Vztahy

S Alíkem se děti nudit nebudou.

Narodil se přesně na Den dětí, 1. června 2000, a jmenuje se stejně jako jeho psí průvodce - Alík. Jeho vznik rozhodně není žádná náhoda. Tvůrci jsou počítačoví odborníci, kteří se už čtyři roky věnují výrobě dětských multimediálních encyklopedií. Z jejich původních CD-ROMů možná znáte takové, jako Všeználek, MultiVoc, Klubíčko, Mach a Šebestová atd. Dnes tedy přicházejí s novinkou, která na českém internetu dosud chyběla. Až na některé výjimky (Majáky, Borovice) zde opravdu neexistoval web přístupný dětem mladšího věku, na kterém by se mohly nenásilnou formou seznamovat s úskalími a zajímavostmi Internetu a pronikat do jeho tajemství. Dětský internetový portál Alík se o to snaží a je třeba dodat, že opravdu hezky. Je určen dětem od 4 do 12 let, čemuž odpovídá i jeho grafické ztvárnění a pestrobarevnost. Děti si zde mohou hrát hry, dopisovat si na svých vlastních e-mailových adresách, chatovat s kamarády, pro ty menší, které ještě nečtou, jsou připraveny omalovánky a pohádky, pro všechny věkové kategorie jsou zde zajímavé novinky, tipy na dárky, soutěže, kromě toho se každý může aktivně zapojit do tvorby stránek svými příspěvky. Pro začátek je toho opravdu hodně a stránky se budou určitě dál rozvíjet.

Pokud tedy chcete, aby si váš junior užil hodně zábavy a byl u toho, když se děje něco nového, připojte ho na internetu na adresu www.alik.cz. Ale pozor - hlídejte si účty za telefon!


Šárka Kunická
   
16.06.2000 - Láska a vztahy - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Ťapina — #2 Sml22Sml22Sml22Sml67

  superkarma: 0 29.09.2012, 23:04:38
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Na Alíka jsem ze zvědavosti nakoukla, jak asi může vypadat dětský web a byla jsem překvapená, že je tak propracovaný. Děti si tam určitě užijou.

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 08.12.2003, 13:46:47
 3. avatar
  [1] Andula [*]

  Alíka známe, syn tam občas hraje pexeso.

  superkarma: 0 07.12.2003, 19:55:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme