Domácnost

Trojrozměrná prezentace je krokem vaší firmy do příštího tisíciletí.

Máte vlastní firmu nebo si chcete „šplhnout“ u nadřízených? Máme pro vás tip na vytvoření nevšední a moderní firemní prezentace s využitím současných technologických možností!
Na prahu nového tisíciletí s přicházejícími novými technologiemi nastává čas uvažovat o tom, jakým způsobem do budoucna prezentovat svou firmu, poskytované služby či výrobky. I nadále asi budeme používat papírové katalogy, brožurky či letáčky, ale chceme-li být konkurenceschopní, musíme umět reagovat na poptávky trhu mnohem pružněji a to nám většinou klasická tištěná media nedovolují.
V nejbližší budoucnosti se asi budeme setkávat stále častěji s nabídkami v elektronické podobě, a to buďto na internetu či přímo cíleně na elektronických nosičích dat – na CD discích či disketách.
Jaké jsou výhody těchto elektronických prezentací? Jednoznačně je to rychlost jakou jste schopni potřebné informace měnit či doplňovat. Určitě se každému z vás stalo, že jste po vytištění propagační tiskoviny zjistil/a, že v textu je chyba, schází tam důležitá informace, obrázek, foto výrobku atp. Přesto, že váš klient si pravděpodobně ničeho nevšimnul, vy jste z výsledku vaší práce neměl/a tu správnou radost. Představa, že budete muset absolvovat celé to kolečko grafik-schvalování-tiskárna znovu a představa dalších vícenákladů vás jistě ještě teď probouzí ze spánku.
U elektronických prezentaci na nosičích dat máte tu výhodu, že změnit můžete cokoli v podstatě okamžitě a necháte si vyrobit přesně takové množství prezentací, které právě potřebujete.
Dalšími výhodami elektronických prezentací je, že jsou-li správně vytvořené, nejsou statické. Může je doprovázet hudba, animace či jiné efekty. Každou věc či prostor, který chcete prezentovat, můžete představit na tolika obrázcích a pohledech, na kolika potřebujete, nejste limitováni velikosti stránky, počtem listů atp.
Absolutním vrcholem vaší prezentace ovšem bude, použijete-li panoramatické fotografie reálných prostor či předmětů od firmy Active Image. Tyto fotografie vám umožní prezentovat každý jednotlivý předmět či prostor na jedné jediné fotografii. Ale zato kolem dokola, nahoru i dolů, s možností přibližování si potřebných detailů. Navíc je do těchto fotografií možno vkládat různé odkazy např. na vaše www stránky, specifikace produktu či prostoru, ceníky služeb, různé tipy, speciální nabídky atp. U panoramatických fotografií prostor lze jednotlivá panoramata propojit na sebe tak, že jimi lze procházet jako skutečnými reálnými prostory.
Co dodat? Buďte in a nebojte se již dnes využívat technologii 21 století!
   
07.12.2000 - Dům a byt - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. [8] jithule [*]

  hezké

  superkarma: 0 26.12.2012, 22:13:53
 2. avatar
  [7] hubajda [*]

  Sml16Sml16

  superkarma: 0 27.09.2012, 22:47:49
 3. avatar
  [6] Andula [*]

  Ťapina: asi jo, ale já zminovala slozite applikace jako takove

  superkarma: 0 08.12.2003, 20:36:11
 4. avatar
  [5] Andula [*]

  Ťapina: mívají, ale ne všechny

  superkarma: 0 08.12.2003, 20:33:15
 5. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Panoramatická fotka, když se umí, tak se načítá jenom o něco pomaleji než normální fotka. Egi je fotí, takže o tom něco vím.

  superkarma: 0 07.12.2003, 16:02:38
 6. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Andula: Většinou mají ty firmy výběr, jestli chceš jednodušší nebo propracovanější verzi.

  superkarma: 0 07.12.2003, 16:02:15
 7. avatar
  [2] Andula [*]

  Taky si myslim, kdyz jsem to skoukla. Protoze me stve, zvalste u firem, ktere mohou cekat, ze se na ne koukaji i lidi z domu, kdyz se to natahuje 5 minut...

  superkarma: 0 04.12.2003, 14:25:56
 8. avatar
  [1] Simba [*]

  Mrkla jsem na ten web, ale mám pocit, že se ty panoramatické obrázky natahují moc dlouho. Myslím, že to firemní web zbytečně zpomalí.

  superkarma: 0 24.11.2003, 09:00:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme