Domácnost

Deset let péče o vaše zdraví.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR letos slouží zdraví svých klientů již 10 let. Je největší zaměstnaneckou a druhou největší veřejnou zdravotní pojišťovnou na území ČR, která je otevřena všem věkovým, sociálním a profesním skupinám obyvatelstva. Služeb ZP MV ČR využívá již téměř milión pojištěnců.
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR tu však není jen ve chvíli nemoci, ale její služby oceníte doslova po celý rok. V současné době nabízí svým pojištěncům v rámci zdravotní a preventivní péče a komerčních zvýhodnění následující programy:

· Speciální program pro zaměstnavatele a jejich zaměstnance
· Program slev a zvýhodnění - například bazény ve vybraných lokalitách zdarma, slevy na produkty společnosti T-Mobile, cestovatelský šek cestovní kanceláře Čedok v hodnotě 1 000 korun na pobytové zájezdy do Egypta a Thajska z katalogu Čedoku „Koupání a poznávání zima 2002/2003“, na předsezónní/posezónní letecké zájezdy do hotelů bulharských přímořských lázní Albena, Sv. Konstantin, Zlaté Písky, sleva ve výši 6% z ceny leteckých a autokarových zahraničních zájezdů a 5% z ceny zahraničních zájezdů vlastní dopravou publikovaných v katalozích Čedoku zima 2002/2003 a v katalogu „Pobytové zájezdy - léto 2003“, dále slevy cestovní kanceláře Atis, slevy na pojištění u České Pojišťovny a Generali Pojišťovny, slevy ve vybraných optikách a kosmetických salónech, slevy na masáže a sauny, fitness centra či mytí podvozků u aut, slevy na vstupenky na fotbal (FC Bohemians Praha) či druhou vstupenku zdarma při zakoupení jedné na hokejová utkání HC Sparta Praha…
· Program rozšířené péče, tedy nabídku služeb hrazených nad zákonem stanovený rozsah – například očkování proti klíšťové encefalitidě, žloutence a Haemophilus influenzae, léčebně-ozdravné pobyty v zahraničí (v přímořských, vysokohorských a lázeňských oblastech), školy v přírodě či lyžařské výcviky organizované školami, preventivní prohlídky studentů středních a vysokých škol, kteří se připravují na dlouhodobé studium v zahraničí, vitaminy těhotným ženám a dětem, hormonální antikoncepci a nitroděložní tělíska.

Více o nabídce služeb Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR najdete na www.zpmvcr.cz, detaily o celorepublikových a regionálních slevách naleznete ZDE.
   
22.01.2003 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Danka05 [*]

  Projdi si vyhody pro pojištěnce http://www.zpmvcr.cz/pojistenci/vyhody-pro-pojistence/ mělo by to byt aktualní.

  superkarma: 0 26.05.2016, 22:21:53
 2. [3] Milllius [*]

  V tomhle byznysu se točí tolik peněz, že si to normální člověk ani neumí představit. Nadruhou stranu buďme rádi za naš systém. Pořád lepší než jinde ve světě!

  superkarma: 0 22.03.2016, 22:50:55
 3. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Lucka: A jaký je tam systém vybírání těch příspěvků? U OZP tak složitý, že jsem se na to vykašlala.

  superkarma: 0 07.12.2003, 23:41:54
 4. avatar
  [1] Lucka * [*]

  To je sice všecko moc pěkný, ale ještě v loni přispívali na hormonální antikoncepci 600 Kč na rok, letos je to už o 200 Kč míň... Co za rok? Sliby - chyby???

  superkarma: 0 29.01.2003, 21:05:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme