Domácnost

Nevyhazujte obaly od kontaktních čoček. Můžete vyhrát!

Kdy se vám stane, abyste za použitý obal od nějakého výrobku dostali výrobek samotný? Teď právě tuto možnost máte s kontaktními čočkami. Když v době od 15. 6. 2001 do 30. 9. 2001 pošlete na adresu Venturia s.r.o., Papírenská 6, 160 00 Praha 6 jakýkoliv počet víček od blistrů ("vaniček") od vašich 3-měsíčních, měsíčních nebo 14denních kontaktních čoček jakékoliv značky, dostanete za každé z nich 1 kredit (hodnota 23,- Kč). Za víčko od jednodenních kontaktních čoček obdržíte 0,1 kreditu (hodnota 2,30 Kč).
Kdykoliv během akce si své kredity můžete vyměnit v poměru 1:1 za jednodenní kontaktní čočky Focus DAILIES. Při zakoupení alespoň jednoho balení kontaktních čoček Focus DAILIES na 15 dní u kteréhokoliv z aplikátorů kontaktních čoček, jejichž seznam je na stránkách uveřejněn, dostanete příslušný počet jednotlivých kusů zdarma navíc. Počet kreditů si můžete kdykoliv během akce zkontrolovat přihlášením (vložením svého e-mailu a hesla) do formuláře, který najdete na stránce www.kontaktnicocky.cz.
Čím více obalů tedy pošlete, tím více čoček získáte. Času je dost do konce září. Více informací, přesná pravidla a registraci najdete také na adrese www.kontaktnicocky.cz.
Jednodenní kontaktní čočky Focus DAILIES jsou nejpohodlnější cestou ke kvalitnímu vidění. Při každodenní výměně kontaktních čoček za nové odpadají starosti s jejich údržbou, protože je prostě večer zahodíte a ráno si vezmete nové. To je ideální zejména teď v létě, kdy hodně cestujeme a sportujeme. Navíc jsou tyto čočky díky nejmodernější a světově unikátní výrobní technologii založené na využití ultrafialového světla (lightstream technology) o celou polovinu tenčí ve srovnání s jiným zástupci jednodenních kontaktních čoček na trhu. Okraje Focus Dailies, vyráběných z nového materiálu, jsou obráběny světelným paprskem, takže oko není drážděno.
Nový pár Focus Dailies každý den je zárukou zdravých očí, nejvyššího bezpečí a pohodlí doma, v práci, při sportu i na cestách. Každé balení obsahuje 30 kusů jednodenních kontaktních čoček Focus Dailies. Doporučená cena je 850 korun, nyní se patnáctidenní balení prodává za akční cenu 690 korun.
   
11.07.2001 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  nepotrebuji

  superkarma: 0 28.09.2012, 22:31:03
 2. avatar
  [3] Andula [*]

  Ťapina: asi jo, ale ja nosim bryle jen obcas - kino, titulky, takze mi to za to zatim nestoji

  superkarma: 0 09.12.2003, 19:50:22
 3. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Andula: To by ses naučila, naučil se to každý.

  superkarma: 0 07.12.2003, 18:01:13
 4. avatar
  [1] Andula [*]

  Když já bych si asi ani čočky do oka dát neuměla...

  superkarma: 0 05.12.2003, 08:09:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme