Domácnost

Máte rádi zvířata a chcete pomoci kočkám z útulku?

V tom případě se přijďte podívat na 2. celostátní umísťovací výstavu opuštěných koček, která se koná v neděli 15. prosince od 10 do 17 hodin v areálu Přírodovědecké fakulty UK na Albertově 6, Praha 2. Smyslem výstavy je najít domov co největšímu počtu koček a zároveň získat krmivo pro ty, které přece jenom stráví vánoční svátky v útulcích. Pokud plánujete, že si pořídíte kočičího kamaráda, budete si moci vybrat mezi kočkami různého pohlaví, věku, vzhledu i povahy. Najdete zde odvážné venkovní „myšilovy“ i přítulné „ozdoby ložnic“, hravá koťátka i rozvážné kočičí dospěláky, „obyčejné“ mourky i atraktivně zbarvené elegány.
Podmínkou k tomu, aby mohli být vůbec vystavováni, je dobrý zdravotní stav, kočičky a kocourci jsou očkovaní, zbavení vnitřních i vnějších parazitů, starší osmi měsíců kastrovaní nebo sterilizovaní. Spolu s kočkou dostanete nejen očkovací průkaz a předávací protokol, ale i rady a tipy, jak se o svého nového svěřence co nejlépe starat. Zájemci potřebují k převzetí kočičky občanský průkaz a příspěvek na očkování a kastraci (150 Kč + 350 Kč). Zároveň je možné přímo na místě zakoupit široké spektrum chovatelských potřeb.
Nemůžete si pořídit nového kočičího společníka, a přesto byste rádi nějak pomohli? Přijďte také. Na kočičí vánoční nadílku přispějete vstupným, které činí jedna konzerva kočičího krmiva. Vezměte s sebou i děti, bude pro ně připraven zajímavý doprovodný program spojený se zdobením vánočního stromečku pro kočky.
Více informací o kočkách najdete na www.kocky-online.cz
   
13.12.2002 - Dům a byt - autor: Převzatý článek

Komentáře:

 1. avatar
  [8] Ťapina [*]

  Kočička už se mi domů nevejde, ale chodím se aspoň dívat a přispívat krmením.

  superkarma: 0 07.12.2003, 23:30:54
 2. avatar
  [7] Simba [*]

  Odpověď - Mám. A doufám že na té výstavě našla sposta kočulí šťastný domov.

  superkarma: 0 08.11.2003, 11:55:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme