Zdraví

Sauna je lékem na všechno, i na ženské smutky a trápení.

Před nedávnem jsem tady na Žena-in náhodou četla článek o tom, jak si dělat dny pro sebe. My holky to potřebujem stejně jako naši chlapi potřebují občas běhat za míčem nebo se trápit v posilovně a pak to všechno zapít pivkem. Jako ideální místo na chvilky jen pro ženy můžu vřele doporučit saunu.
Moje kamarádka se přestěhovala do zrekonstruované domku, kde její manžel vybudoval saunu. Měla ze svého nového domu ohromnou radost a chtěla se nám, svým kamarádkám pochlubit, tak nás pozvala na odpoledne a večer, že si uděláme den pro ženský s vyloučením mužské a dětské veřejnosti. Součástí programu byla taky sauna.
Nevím, jak to máte vy, ale já si v čistě ženské společnosti, s jejímiž členkami se dobře znám, vždycky skvěle oddechnu. Uvolnění, které zažíváte s kamarádkami v restauraci nebo kdekoli na veřejnosti, se ovšem s totálním uvolněním, které nastává, když nemáte na sobě vůbec nic a vedle sebe nikoho, před kým je třeba cokoli předvádět, nedá vůbec srovnat. Tady můžete být prostě tím, čím doopravdy jste.
Sedíte se stejně nemožně vypadajícími kamarádkami, jste zpocené a nenalíčené. Najednou je jedno, že jedna je vdaná, druhá rozvedená a třetí ještě svobodná. Jedna má malá prsa, druhá žádná a třetí vytahané břicho… Důležité je, že je vám prostě dobře.
Po první naší sauně jsme si z toho udělaly tradici. Jednou za 14 dnů se jdeme vysaunit a pročistit si hlavu. Máme vždycky stejný scénář: když se svlékáme, podrobně si popisujeme, jak jsme tlusté, ukazujeme si navzájem svou celulitidu a nadáváme na to, jak se nám nic nedaří, máme zlobivé děti, ignorantské manžely a prázdná konta. Když se pečeme v sauně, začínáme si z toho, co jsme si před chvíli vyprávěly, dělat legraci. Zdrbneme tam holky, co se s námi nesauní, a na konec svorně dojdeme k tomu, že máme vlastně skvělé muže, děti i život.
Když pak odpočíváme, natíráme se voňavými krémy a balzámy a oblékáme se, připadáme si skvěle. To horko, únava a holčičí partička z nás udělá skvěle se cítící, a tím pádem i skvěle vypadající sexy holky. Můžu všem vřele doporučit!

Kovbojka
   
21.01.2003 - Zdraví - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [16] Ťapina [*]

  Simba: Hm, takovou saunu bych si možná taky dala líbit.

  superkarma: 0 29.11.2003, 18:53:02
 2. avatar
  [15] Simba [*]

  Chodili jsme s do sauny prvidelně celou loňskou zimu, každý víkend. Já se v sauně cítím skvěle, a tady na té je super, že jsme tam jen my dva.

  superkarma: 0 18.11.2003, 17:37:56
 3. avatar
  [13] Lucylle [*]

  Ja jsem chodila nekolik let pravidelne do sauny a bylo to super
  Tady nemam s kym

  superkarma: 0 23.01.2003, 11:30:00
 4. avatar
  [12] Léthé [*]

  Já se v sauně nudím a hlavně chcípám Hlavu si raději pročišťuji tancem ,nebo jinou příjemnější aktivitou .

  superkarma: 0 21.01.2003, 16:54:58
 5. [11] Radka JS [*]

  Taky chodíme s kamarádkou do sauny. Je to super. Samozřejmě, že také probíráme různé ženské věci. Jde ale spíš o to, že se vidíme nenalíčené, nepřetvařujeme se.... A opravdu to hodně utužuje nejen přátelství ale i zdraví!!

  superkarma: 0 21.01.2003, 15:36:56
 6. avatar
  [10] Acinka [*]

  Taky nedám na saunu dopustit Ze začátku sem se taky styděla, a teď chodím do sauny s přítelem a občas s kamarády. Máme to jako pronájem, takže tam nikdo cizí nemůže a je v tom i vířivka, studený bazén, sprchy a dokonce i postel . Vysauníme se, mezitím pokecáme a domů jdeme krásně odpočinutý a nádherně se po ní spinká nemluvě o tom, že je člověk prohřátej není mu zima a nelezou na něj žádný chřipajzny ...

  superkarma: 0 21.01.2003, 12:52:05
 7. avatar
  [4] Elostris [*]

  Holt já se v sauně dusím...

  superkarma: 0 21.01.2003, 10:31:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme