Domácnost

Já a moji budoucí bratři a sestry hledáme hodné rodiče.

Jmenuju se Hanka a čekám rodinu. Tedy ne snad, že bych měla mít miminko, ale čekám psí rodinu. Jsem majitelkou čtyřletého dobrmana Douga s rodokmenem dlouhým jak Lovosice, který se až doposud jevil jako zcela netečný ke všem psím slečnám, a to hárajícím.
Moje kamarádka má také psa, tedy vlastně psí slečnu, rhodéskou „ridgebečici“, s rodokmenem ještě delším. Také ona se jevila, jakože o psí muže dvakrát nestojí. A tak když s ní přišla k nám na návštěvu a oznámila mi, že fenka hárá, nezděsila jsem se, jak by se od majitelky psa jiné rasy očekávalo, ale nechaly jsme psíky, ať si hrají. Že to v případě náhle probuzeného zájmu uhlídáme. Haha! Jak jsme byly naivní!
Psíci si skutečně chvilku hráli, jako by se nechumelilo, ale než bys řekl švec, Doug se pustil nekompromisně do sexuálních hrátek, ona nebyla proti, a než jsme doběhly z druhého konce zahrady to „uhlídat“, bylo po všem. Zůstali v sobě zakleslí ještě další hodinu a my věděly, že máme asi malér. Ten nám veterinář potvrdil, a tak se nám ridgebečice zakulacuje a moje kamarádka vyhrožuje, že mi štěňátka přinese na práh.
Napadlo mě, že tady na Ženě-in se o psíkách hodně diskutuje a píše a že by tedy mohla mít některá ze čtenářek o naše podvraťáčky od „papírových“ a vznešených rodičů zájem. Jestli máte, ozvěte se na můj mobil 0607/602755.

Hanka
   
01.10.2001 - Dům a byt - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [10] hubajda [*]

  Sml67Sml67

  superkarma: 0 28.09.2012, 23:48:43
 2. avatar
  [9] Ťapina [*]

  Andula: Já jsem udávala vrh vořechů vořechovitých a šlo to celkem dobře, lidi právě chtěli, aby byl pejsek zdravý bez dědičných vad a to jsem jim rozhodně mohla zaručit

  superkarma: 0 07.12.2003, 19:02:07
 3. avatar
  [8] Andula [*]

  Ťapina: aha, diky za vysvetelni

  superkarma: 0 06.12.2003, 20:25:32
 4. avatar
  [7] Ťapina [*]

  Podvraťáčci papírových rodičů to mají těžké. Nejsou čistokrevní, aby se po nich zaprášilo, ale mohou klidně zdědit zdravotní problémy svých přešlechtěných rodičů. To je nejhorší kombinace, co může být, i čistokrevného voříška si někdo vezme spíš, protože u něj může čekat zdraví a odolnost.

  superkarma: 0 04.12.2003, 16:14:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme