Domácnost

Jak vám pes může pomoci stát se štíhlou a krásnou?

Lidé si pořizují psy z mnoha důvodů. Někdo proto, aby nebyl sám. Někdo proto, že potřebuje k domečku hlídače. Jiný proto, že ho ukecaly dětičky. Všichni majitelé psů se však určitě shodnou na tom, že pes dost výrazně změnil jejich život. Nepočítejme teď pejsky „polštářové“, kteří zdálky připomínají kočičku nebo plyšovou hračku. Pojďme se podívat na to, co vás čeká, když si pořídíte velkého psa. Protože – a to vás možná ještě nenapadlo – takový pes může být docela prospěšný vaší štíhlé linii…
1. Velký pes hodně sní, takže vám nezbudou peníze na vaše oblíbené čokoládky a další dobrůtky, které beztak měly neblahý vliv na vaši postavu.
2. Velký pes potřebuje hodně pohybu, takže je konec s vaším lenošením u televize. Denně nachodíte a naběháte spousty kilometrů, které půjdou vaší fyzičce k duhu.
3. S velkým psem se nemusíte bát v noci ven, takže se vaše pohybové aktivity neomezí jen na určité denní hodiny, ale díky psovi se nadýcháte čerstvého povětří i v noci.
4. S velkým psem se blbě cestuje tramvají, takže se naučíte vykonávat své pochůzky po městě pěšky.
5. Velký pes nesmí do cukrárny, takže svoji odpolední kávu s dortem budete muset přenechat jiným. A buďte tomu ráda. V létě budete za Twiggy…
6. Velký pes prostě změní váš život! Budete štíhlá, sportovní a atraktivní. Jen si dejte pozor, aby váš pes nebral hlídání příliš vážně a pustil k vám občas nějakého toho obdivovatele na bližší vzdálenost než jeden metr :-)
   
16.01.2002 - Dům a byt - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [15] Ťapina [*]

  Andula: Škoda že nahatí jsou jenom malí

  superkarma: 0 07.12.2003, 20:17:13
 2. avatar
  [14] Andula [*]

  Hmm, tak to by se mi velky pes hodil, jenze ta alergie :_(

  superkarma: 0 07.12.2003, 13:40:12
 3. avatar
  [13] Ťapina [*]

  Já se nebojím v noci ven ani se dvěma malými

  superkarma: 0 04.12.2003, 16:47:03
 4. avatar
  [12] Simba [*]

  Pěkně vypsaná pro, pro velkého psa. Osobně bych si jej pořídila proto, že se mi prostě malí psi nelíbí.

  superkarma: 0 05.11.2003, 11:04:25
 5. avatar
  [1] Kremzina [*]

  Škoda, že jste tento článek nenapsali loni o velikonocích. Tenkrát jsme si pořídili malého psa - papillona, který sice ven chodí a rád, ale moc toho nesní a k Donaldům a do cukrárny může, protože je strašně malý a milý. Navíc si mě strašně hlídá, takže ho musíme s manželem vždy něčím obelstít, abychom vůbec mohli být spolu. Dostali jsme ho, když byl ještě strašně malinký (5 týdnů) a tak mě nyní považuje za svoji maminku, která si s ním musí hrát, foukat mu bebíčka a starat se o jeho plné bříško. Velký pes by snad pochopil, že je pes a já bych konečně zhubla pár kilo?!

  superkarma: 0 16.01.2002, 08:09:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme