml22Sml22Sml22

  superkarma: 0 28.09.2012, 00:55:15
 2. avatar
  [5] Andula [*]

  Ťapina: mne jen zarazi, jak moc se to tady chytlo, vzdyt je to tak zrejmy obchodni kalkul

  1. na komentář reaguje hubajda — #6
  superkarma: 0 09.12.2003, 00:25:26
 3. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Andula: Přesně tak

  superkarma: 0 07.12.2003, 16:39:23
 4. avatar
  [3] Andula [*]

  No to by me muz hnal! A ja bych se mu ani nedivila

  superkarma: 0 04.12.2003, 22:15:15
 5. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Přijde mi to spíš jako 7 tipů jak dokonale znechutit partnera

  superkarma: 0 04.12.2003, 13:55:31
 6. avatar
  [1] Simba [*]

  Právě ten kýč mne na Valentýnu vadí. Takže kýčovité aranžmá bych si odpustila, ovšem jinak...proč ne

  superkarma: 0 24.11.2003, 13:34:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme