Domácnost

Informace, rady, tipy a další zajímavosti týkající se vašich peněz najdete na nové sekci portálu TISCALI.

Určitě se i vy často potýkáte s problémy kolem peněz. Nechcete, aby vaše peníze ležely doma ladem, ale nevíte, jak je dobře a bezpečně zhodnotit? Potřebujete lepší bydlení, ale nevyznáte se v nabídkách stavebních spořitelen a nevíte nic o hypotékách? Co dělat, aby inflace nepoznamenala vaše naškudlené korunky? Jak sobě a svým dětem zajistit budoucnost?

Odpovědi na tyto a podobné otázky hledejte na nových stránkách portálu TISCALI. Například na stránce speciálu o stavebním spoření na adrese http://sporeni.tiscali.cz můžete kromě toho, že tu najdete rady a informace, také uzavřít smlouvu ON-LINE!
Rádi byste začali bezpečně spořit? Pokud ano, tak byste jistě měli vědět více o penzijním připojištění. Vše důležité o tomto finančním produktu se dozvíte ve speciálu o penzijním připojištění http://pripojisteni.tiscali.cz, kde také můžete uzavřít smlouvu ON-LINE!

Kromě toho najdete na speciálních finančních stránkách TISCALI PENÍZE také kursovní lístek, mnoho zajímavých informací o nové evropské měně EURO, čtení o povinném ručení, cestovním a životním pojištění s možností uzavřít on line smlouvu, ekonomické zprávy z domova a ze světa a linky na stránky, které by vás mohly zajímat.
   
27.11.2001 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] hubajda [*]

    Sml16Sml16Sml16

    superkarma: 0 29.09.2012, 00:42:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme