Vztahy

Už jste TO někdy dělali přes počítač?

Určitě ano. Zní to sice dost podivně, zvláště vezmeme-li v potaz, že za klávesnicí počítače a daleko od osoby, s níž komunikujete, můžete být vším, čím chcete být. Připrcatělá ošklivka neurčitého věku se může několika kliknutími proměnit ve virtuální blondýnu s dlouhýma nohama, černošskou krasavici nebo třeba v muže. Prostě záleží jen na tom, jak se rozhodnete naložit s identifikačními daty (v případě systémů jako ICQ) nebo jak barvitě se popíšete svému společníkovi na druhé straně linky.
O tom, jestli chatovat, nebo nechatovat, se dnes vedou diskuse horem dolem. Mluví se o zastydlých puberťácích, neukojených lidech s mindráky, notorických „baličích“ i úchylácích. Přes Internet se dneska prostě dělá mnohem víc, než jen nakupování a získávání informací. Na Internetu se tlachá, na Internetu se seznamuje a přes Internet se také provozuje tělesná láska.
Nevím…. Nedovedu si představit, že vyťukávám do klávesnice vzrušené věty a čekám na ještě žhavější odpovědi. Jak se vůbec může uspokojovat člověk, který sedí u počítače, píše na klávesnici a kliká myší? Může taková kybernetická (auto)erotická komunikace nahradit „normální“ sexuální praktiky?
Každopádně lidí, kteří ochutnali erotiku po Internetu stále přibývá. Dokazují to i nedávné výzkumy, prováděné v západní Evropě, které hovoří o stále stoupajícím počtu uživatelů Internetu, již se zhlédli v milování po síti. Někteří zaměstnavatelé dokonce museli v rámci podnikové sítě přistoupit k nepopulárnímu zablokování přístupu svých zaměstnanců nejen na erotické stránky, ale i na komunikační fóra. Lidem prostě pro samý cybersex nezbýval čas na práci… Odborníci na vztahy v rodině zase poukazují na typický problém konce tisíciletí – rozpad rodinných vztahů a manželství na základě útěků jednoho z partnerů do internetové pseudoreality.
Máte vlastní zkušenosti s cybersexem? Myslíte si, že může nahradit „klasické“ milování in natura? Napište nám!
   
29.05.2000 - Láska a vztahy - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [9] hubajda [*]

  Andula — #6 Sml67

  superkarma: 0 29.09.2012, 22:46:06
 2. avatar
  [8] Ťapina [*]

  Andula: Taky si myslím.

  superkarma: 0 08.12.2003, 14:00:04
 3. avatar
  [7] Ťapina [*]

  Neměla jsem potřebu ho nahrazovat.

  superkarma: 0 08.12.2003, 13:59:57
 4. avatar
  [6] Andula [*]

  Myslím, že klasické milování in natura nahradit nemůže.

  1. na komentář reaguje hubajda — #9
  superkarma: 0 07.12.2003, 21:33:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme