Letošní léto bylo pro mne velmi zajímavé. Jela jsem školit nové lidičky do školícího střediska ve Východních Čechách. A přijel i ON. Líbil se mi už vloni, byl vtipný, ale ne drzý. Neustále hýřil dvojsmyslnými hříčkami a všichni v jeho doslechu se přímo královsky bavili. Vloni jsem se do něj tak trochu zakoukala, ale ON si mne nevšiml. Měl tam jinou favoritku. Nejdřív jsem hrála uraženou, ale potom mi došlo, že on vůbec netušil, že byl středem mého zájmu. To bylo vloni….

Letos jsme přijeli oba dva v jeden den a do příjezdů budoucích manažerů zbývaly ještě skoro 2 dny. Hned, jak jsem ho při vystupování z auta uviděla, zatetelilo se mi srdíčko. Vypadalo to, že je zatím sám. Nikde jsem žádnou konkurenci nezahlédla (vloni z něho ta ještěrka nespustila oči).

Nasadila jsem úsměv č.1 a elegantně vystoupila. Uhladila sukni a celkový zevnějšek. Jak byl slušně vychován, vyšel mi od budovy naproti. „Ahoj, Vláďa… ale neviděli jsme se tu i vloni?“ zeptal se. Potěšilo mne, že si vzpomněl.

Šel se mnou do recepce a pak mi pomohl se zavazadly do pokoje. Zůstal stát bezradně mezi dveřmi, teda po té, co se mě zeptal, kam chci kufr a ostatní tašky položit. „Chceš si nejdřív vybalit, nebo tě mohu začít balit? Teda promiň, nebo jdeme dolů na kafe?“ Vzal to nějak zhurta, ale já jsem se tomu zasmála jako puberťačka. Líbí se mi chlapi, co jdou rovnou na věc.

První večer jsme jen povídali a on pořád svými smyslnými řečmi směřoval jen jedním směrem. Viděl, že se mi to líbí, a pořád se tomu směju. Druhý den byl už smělejší a pokusil se mě políbit. Rozhořela jsem se plamenem fakt jako nějaká šestnáctka, ale ještě jsem ho zvládla a odstrčila od sebe. Třetí den již bylo hůř. Nebo líp??? Byli jsme spolu u mě na pokoji, kde jsme dávali dohromady něco ke školení, a potom s kávou vyšli na balkon. Opřela jsem se o zábradlí a on mne zezadu objal a začal hladit. V tu chvíli jsem byla jako z rosolu a nechala ho. Rukama mi hladil prsa a potom se ke mně začal mačkat. Cítila jsem jeho tvrdost a svou měkkost. „Neprovokuj“ šeptla jsem do ticha. „Ale já tě chci, moc bych tě chtěl!“ šeptal mi zase on a tlačil se dál. Musel cítit, že jsem totálně na měkko, protože mně pomalu začal svlékat tílko a přitom mě strkal zpět do pokoje. Pak si mě otočil k sobě a políbil. Nebránila jsem se, takže mi začal jazykem zkoumat ústa. Bylo to neskonale krásné. Kdyby tušil, že jsem ho chtěla už vloni…

Promilovali jsme celou noc, dělali jsme to na konferenčním stole, ve sprše, v posteli i na zemi. Ráno v 6 hodin se odešel do svého pokoje upravit a v půl osmé jsme přišli na společnou snídani. Bylo na nás vidět, že jsme prohýřili celou noc, ale mně to bylo jedno. Byla jsem zamilovaná až po uši.

Ač mě práce školitelky ohromně baví, tentokrát jsem po celou dobu přednášek přemýšlela jen nad tím, kdy už bude konec, a těšila se na NĚHO!!! Společně jsme povečeřeli a on mne krmil lechtivými slovíčky, až jsem celá hořela. Odešli jsme jako první a rozdali si to ve výtahu. Byla to sice rychlovka, ale prostě SUPER. Jen jsme vstoupili do pokoje, hned jsme se vzájemně začali svlékat a skočili do sprchy. Ještě, že tam bylo dost místa.

Tak to pokračovalo až do víkendu. Neděli jsme měli volnou, tak jsme se rozhodli, že si vyjedeme na výlet. Vzali jsme si jeho auto, bylo prostornější. Oba jsme měli stejné hříšné myšlenky. Jen jsme vyjeli z města, začala jsem ho hladit po stehně a viděla, jak ho to vzrušuje. Měla jsem chuť mu ho vykouřit ještě za jízdy, ale přeci jen se mám ráda a nechtěla jsem riskovat. Vláďa stejně při nejbližší příležitosti zajel do lesa a už jsme na to mohli vlítnout.

Zažila jsem tam bezvadný zážitek. Nikde široko daleko nebylo nikoho vidět, a tak jsme si to rozdali i na kapotě auťáku. ANO, tak jak to známe z erotických časopisů. Opřela jsem se o kapotu a ON mi to udělal zezadu. Chladivý plech a jeho horké tělo se mnou dělaly divy.

Milé dámy, než kurz skončil, byla jsem možná proškolená víc než naši žáci, ovšem ve zcela jiném oboru. Teď jsme už 14 dní každý doma, ale denně si píšeme maily a já pořád hořím a toužím po něm.
Třeba se ještě někdy sejdeme… Co třeba příští rok zase na kurzu?

Reklama