Domácnost

Jak a proč nakupuje Jana Štefánková?

Krásná Jana Štefánková, někdejší dívka Playboye, jejíž akty nenechaly žádné mužské oko v klidu, moderátorka Peříčka, žena vybavená podle anket nejhezčíma českýma nohama a největším sex-appealem, je často k vidění v buticích s módním oblečením a doplňky. Uplynul už nějaký čas od doby, kdy prošla při natáčení reklamy na nákupní úvěrovou kartu YES společnosti Home Credit nahá nákupní pasáží Myslbek, aby si nakonec koupila, nikoli něco k zahalení, nýbrž mrňavou kabelku.
Jana ovšem nejen v reklamě, ale i v civilu kartu ráda používá. A chválí si ji: “Je to bezvadná věc, dříve mi často unikly nádherné kusy oblečení, které jsou pro mě potěšení a hlavně pracovní nástroj. Od té doby, co mám kartu YES, nezaváhám. Zkrátka jdu, vidím senzační model a je můj, i kdybych si zapomněla doma peněženku nebo zrovna neměla dost u sebe. A může stát klidně deset, ba i dvacet tisíc, právě tolik je strop, kam sahá časově neomezený úvěr.
Splátky fungují, asi tak, jako nabíječka u mobilu, domluvené konto znova roste, pořád se vezete v nákupním kolotoči a - nevystupujete. Musím se přiznat, že jsem už kolikrát s nákupní úvěrovou kartou platila i v hypermarketu s potravinami, zejména, když jsem zapomněla peníze doma. A umím si představit, že bych si s ní v ruce vybavovala byt.”
Ano, karta je prostě dneska pro spoustu lidí (a nejen pro krásné modelky) pomocnicí a kamarádkou, a to i v nouzi nejvyšší. Třeba i v noci vám vydá peníze z bankomatů, uznávajících platební kartu Maestro. Zkusit to můžete kdekoli - v Praze, Londýně, Paříží a klidně i v daleké, exotické cizině. To může ostatně zcestovalá Jana, která žila několik let na Seychellech, z vlastní zkušenosti potvrdit a nováčkům vzkazuje: “Úvěr není nic, zač byste se měli stydět, naopak, všude ve světě je to úplně samozřejmá součást moderního způsobu života. Ukažte mi někoho rozumného, kdo nechce žít naplno teď a jen doufá, že na to možná naspoří za několik desetiletí...”

Více informací o kartě YES, včetně podmínek jejího použití a seznamu prodejen, kde s ní můžete platit, můžete najít na internetové stránce www.yeskarta.cz.
   
12.10.2001 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  Sml31Sml57YES

  superkarma: 0 28.09.2012, 23:53:18
 2. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Simba: nenech se nachytat, říkej si je to jenom reklama, je to jenom reklama

  superkarma: 0 07.12.2003, 19:29:11
 3. avatar
  [2] Andula [*]

  Aha, já se domnívala, že to budou nějaké zajímavé, byť nepoužitelné tipy na nákupy a ono zase YES děs běs...

  superkarma: 0 06.12.2003, 22:51:08
 4. avatar
  [1] Simba [*]

  YES, YES, YES..... no, já ji snad zaktivuji, kam jsem jen dala PIN ...

  superkarma: 0 04.11.2003, 14:30:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme