Následující produkty můžete vyhrát na našem magazínu v denních soutěžích!

Fytofontana - ALOE VERA gel

 

Složení:

Aqua, Glycerin, Polysorbat 20, Carbomer, Triethanolamin, Aloe vera extrakt 200:1, Parfum 009714 Elektra 50 CR, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Chlorophyl

 

Charakteristika:

Aloe Vera gel obsahuje 93% -ní koncentraci extraktu listů Aloe Vera.  Z odborné literatury je známo, že Aloe Vera má vlastnosti, které lze výhodně uplatnit při péči o suchou, citlivou a problematickou pokožku. Aloe Vera gel přispívá k hydrataci pokožky, regeneruje ji a ozdravuje a nemá alergizující účinky. Aloe Vera gel je příjemný při používání a snadno se roztírá. Je vhodný k ošetření pokožky po slunění, zejména při nadměrném slunění, kdy dojde k zčervenání nebo ke spálení pokožky od slunce či jakýmkoli jiným způsobem. Příjemně chladí, osvěžuje a zklidňuje podráždění, je vhodný i jako podklad pod make-up.

Aloe Vera je díky svým přirozeným, rostlinným, podpůrným látkám již po staletí využívané tajemství zdravé, vypjaté a krásné pokožky i v případech ohrožení nepříznivými vnějšími i vnitřními faktory.

Gel vytváří na pokožce vrstvu, z níž Aloe Vera uplatňuje své vynikající příznivé účinky – účinná při zánětlivých onemocněních, pomáhá při rehabilitaci kůže po nadměrném slunění i po popálení, uklidňuje podrážděnou pokožku, snižuje rozšíření infekce po bodnutí hmyzem.

Fytofontána Aloe Vera gel pokožku účinně hydratuje, regeneruje, pěstí, čistí a ozdravuje.

 Gyntima Menstruation Drops

 

složení: benedikt lékařský, měsíček lékařský, děhel čínský, kopřiva dvoudomá, ostružina křovitá, srdečník

 

Charakteristika: Většinu žen trápí tzv. „těžké dny“, předmenstruační období a první dny menstruace. Organismus na biologické a hormonální změny reaguje různě podle citlivosti jednotlivce. V těchto dnech je častá nervozita, podrážděnost a bolest hlavy. K nepříjemnému celkovému duševnímu a tělesnému stavu přispívají v tomto období různé nepříznivé jevy. Všechny tyto příznaky mohou mít vliv na duševní a tělesnou výkonnost.

 

Gyntima Menstruation Drops je přírodní doplněk stravy, obsahující komplex přírodních látek, který podpůrně působí při menstruačních potížích. Účinné látky přípravku mohou příznivě ovlivnit jevy, které se objevují na začátku menstruace. Snižují možnost vzniku příznaků, které by se mohly objevit při menstruačním syndromu – nervozita, podrážděnost, bolest hlavy.
Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy!!


 

 

Aurecon  ušní sprej
Roztok z Mrtvého moře s extraktem z Aloe Vera.

Nedostatečná péče věnovaná hygieně vnějšího ucha může vést ke zhoršení průchodnosti zvukovodu. Důsledkem toho může být nejen snížení přenosu zvuku, ale i možnost vzniku příznivých podmínek pro mikroorganizmy, které jsou zdrojem zdravotních potíží s možnými vážnými následky.

Použití se doporučuje:
 jako náhrada vatových tyčinek, jejichž nesprávné používání může poranit ucho a může být příčinou akumulace ušního mazu na pozadí kanálu vnějšího zvukovodu, v v důsledku čehož se může vytvořit ucpání ušním mazem
 slouží jako prevence proti vnějšímu zápachu ucha, v důsledku namočení ušního mazu vodou z bazénů
 přípravek je určený pro všechny věkové kategorie, zvlášť pro starší lidi, kterým se tvoří tzn. Suchý ušní maz
 přípravek je vhodný pro lidi  nosící sluchový přístroj, pro osoby pracující v prašném prostředí, pro osoby vystavené různým změnám atmosférického tlaku.

 

 

 

Pod značnou Megafyt u nás můžete vyhrát luxusní čaje z řady Wellness.
Jedná o směsi bylin pro různé příležotosti: pro povzbuzení, pro relaxaci, osvěžení, vitalitu a duševní pohodu. 

Reklama