Domácnost

Chystáte se na nákup pro děti? Navštivte novou prodejnu v Praze na Smíchově!

Obří domy plné obchůdků a supermarketů rostou jako houby po dešti. Dalším takovým nově otevřeným komplexem je na Praze 5 Nový Smíchov. Zde byla 1. 10. 2001 otevřena zcela nová prodejna Chicco pro děti a jejich rodiče.
Obchod je opravdu rozlehlý, na ploše 300 m2 najdete určitě vše, co potřebujete. Od konfekce Chicco pro děti po vše, na co si maminky jen dokáží vzpomenout. Zvláště v sortimentu výrobků pro nejmenší. Firma Chicco se specializuje na vše, co miminka potřebují, a stává se tak věrným průvodcem vašeho děťátka od prvních chvil po narození. Pokud potřebujete hračky, kočárky, autosedačky, židle na krmení, kojenecké lahvičky, dudlíky, šidítka, chrastítka, textil, botičky… to vše tady najdete. A ještě mnohem víc.
Takže, pokud se vypravíte do multiobchodního centra Nový Smíchov, určitě navštivte novou prodejnu Chicco. Určitě si vyberete to, co zrovna potřebujete. I to, co nepotřebujete, ale bude se vám zaručeně líbit!
   
19.10.2001 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  draha znacka

  superkarma: 0 28.09.2012, 23:59:11
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Chicco je pěkně drahá značka. Na malém dítěti se asi budu snažit trošku ušetřit, abych mu pak mohla kupovat značkové věci až je bude "hrózně nutně potřebovat" do party.

  superkarma: 0 07.12.2003, 19:24:30
 3. avatar
  [1] Andula [*]

  Měli jsme kočárek Chicco Trekking, byl super, jinak jsou ale Chicco věci dost drahé.

  superkarma: 0 07.12.2003, 08:27:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme