Domácnost

Chcete znát tajemství, jak přitáhnout lásku do svého života?

Patříte k těm věčným smolařům, co ne a ne zakopnout o pravou lásku? Už vás nebaví pořád jen sledovat zamilované filmy v televizi, zatímco vaše kamarádky si vesele randí? V manželství to nějak skřípe? Možná právě vám pomůže několik zásad pro aktivaci lásky podle té části filosofie Feng Shui, která za své hlavní vodítko považuje kompas. Nevěříte? Ale zkusit to můžete, ne?

Nejdřív si pěkně sežeňte kompas a určete jihozápadní roh domu, bytu nebo pokoje, kde bydlíte. Právě tahle část vašeho životního prostoru je zasvěcena lásce a vy byste se na ni měla pořádně zaměřit. Protože tady je zakopán pes vaší lásky a rodinného štěstí.
V tomto rohu bytu (místnosti) potom soustřeďte předměty, které symbolizují lásku a harmonii. Kupte si romantický obrázek, sošku nebo vázičku a sem s ní. Ideální je prý pár mandarínských kachen z ušlechtilého kamene (dbejte na to, aby jeden z nich byl kačer a druhý kachnička!) .
Jestli chcete lásku ještě víc popostrčit, umístěte do tohoto rohu svícen, který bude aktivovat energii čchi nezbytnou (mimo jiné) k podnícení lásky. Svíčky všech barev, tvarů a velikostí mohou napomoci milostnému citu, aby pronikl až k vám domů. Oheň může přinést do vašeho života lásku, ale pozor na manipulaci s ním, ať vám místo srdce nechytnou záclony!
Osvětlení by mělo být něžné, tlumené a jakoby pastelové, aby navodilo tu správnou náladu nejen ve vaší duši, ale i v životě. Žádné zářivky, reflektory ani ostré světlo do tohoto koutu nepatří.
Zkuste to také s přírodními krystaly, které vám mohou dost pomoci při hledání štěstí v lásce. Umístěte je do jihozápadní části vašeho pokoje a uvidíte, že se budou dít věci.
Také na barvě dost záleží. Vymalujte vaši ložnici růžově nebo si pořiďte alespoň růžové povlečení, které pomůže zvýraznit energii jang, jež do vašeho života přinese lásku, romantiku a rozkoš.
Srdce je odedávna symbolem lásky. Cože? V jihozápadním rohu vašeho pokoje ještě není nic ve tvaru srdce? Tak to rychle napravte a uvidíte, jak si k vám láska pospíší. Nezáleží na tom, jestli to bude polštářek, krabička, svíčka, obraz, nebo třeba všechno najednou… hlavně když se srdce objeví tam, kde má.
Pozor ještě na jednou věc. Pokud hledáte muže, neměly by se ve zmíněném rohu vašeho pokoje vyskytovat předměty zpodobňující ženské tělo (sošky, obrazy, grafiky, fotografie…) Mohly by být jednou z příčin, proč se vám štěstí v lásce dosud vyhýbalo…

Podle zahraničních materiálů připravila
   
31.10.2000 - Dům a byt - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. [13] jithule [*]

  Andula — #11 já asitaky

  superkarma: 0 26.12.2012, 21:53:58
 2. avatar
  [12] hubajda [*]

  Sml16Sml58

  superkarma: 0 27.09.2012, 22:21:12
 3. avatar
  [11] Andula [*]

  Ťapina: já v severozápdním

  1. na komentář reaguje jithule — #13
  superkarma: 0 08.12.2003, 18:08:43
 4. avatar
  [10] Ťapina [*]

  Landriel: A to by potom bylo jak?

  superkarma: 0 07.12.2003, 15:01:44
 5. avatar
  [9] Ťapina [*]

  Já mám v jihozápadním rohu pracovní stůl

  superkarma: 0 07.12.2003, 15:01:21
 6. avatar
  [8] Simba [*]

  Jihozápadní roh? Jdu pro kompas ...

  superkarma: 0 23.11.2003, 18:20:19
 7. avatar
  [7] Landriel [*]

  Opravdu to má být jihozápadní roh? Já měla zato, že pa-kua místnosti se určuje podle toho, kudy se vchází a ne podle světových stran.

  superkarma: 0 17.11.2003, 22:26:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme