Domácnost

Pozor na podezřelé nabídky práce!

Včera se u nás na magazínu začaly pod některými články objevovat mezi reakcemi čtenářek inzeráty nabízející blíže neurčenou práci v „internetovém studiu“. Byli jsme na ně upozorněni některými čtenáři a také jsme si jich všimli sami, takže jsme je ihned smazali. Přesto nemůžeme vyloučit, že se zase sem tam objeví. Bohužel, nemáme na takové hříšníky, kteří si pletou seriózní magazín s inzertní plochou, jinou páku, než jejich výtvory trpělivě mazat. Nechceme totiž podmiňovat možnost reagovat na článek na Ženě-in.cz nějakou obštrukcí - například registrací, protože chceme, aby právo se vyjádřit měl každý, kdo o to stojí.
Podobné pokusy dělat si na našich stránkách reklamu ale trpět nehodláme a uděláme vše pro to, abyste jimi nebyly obtěžovány. Přesto vás prosíme, kdykoliv si něčeho podivného kdekoli na www.zena-in.cz všimnete, dejte nám vědět na e-mail podpora@zena-in.cz nebo redakce@zena-in.cz. Snažíme se, ale nemůžeme mít oči všude…
Nechci nikoho podceňovat, ale stejně mi to nedá, abych na závěr znovu nepřipomněla nezkušenějším z vás, že při čtení podobných inzerátů, jež nabízejí blíže nespecifikovanou práci „na internetu“ a požadují věk nad 18 a vaši fotku, byste měly být obzvláště ostražité, protože více než nepochybně jde o práci, která by se dala nazvat jako erotické virtuální služby apod. Nenechte se napálit sliby vysokých výdělků a příznivé pracovní doby a dříve, než na podobný inzerát odpovíte, pořádně si přečtěte každé jeho slovo.
   
02.10.2002 - Dům a byt - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [8] Ťapina [*]

  Internetové studio? To bude nějaký ten live video chat, ne? Teď je toho všude plno

  superkarma: 0 04.12.2003, 19:12:47
 2. avatar
  [1] mufly [*]

  jojo tak jsem si chtela najit brigadu, protoze muj rozpocet je skoro minusovej.o( NO a tak jsem se koukala na inzeraty i v autobuse hm jedna nabidka me zaujala - volam ta a bum ono se jedna o eroticky chat.o( to nebude bohuzel nic pro me .o/ beee ja chci nejakou brigadu abych mohla sveho pritele prekvapit nejakym hezkym pradelkem a tak podobne.o)))

  superkarma: 0 02.10.2002, 07:23:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme