Vztahy

Chlap v domácnosti aneb podplacená anketa.

Když se holka vdává nebo vrhá do společného proudu žití se svým vyvoleným, měla by si ho dobře očíhnout, hlavně se seznámit s budoucí tchýní a tak trochu zasondovat, co všechno musel ten její Pepa, Karel nebo Michal doma dělat. Když zjistí, že nic, měla by si uvědomit, že co se v mládí nenaučil, těžko bude teď hledat.
Nedávno jsem v jednom ženském časopise četla, že takovým testem na budoucího domácího pomocníka by měla být romantická večeře, na kterou HO pozvete k sobě, po níž místo erotické výzvy z vaší strany bude následovat předmanželský skotský střik v podobě věty: Já jsem vařila, neumyl bys nádobí? Myslím, že podobné lámání přes koleno se ve vztazích nevyplácí a ani taktika já jsem udělala to, tak ty teď zase udělej tohle není taktika zrovna diplomatická.
Ty z vás, jež muže už viděly z větší blízkosti než deset metrů, jistě poznaly, že nic není horší, než pokud je muž do něčeho pod tlakem nucen. On udělá všechno, někdy dokonce i rád, ale až se jemu bude chtít. Toto jeho vlastní chtění je možno uspíšit pouze kladnou motivací, obdivem, chválou a rozmazlováním.
Dobrá taktika je také přepustit mu ty práce, které jej baví. Obvykle to bývá vaření – je jasné, že po jeho působení bude vaše kuchyň připomínat Hirošimu, ale neodrazujte jej od toho – muži obvykle vaří dobře a s invencí.
Můžete se také pokusit nenápadně jej zlomit ku pomoci předstíráním, že něco nezvládnete, to se týká především těžších prací, jako je nošení prádla na mandl, věšení záclon a podobně. Tahle taktika je dobrá, ale POZOR, nesmí vás nikdy později chytit při věšení záclon!
V zásadě je však důležité, pokud nejste totální semetrika a on bačkorář, smířit se s tím, že každý přebírá své domácí modely a nese si svou výchovu do budoucna. Tedy, pokud máte doma chlapa lenocha, snažte se alespoň syny vést k práci v domácnosti – svou osvíceností pomůžete dalším pokolením žen!
   
13.03.2000 - Láska a vztahy - autor: Jana Zbyňková

Komentáře:

 1. avatar
  [7] hubajda [*]

  Sml16Sml16

  superkarma: 0 29.09.2012, 22:03:21
 2. avatar
  [6] Andula [*]

  Ťapina: já taky nesondovala, ukázalo se to časem

  superkarma: 0 09.12.2003, 12:10:18
 3. avatar
  [5] Andula [*]

  Ťapina: on naštěstí vaří, ale zase dost podle svých chutí

  superkarma: 0 09.12.2003, 12:09:57
 4. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Andula: To se máš.

  superkarma: 0 08.12.2003, 13:15:11
 5. avatar
  [3] Ťapina [*]

  No, to už mám teda smůlu. Nesondovala jsem a teď to mám. Vařit a uklízet budu asi věčně já, jenom občas ho přemluvím k nějaké jednotlivé činnosti.

  superkarma: 0 08.12.2003, 13:15:03
 6. avatar
  [2] Andula [*]

  Mům muž je naštěstí lenoch jen příležitostný.

  superkarma: 0 07.12.2003, 10:23:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme