.

Jak dopadlo rande naší čtenářky s o hodně mladším virtuálním přítelem?

Vztahy

Jak dopadlo rande naší čtenářky s o hodně mladším virtuálním přítelem?

Manžel je vášnivý rybář, rok co rok odjíždí s kamarády na Lipno rybařit. Mě lov němé tváře nebaví. Raději si něco přečtu a v poslední době jsem stále víc četla o tom, jak je "IN" mít o hodně let mladšího přítele. Milenci se doporučují dva. Jeden starší, velmi dobře situovaný, druhý velmi mladý a..... velmi dobře situovaný.
Vzpomněla jsem si hned na mého virtuálního přítele (dále jen VP). Posíláme si mailíky již rok, žijeme ve stejném městě a přesto, že mně VP stále přemlouvá, že by mně chtěl poznat osobně, já až doteď odmítala, jelikož je o 16 let mladší. Ale když to dnes letí? Co to zkusit a být "IN"? Už dokonce ví jak vypadám, vyměnili jsme si po netu i pár fotek, svůj věk jsem nikdy netajila. Jde se na to.


Rande bylo domluvené "NATOTATA". Protože jsem právě měla za sebou tři noční služby a vypadala jsem ne o 16 let, ale o 150 let starší, musela jsem se dát nejdřív dohromady. Vydatný spánek, pak solárko (jelikož letošní léto momentálně stávkuje), na radu poradny krásného Aleše jsem si koupila nové "modré" sexy prádélko (co kdyby došlo ke hře na doktora). Dokonalé nalíčení, vlasy a oblečení udělaly ze mne žádoucí ženu. Musím uznat, že na svůj věk nevypadám.


A tak nastal den "D", hodina "H". Pro jistotu jsem si dala do kabelky plynový paralyzující spray a ehm..... jeden kondom s jahodovou vůní (jahody, ty já miluji). VP čekal již na parkovišti, jak to bylo domluvené. Přijel o 10 minut dříve, já o 5 minut. Přesedla jsem do jeho vozu a koukám, můj VP je mnohem hezčí než na fotkách. Je to přitažlivý sympaťák a co víc, nemá kolem krku zlatý řetízek (velké plus). A voněl, bože ten tak krásně voněl, hned bych se na něho vrhla, ale nechtěla jsem ho vyplašit a taky jsem měla pořádný hlad.
Večeře proběhla v útulné restauraci, svíčka, dobré vínko, konverzace bez problémů, máme totiž spoustu společných zájmů. Oba naladění na stejné vlnové délce a nabití energií, která by na nějaký čas snad nahradila i atomovou elektrárnu Temelín. I dýško dal slušné, žádný škrťoun to není. Poté navrhl, abychom se šli projít do zámecké zahrady. Jestli jste někdo viděl rozsvícený zámek Hluboká nad Vltavou po 22. hodině, tak víte, že je to tam jak v pohádce. Při procházce jsme minuli první lavičku, druhou i pátou.To už jsem začala být netrpělivá, vrhla jsem se hned na další lavičku a začala jsem vyklepávat neexistující kamínek ze své boty. VP přisedl..... můj TK byl 350/260, věděla jsem, že začne hra na doktora. Ne, že by hned muselo dojít k operaci, ale takové menší předoperační vyšetření jsem očekávala. Narkóza pod vlivem testosteronu pomalu zabírala, nastala u mne dočasná mozková smrt. Veškeré mé životní funkce řídily hormony.
Jeho rty se přibližovaly pomalu, jako když vám před operací nasazují masku z rajským plynem. ?!?!?!?!?! Co se stalo? Měla jsem pocit, že mě olízl velký uslintaný bernardýn.
Sprcha v podobě prvního polibku mě násilně a nelítostně probudila a vyhodila z ráje. Konec?!?!?!?! Můj mozek zapnul, TK se snížil na 100/70 a já litovala, že jsem do kabelky nepřidala ručník a fén.


Škoda, byl tak hezkej a voněl, bože ten tak krásně voněl.....

Izabela
   
28.07.2000 - Láska a vztahy - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [7] hubajda [*]

  Andula — #4 Sml80Sml80Sml80

  superkarma: 0 29.09.2012, 23:21:31
 2. avatar
  [6] Ťapina [*]

  To ale nemá nic společného s tím, že to bylo rande přes internet, to se může stát kdykoliv.

  superkarma: 0 08.12.2003, 14:56:44
 3. avatar
  [5] Ťapina [*]

  Andula: Uslinatný bernardýn by mi taky vadil

  superkarma: 0 08.12.2003, 14:56:04
 4. avatar
  [4] Andula [*]

  Vážně to všechno skončilo tím, že neuměl líbat?

  1. na komentář reaguje hubajda — #7
  superkarma: 0 07.12.2003, 22:21:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme