Vztahy

O svojí první lásce nám napsala čtenářka Lucie.

Přesně tyto pocity jsem měla před pěti lety, kdy jsem prožívala svou "velkou" lásku. Chodili jsme spolu na VS, a znali se dlouho, ale pak najednou mezi námi něco přeskočilo a už jsem v tom lítala. Volal mi každý večer a přemlouval mě na výlet na hory na kolech. Podotýkam, bylo to naše prvni rande, které se protáhlo na týden. Já mu volala z telefonni budky, kam jsem dorazila úplne roztřesena až mi vypadával můj telefonník z ruky no a čislo jsem nebyla schopna vytočit. Z domova jsem volat rozhodne nemohla, vše by slyšela moje mamka. Byla jsem v sedmém nebi a výlet se konal. Absolutně jsem nepřemyšlela, co řeknu doma. Prožívala jsem neuvěřitelné pocity štěsti a myslela si, ze to, co se mnou děje, nikdo jiný ještě nezažil, kamarádky mi prišly naprosto nudné. Dokonce jsem i lhala mamce, které skoro vždy říkám pravdu. Vymyslela jsem si nesmyslnou výmluvu, a to výlet s kamarádkou na chatu, asi mi mamka tenkrát nevěřila, ale nechala mě byt.
S balenim jsem to moc nepřeháněla a hurá na hory.
Výlet byl dokonale romanticky, miluju hory a chalupa byla na samotě, co víc jsem si mohla přát. To ze vylet se konal na podzim, kdy je už docela frišno a mokro, to mi nevadilo. Kdyby něco takoveho navrhl můj současny přítel, asi bych si myslela ze se zbláznil a navrhla bych alternativu hotelu v teple se sprchou a polopenzi. Musim podotknout, ze jsem čistotně osoba a musim se 2x denně sprchovat. Ale fakt, ze na chalupe není voda, mi jaksi unikal. A suchý záchod, no to přeci není problém.
Takže podnikali jsme výlety na kolech, na sport jsem zvykla, takže jsem byla ve svém živlu, ale pak jsme se vraceli pěkně zpoceni, a společné myti v místní tůni v lese pro me nebyl problém, bylo to proste úžasné!!!
Ale tím to neskončili. Můj mily byl student, tedy nebyl zrovna pri penězich, takže se jednoduše rozhodl, ze zeleninu a ovoce ukradneme. Nikdy bych tohle absolutně nepřipustila, ale tenkrát jsem mu kryla záda a on vesele kradl. Připadala jsem si děsně zajímavě.
Když s odstupem času vidím své bláznivé chováni, musim se smát a říkám si, že to snad ani nebyla pravda. S dotyčným se již dávno nestýkám, ale zůstaly mi krásné vzpomínky na celý život.
Lucie Kalibová

   
11.03.2000 - Láska a vztahy - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Sml80Sml80

  superkarma: 0 29.09.2012, 22:03:43
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Nějak to nemá začátek.

  superkarma: 0 08.12.2003, 13:16:55
 3. avatar
  [1] Andula [*]

  Jaké pocity? Já chci začátek...

  superkarma: 0 07.12.2003, 10:38:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme