Domácnost

Chystáte se v zimě na lyže a chcete si být jisti, že budete mít k ruce dost peněz?

Lyžujete? Znáte všechny sjezdovky v Krkonoších, Jeseníkách a Jizerských horách? Milujete zimní víkendy v Alpách? Potom byste si vedle potřebné lyžařské výzbroje měli na cestu přibalit také novou kreditní kartu Inter Card Eurocard/MasterCard Komerční banky.
Proč? Inter Card Komerční banky není běžnou platební kartou, se kterou pouze čerpáte prostředky z účtu. S kartou navíc získáváte i stálý úvěr, který můžete používat bez dalšího schvalování a hlavně vždy, když potřebujete peníze. V České republice kartu přijímá více než pětadvacet tisíc prodejen a přes sto padesát bankovních automatů, v zahraničí dokonce zhruba sedmnáct milionů obchodních míst a půl milionu bankomatů! Jinými slovy – s kartou si bez problémů v zimním středisku vyberete potřebnou hotovost, v půjčovně si pronajmete lyžařskou výzbroj, zaplatíte celodenní permanentku, ubytování pro rodinu, dobrý oběd nebo večeři v penzionu. V německém Garmisch-Partenkirchenu, rakouském Innsbrucku, švýcarském Svatém Mořici, italské Cortině d´Ampezzo, stejně jako ve Špindlerově Mlýně, Peci pod Sněžkou nebo v Harrachově. A pozor! S jedním úvěrovým limitem, na kterém se dohodnete s bankou, můžete získat hned dvě kreditní karty a k platbám zmocnit i dalšího člena rodiny.
Pokud často cestujete, určitě oceníte i skutečnost, že spolu s platební kartou banka zdarma poskytuje také cestovní pojištění pro majitele karty a přímé rodinné příslušníky, tj. manžela, manželku a děti. Podle úvěrového limitu může pojistná částka dosáhnout až půl milionu korun v případě nutné hospitalizace nebo až milion korun v případě trvalých následků úrazu. Pojištění, poskytované k platební kartě, přitom platí pro neomezený počet cest, jejichž jednotlivá délka nepřesahuje šedesát dní. Sečteno a podtrženo – ideální cestovní pojištění například pro ty, kdo pravidelně vyrážejí na lyžařské víkendy v sousedních zemích nebo se v zahraničí chystají strávit příjemnou zimní dovolenou. Nezapomeňte, že vzhledem ke kurzovním sazbám nejsou lékařské služby právě levné a že třeba zlomená ruka, zvrtnutý kotník nebo banální slepé střevo mohou vaši zahraniční dovolenou řádně prodražit.

Další, podobnější informace k výhodám platebních karet získáte v kterékoli pobočce Komerční banky, na bezplatné telefonní lince 0800 111055 nebo na www.kb.cz.
   
05.12.2001 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Sml23Sml23

  superkarma: 0 29.09.2012, 00:35:57
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Andula:

  superkarma: 0 07.12.2003, 20:08:32
 3. avatar
  [1] Andula [*]

  Platebni karty mam, ale ze bych kvuli tomu lyzovala...

  superkarma: 0 07.12.2003, 11:08:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme