Domácnost

Nešetřete na svém úsměvu, stojí za to.

Už jsme si zvykli, že když chceme mít krásný úsměv, tak to obvykle něco stojí. Utrácíme spousty peněz nejen za zubní pasty a speciální kartáčky, ale velmi často i za zubařské zákroky, kterých jsme se mohli vyvarovat, kdybychom se víc věnovali prevenci. Dobře vyčištěné zuby si žádají správné náčiní, které je moderní a pohodlné a které přitom splňuje všechny zdravotní požadavky.
Tip, který pro vás máme, sice nejdřív vyžaduje investici v řádu až několika tisícovek, ale za to získáte do ruky „zbraň“, která vaše zuby nejen pečlivě vyčistí, a to i na těžko přístupných místech, ale také se správně postará o vaše dásně. A k tomu, aby váš úsměv byl bělostný a svůdný, nebudete muset vynaložit skoro žádnou fyzickou námahu. Prostě jen zmáčknete tlačítko a je to!
Správně. Jedná se o elektrický zubní kartáček Sensiflex značky Philips, který má v základní výbavě buď jednu nebo dvě výměnné hlavy (podle typu) a můžete si na něm nastavit rychlost nebo sledování času. Pro odstranění mezizubního plaku je kartáček vybaven vylepšeným aktivním zakončením s delšími a ohebnějšími štětinkami, proti namáhání dásní zase chrání speciální systém, který odkloní kartáček v případě nadměrného tlaku. Navíc jsou tyto kartáčky opatřeny signalizací vybité baterie, jsou vodotěsné a zaručují bezpečný provoz. Samozřejmostí je pěkný a ergonomický design u všech modelů elektrických kartáčků Philips.

Elektrické zubní kartáčky Philips můžete koupit ve specializovaných prodejnách nebo přímo kontaktovat firmu MERCANT spol s.r.o., U krbu 17, 100 00 Praha 10, tel: 02/74779161, kde vám ochotně vyjdou vstříc.
   
29.01.2002 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Nejhorší jsou takové ty pružné kartáčky, ono to uhýbá a ty zuby to vůbec nečistí

  superkarma: 0 28.11.2003, 22:05:27
 2. avatar
  [1] Simba [*]

  Hm, no podle mé zubařky je nejlepší středně tvrdý kartáček, všechny štětinky stejně dlouhé ... žádné prolamování, kosení apod.

  superkarma: 0 05.11.2003, 11:52:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme