Domácnost

Nekupujte svému psovi kozačky.

Také v tomhle mrazivém počasí pomýšlíte na nákup fortelné zimní obuvi s vysokou podrážkou? Elegance je jedna věc, ale praktičnost druhá, zejména ve městě je otrava šlapat v promočených botech, které navíc po uschnutí vykazují chemickou úpravu z posypu chodníků. A teď si představte, že byste chodila v tom marastu holýma nohama, jako vaše slečna pudlice.
Nuže, čtvero botek jí sice kupovat nemusíte, ony by se asi taky těžko sháněly, ale jednu povinnost máte - po procházce strčte nekompromisně svoji chundelatou kamarádku do vany a osprchujte jí důkladně vlažnou vodou tlapky. Nedosti na tom - jestli chcete mít opravdu jistotu, že jste pro mazlíka udělala vše potřebné, namažte jí polštářky po koupeli a osušení krémem. Nesejde už tolik na tom, jestli speciální mastičkou z chovatelských potřeb nebo dětským olejem, či něčím vznešeným, z vaší kosmetické výbavy. Pak teprve bude pejsek řádně odsolený a zbavený zimní chodníkové chemie, rozežírající mu jemné polštářky.

Mirjana Červenková
   
03.01.2002 - Dům a byt - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [10] hubajda [*]

  Sml16Sml16

  superkarma: 0 29.09.2012, 00:59:03
 2. avatar
  [9] Ťapina [*]

  Andula: Ty se dají sehnat nejlíp přes nějaké chovatele tažných psů, ti je bezvýhradně potřebují. Ale dělají se i menší, to pak spíš přímo od výrobců.

  superkarma: 0 07.12.2003, 20:26:14
 3. avatar
  [8] Andula [*]

  Psi to v zime nemaji jednoduche, ale ty boticky by to asi vyresily, jeste jsem to vsak nevidela.

  superkarma: 0 07.12.2003, 14:48:07
 4. avatar
  [7] Ťapina [*]

  Pro pejsky, kteří chodí výhradně po nasolených ulicích se dají speciální botičky koupit, to už dneska není problém. U nás se naštěstí většina cest v zimě neudržuje, takže se stávají psími - jsou zasněžené, bez soli a liduprázdné

  superkarma: 0 01.12.2003, 16:55:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme