Domácnost

Proč se vzdát požitku z nakupování, když zrovna teď nemáte v peněžence dost peněz?

Čtenářka Bára si na stránkách Ženy-in stěžovala, že se svým skromným příjmem musí vařit krupicovou kaši, aby si mohla dopřát něco dražšího jako nové boty, kostým nebo nábytek. Peněz na hotovosti prostě není nikdy dost, nájemné, telefon a další pravidelné poplatky toho taky hodně „spolknou“. Co ale dělat, když se blíží jaro a vy si chcete udělat radost?
Jednou z možností je nakupování na splátky třeba se společností Home Credit a.s., která poskytuje spotřebitelský úvěr a nyní také tzv. revolvingový úvěr. Co to znamená? Revolvingový úvěr je dlouhodobý, opakovatelný a obnovitelný úvěr, jehož držitel má k dispozici finanční prostředky ve výši dohodnutého úvěrového rámce. Disponovat s těmito penízky můžete velice pohodlně pomocí nákupní a úvěrové karty YES, která je v tomto případě nositelem časově neomezeného revolvingového úvěru. Bezvadné je, že se obejdete bez peněženky a kapsáři mají smůlu.
S kartou YES můžete nakupovat u nás doma, v 3500 smluvních prodejnách Home Creditu a 9500 dalších, kde přijímají mezinárodně uznávané platební karty Maestro. Uspějete s ní ale i v zahraničí, znají ji miliony obchodníků na celém světě a můžete si vybírat peníze u 557 000 bankomatů v ČR i cizině.
Jak karta YES funguje? Jednoduše řečeno, když nakoupíte, sníží se váš zůstatek o utracenou částku, ale pravidelnými měsíčními splátkami ve výši 4% z půjčené částky nebo mimořádnou splátkou se vaše “konto“ zase průběžně obnovuje. Kolik máte v oběhu, záleží jen na vás, může to být až 50 000 korun. Čerpání úvěru je možné najednou i po částech, zkrátka podle vašich potřeb. Každá uhrazená splátka obnovuje objem prostředků pro další čerpání úvěru. S kartou YES můžete opakovaně a trvale nakupovat bez další administrativy, o stavu čerpání a výši zbývající částky máte stále přehled díky měsíčním výpisům. Pokud kartu YES nepoužijete, k ničemu vás nezavazuje, neplatíte žádné poplatky nebo splátky, vedení karty YES je zdarma.
Více informací o kartě YES najdete na adrese www.yeskarta.cz
   
09.03.2001 - Dům a byt - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [7] hubajda [*]

  Ťapina — #5 ja take ne

  superkarma: 0 28.09.2012, 12:47:58
 2. avatar
  [6] Andula [*]

  Ťapina: nekdy je urok fajn, ale jen v pripasde nouze, kdy je terba nutne potreba nova lednicka, ne na veci, ktere mohou pockat

  superkarma: 0 09.12.2003, 15:51:40
 3. avatar
  [5] Ťapina [*]

  Nechci žádnou úrokovou kartu.

  1. na komentář reaguje hubajda — #7
  superkarma: 0 07.12.2003, 16:27:12
 4. avatar
  [4] Andula [*]

  Simba: nabídli mi ji teď, k nějakému letitému pojištění, též jsem odolala

  superkarma: 0 04.12.2003, 21:28:47
 5. avatar
  [3] Simba [*]

  Kartu YES mi také nabídli, ale úroková sazba byla příšerná ..takže, ne, díky.

  superkarma: 0 03.11.2003, 08:30:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme