Zdraví

Z hubnoucího deníku Věrky!

Nejdříve ze všeho bych chtěla ještě jednou moc a moc poděkovat všem, kteří reagovali na můj článek ať kladně, nebo záporně. Jsem vděčná za každou radu, nápad nebo podporu. Taky bych samozřejmě chtěla poděkovat Ženě-in a celé její redakci, že mi umožnili se pustit do hubnutí prostřednictvím jejich magazínu a hlavně Johance, která mi navrhla psát o tom články a vlastně všechno spískala. Tímto tedy ještě jednou všem děkuji.
V dnešním článku se můžete podívat na mé fotky. Jsou sice hrozné, ale prostě takhle vypadám, další důvod proč jsem začala hubnout. Upletla jsem si na sebe vlastně bič, který mě donutí se sebou něco dělat, protože bych nerada třeba za rok na otázku O kolik jsi zhubla? odpovídala například 2 kila. Chtěla bych všem dokázat, že zhubnout se dá i bez vydávání jakékoliv větší částky peněz za koktejly, prášky a další podobné hubnoucí preparáty. K dispozici mám jen počítač, schody a plno volného prostoru venku. Možná časem začnu chodit plavat apod. Nejvíc se ovšem těším na léto, mám v plánu pěší túry, plavání a kolo atd.
Článek a všechny reakce na něj jsem si vytiskla, měla jsem v plánu je přimagnetovat na ledničku, ale ani ve snu jsem netušila, že toho bude tolik. Přiznám se bez mučení, že při čtení vašich odpovědí jsem upustila nejednu slzičku, ale byla to slza štěstí a dojetí, byla jsem prostě z toho všeho na měkko.
Začala jsem očišťovacím dnem, který mám v plánu dělat každý týden. Na počítači jsem si udělala tabulky, do kterých si budu zapisovat, co a kde jsem v kolik hodin snědla. Piji jen vodu nebo čaje, nesladím už několik let, takže čaj bez cukru mi problémy dělat nebude. Jsem členkou STOB klubu a tudíž mám jejich brožůrky o hubnutí, kalorické tabulky apod. Měla jsem v plánu se přihlásit do jejich tříměsíčního kurzu hubnutí, ale finanční situace mi to znemožnila. Ať jsem byla u jakéhokoliv lékaře, řekl mi: zhubnout:Také řekl jak, ale žádný z nich na mě zřejmě neměl tak dobrý vliv (nedohlíží na mě) jako Žena-in a její čtenářky a čtenáři.
Je mi opravdu jasné, že pokud se nechci připravit o již tak chatrné zdraví nebo dokonce o život, nemůžu zhubnout těch 40 kilo najednou, bude to chtít čas a hlavně pevnou vůli a odhodlání vydržet. Váhu nemám a možná je to dobře, aspoň se nebudu stále kontrolovat. Jestli zhubnu, tak si za odměnu koupím elektronickou. Ale, abych měla aspoň představu o tom, jak pokračuji, změřila jsem se metrem, jsou to hrůzná čísla. Ovšem když už jsem se do toho hubnutí pustila, tak vám je napíšu, ať to máte se vším všudy: pas: 115 cm, boky: 124 cm a prsa: 120 cm. No po pravdě řečeno, co si budeme nalhávat, jsem takový větší soudek sádla.
Moje teorie je taková: Jíst 5 – 6 x denně, malé porce na malém talířku, ráno ovoce, večer zelenina, vše si zapisovat, s pohybem začít pozvolna a pak pořád přidávat a přidávat, všeho s mírou, poslední jídlo v 17.00 (ve 14.00 se mi zdá moc brzo, chodím spát později), prostě výdej musí být větší než příjem, pokud možno nehřešit a hlavně navštěvovat pravidelně Ženu-in, ať budu v depresi, nebo v dobré náladě.
Já do sauny chodit nemůžu kvůli vysokému tlaku, solárko (jako kosmetička pomlčím), pejska bych sice moc chtěla, ale nemůžu, jsme v podnájmu.
Speciálně pro Irku: Milá Irko je zajímavé, že právě takovéhle reakce mě dokážou vyprovokovat k ještě většímu nasazení a motivaci (tím ovšem nechci říci, abyste mi takové věci psali). A taky jsem ti chtěla říct, že nefňukám a už nečekám na nic. A v žádném případě si nemyslím, že by mě někdo z čtenářek, co zareagovaly na můj článek, litoval. Spíš naopak. Ani jsem neměla v plánu, aby mi někdo psal, jak mě lituje apod. Hanba mi není, chtěla jsem se jen podělit o své rozhodnutí, dojmy a pocity se Ženami–in. Pokud se ti můj článek nelíbil, tak tě nikdo nenutí číst ten další. Slovo deprese zapomenout nemůžu, protože jimi trpím pořád, a není to jen kvůli mé tloušťce. Mě teď zrovna baví hubnout a tak to dělám. V žádném případě jsem nenapsala, že budu jíst to, co mě baví, ale v podstatě je to i pravda, protože já mám ráda ovoce i zeleninu, taky mám ráda sóju a nízkotučné výrobky, jestli ti to vadí, tak máš prostě smůlu. Mého miláčka v žádném případě litovat nemusíš, má mě rád takovou jaká jsem, a podporuje mě, ať dělám cokoliv.
Je to s podivem, teda aspoň u mě, ale opravdu jsem přestala večeřet ze dne na den. Ani bych nevěřila, že to dokážu. Je to asi taky tím, že jsem vás nechtěla zklamat a taky vás šidit. Diet jsem vyzkoušela opravdu mnoho, ale všechny měly stejný účinek: jo-jo efekt. Však je to na mě taky vidět. Jsem odhodlaná vydržet, žádnou speciální dietu nedržím, jen jím méně a častěji. Začala jsem více pít, ovšem jenom vodu, a taky jsem si koupila vitamíny. Ale dělá mi problémy vypít 2 až 3 litry denně. Nevytáhne se mi tím žaludek? Bez těch večeří se ráno cítím nějak lehce, ale musím přiznat, že jsem občas trochu víc unavená a ospalá, no možná to souvisí také s mou cukrovkou. To nejkaloričtější jídlo, které za den jím se snažím sníst dopoledne, odpoledne už jím jenom zeleninku a když mě opravdu chytne mlsná, tak si dám jablko.
Ale jinak jsem tak nějak v pohodě, cítím se lépe a prvně v životě si opravdu věřím, že dokážu zhubnout. Takže všem hubnulkám držím palečky a s chutí do toho.

Věrka
   
17.01.2003 - Zdraví - autor: Čtenářský příběh

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [237] Ťapina [*]

  Tak co, Věrko? Jsou přece jenom nějaké výsledky?

  superkarma: 0 09.12.2003, 12:00:40
 2. avatar
  [231] Věrka [*]

  Teď jsem sem jenom zaskočila akoukám , že si tu ještě píšete. V nejbližší době by měl vyjít další článek. Irka a to je jídelníček i pro cukrovkáře? Moc jsem to ještě nezkoumala. Jinak email jsem dostala, dikes.Ve sklenici jsem se neutopila jenom jsem tu nebyla.

  superkarma: 0 31.01.2003, 23:54:46
 3. avatar
  [213] werka [*]

  al.: Jíst se má aspoň pětkrát denně. Pokud se má něco omezit, tak množství jídla ne počet jídel.

  superkarma: 0 27.01.2003, 15:46:23
 4. avatar
  [206] Křečkomyš [*]

  Co jsem dneska jedla:
  snídaně: jeden a půl rohlíku s máslem a bylinkovou solí, neslazený čaj
  oběd: čína s rýží (maso, pórek, kukuřice, žampiony, rajčata na olivovém oleji, dvě lžíce solamylu)
  večeře: odšťavňovač - sklenice šťávy ze zelí a mrkve

  No, ale mám ještě hlad, takže si dám večer k čaji něco malinkého, slaďoučkého, jako třeba perník

  superkarma: 0 26.01.2003, 19:36:07
 5. avatar
  [202] Libča [*]

  pomoc mam 65 kg pri vysce 178 cm a mela jsem 61 kg hergot asi zacnu zase hladovet a az tu dorenovujeme tu silenou kuchyn tak budu zase cvicit

  superkarma: 0 25.01.2003, 19:22:06
 6. avatar
  [195] werka [*]

  Irka: Až se ti bude zdát, že tě tu ostatní moc neberou, tak si přečti ne to co, říkáš, ale JAK TO ŘÍKÁŠ! Ono, ikdyž máš pravdu, tak svým tónem dokážeš docela slušně naštvat - a to tvoje příspěvky nesměřují vůči mně.

  superkarma: 0 24.01.2003, 15:04:45
 7. avatar
  [188] Křečkomyš [*]

  Tak to jo. Budu pravidelný čtenář :-)

  superkarma: 0 24.01.2003, 00:12:40
 8. avatar
  [187] Věrka [*]

  Křečkomyš: Rozuměla jsi dobře. Články by měli vycházet cca jednou za 14 dní. Já si jenom když tu jsem povídám s holkama.a když se někdo na něco ptá tak mu odpovím. Na ty lékarny se mrknu, díky za radu.

  superkarma: 0 23.01.2003, 19:11:42
 9. avatar
  [186] Křečkomyš [*]

  Jeden radí jíst těstoviny, druhý ne, ale o tom to není. Myslím že základem je jednoduše řád. Stanov si pravidla jako: nebudu jíst sladké vícekrát jak jednou týdně, červené maso nahradím bílým, vyměním klasický olej za olivový, vypiju denně 3 litry tekutin, nebudu jíst po osmnácté hodině. Vše co jíš si pravidelně zapisuj a jednou týdně vezmi do ruky metr. Jinak, já jsem deníku rozumněla tak, že budeš psát článečky na pokračování, ne do auditka nebo pod článek. Ahoj!

  superkarma: 0 23.01.2003, 18:29:30
 10. avatar
  [185] Křečkomyš [*]

  Ahoj Věrko! Chci ti doporučit skvělou věc ohledně váhy. V některých lékárnách (i v menších městech) je nainstalovaná budka, která měří výšku, váhu, tlak a tep. Určí množství tvého tuku, číslem i procentem. A ještě nevážně: Také nemám váhu. Chodím proto buď do lékárny (za desetikorunku) nebo k veterináři (v čekárně je váha na pejsky). Drž se!

  superkarma: 0 23.01.2003, 17:51:00
 11. avatar
  [181] piškotek [*]

  A tak se Věrko měř metrem. Ten snad máš a jinak není ani moc drahý. Pokud jsi zabrala ve cvičení tak jednou za 10 - 12 dní když se přeměříš tak to bude vidět. Taky jsem teď v Květech četla, že dobrý jsou těstoviny. Píší tady doslova "Látkové složení těstovin se řadí do skupin potravin kategorie jídel s nízkým glykemickým indexem, což znamená jídla, po jejichž konzumaci již nepociťujeme hlad."
  A je to pravda třeba po rýži mám hlad dřív jen nevím jestli taky nepatří do té skupiny. Protože těstovin jím hory a rýži scitem.

  superkarma: 0 23.01.2003, 12:42:38
 12. avatar
  [175] Věrka [*]

  oprava: psát sem pod článek

  superkarma: 0 21.01.2003, 23:51:16
 13. avatar
  [174] Věrka [*]

  Připadá mi naprosto zbytečné psát jsem co sem snědla apod.na to mám auditko tenhle článek stejně za chvíli zmizí a bude tu jiný.

  superkarma: 0 21.01.2003, 23:50:27
 14. avatar
  [173] Věrka [*]

  Já si cigarety nekupuji, nejvýše tak jednou za rok takže tady šetřit taky nemůžu.

  superkarma: 0 21.01.2003, 20:05:19
 15. avatar
  [167] Toniniella [*]

  (dříve Tony, po registraci Toniniella)
  Já musím Kadlu moc pochválit a moc poděkovat. Rozpis jsem dostala a hned jsem najela. Vypadá to docela dobře, ale té zeleniny asi spráskám více, než je doporučeno. Snad to nebude moc na škodu, jsou to zase vitamíny a vláknina?...? Nebo co?
  Jinak velice cvičím, až se ze mě kouří a doufám, že do jara budu trošku více CHICK!
  Nemůžu nikomu rozpis poslat, je to věc Kadly, je mi to líto, ale to musí rozhodnout ona sama.

  superkarma: 0 21.01.2003, 11:29:54
 16. avatar
  [164] Léthé [*]

  Mánička:že by to byla rada pro ty co chtějí hubnout? Dát váhu někam hodně daleko a nejlépe o pár pater výš a běhat se vážit po každém polknutí

  superkarma: 0 20.01.2003, 19:58:10
 17. avatar
  [163] Mánička [*]

  Léthé no v Tvém případě by asi bylo vhodné jí umístit přímo k židli u jídelního stolu... se nediv, že jsi hubená, když po každým soustu běháš bůhvíkam k váze

  superkarma: 0 20.01.2003, 19:50:18
 18. avatar
  [161] Léthé [*]

  Mánička:néééé ...hele a kdo ví,čím vším pan Menšík ten párek zajídal a zapíjel? Já se pro jistotu vážím pak ještě jednou hned po té,co tu porci z kterou se nejdřív zvážím,mám již bříšku proto já sama si nedovedu představit život bez osobní váhy

  superkarma: 0 20.01.2003, 17:18:33
 19. avatar
  [160] Mánička [*]

  Léthé a máš to jako vyprávěl svého času Menšík? Taky si stoupneš s 20 dekovým párkem na váhu, vážíš svojí váhu plus 20 dkg, sníš párek a máš dvě kila navíc??

  superkarma: 0 20.01.2003, 16:42:01
 20. avatar
  [159] Léthé [*]

  No tak děvčata,nehádejte se a nenapadejte jedna druhou.
  I já jsem PRO,aby Věrka o svých úspěších,či neúspěších nás informovala tady,nebo I TADY a ne jen na auditkách.Je to tady opravdu přehlednější a hlavně pro ty kteří na auditka nechodí,nebo momentálně nemají čas její příspěvky tam hledat.
  A co se týče té váhy,já sama bych si jí Věrko určitě pořídila.
  Vzpomínám si,jak jsme se nasmály s Lenkalarou ,když jsem jí jednou popisovala,jak jím večer,když dostanu hlad.Vždy si vezmu do ruky to co se zrovna chystám zblajznout , stoupnu si z tím žvancem na váhu ...no...a když se váha moc nezvedne,tak z klidným svědomým to sním
  Není to rada...a já vím,nám se to tady kecá,protože ani já,ani Lenkalara nepotřebujeme hubnout,přesto blbneme taky
  Jen jsem tím chtěla říct,že bych vám všem doporučovala víc smyslů pro humor,než napadat odlišné názory druhých.

  superkarma: 0 20.01.2003, 16:38:40
 21. avatar
  [155] Libča [*]

  Ach jo tak nejdriv tu radil psychopat ted tu radi dve hokynarky jak ubohe.

  superkarma: 0 19.01.2003, 22:18:55
 22. avatar
  [153] Věrka [*]

  Irka: Sice jsem ti poděkovala, ale nelíbí se mi když tady napadáš moje kamarádky. A taky se mi nelíbí co jsi napsala o tom atlasu. Jo a taky jsem byla upozorněna, že si dělám vtipy sama ze sebe až moc často. Já se musím dát dohromady hlavně psychicky.

  superkarma: 0 19.01.2003, 20:47:38
 23. avatar
  [151] Ťapina [*]

  Irka: Věrka na tebe přestala reagovat, tak se navážíš do Libči? Tady ti holka pšenka nepokvete, takových už tu bylo.

  superkarma: 0 19.01.2003, 18:40:07
 24. avatar
  [146] Věrka [*]

  Taky jsem nepochopila proč tu ten anonym kopíruje můj článek a desekrát dělá reklamu.

  superkarma: 0 19.01.2003, 16:22:24
 25. avatar
  [145] Věrka [*]

  Pokud zde budu jakkoli reagovat tak jenom přihlášená pod svým nickem. Za ostatní Věrky neberu zodpovědnost.

  superkarma: 0 19.01.2003, 16:19:30
 26. avatar
  [144] Věrka [*]

  DanielaU.: Milá Danielo ti kdo chtějí vědět jak jsem pokročila ví kde si to najdou.Pa Věrka
  P.S. U lékaře se zvážit nemohu, jelikož má váhu v ordinaci a pokud bych tam chtěla jít tak tam strávím tak pět šest hodin než se dostanu na řadu, a na to opravdu nemám čas. Zkusím se s ním domluvit, že by mě vzal hned.

  superkarma: 0 19.01.2003, 16:15:36

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [143] Věrka [*]

  Jo a holky chci vás taky upozornit, že jsem na tento článek odpovídala jen jednou a to číslem 144 takže číslo 135 opravdu není moje a já jsem to nepsala, zřejmě nějaký vtipálek co si dělá reklamu. Pa Věrka

  superkarma: 0 19.01.2003, 16:10:43
 2. avatar
  [142] Věrka [*]

  Irka: Nevím sice proč se do mě navážíš, ale budiž musíš se asi někde vybít, já ti to nazazlívám. Drogy k životu nepotřebuji stejně jako tebe.Chtěla jsem ti jen napsat, že ti děkuju za upozornění kvůli té cukrovce, vůbec jsem si totiž neuvědomila, že musím jíst i později, ale mám jídelníček od diabetologa tak se teď řídím podle něj. Já nemám potřebu tě urážet, tak neurážej prosím ani ty mě, děkuji. Myslím, že ten hrb mi asi nenaroste jelikož nejsem velbloud.

  superkarma: 0 19.01.2003, 16:07:29
 3. avatar
  [140] Libča [*]

  Manicka
  Ja mam tez mnoho znamych pres zenu-in ale jsou tak daleko ode me ze vlastne nemam nikoho, tady kde jsem jsem sama kamosku jednu ktera ma i nema zajem a prsote vic nic...

  superkarma: 0 19.01.2003, 12:28:05
 4. avatar
  [139] Ťapina [*]

  Irka zřejmě nezná nikoho, kdo není z jejího města, tak to nedokáže pochopit. V dnešní době trošku ubohé. Já mám taky známé z celé republiky, ale v městě, kde bydlím, by se dali spočítat na prstě jedné ruky.

  superkarma: 0 19.01.2003, 09:56:32
 5. avatar
  [138] Mánička [*]

  Irko už se přestávám divit těm Tvým řečem o zelinářské váze... asi opravdu víš, o co jde... rozená hokynářka.

  superkarma: 0 19.01.2003, 09:02:52
 6. avatar
  [137] Libča [*]

  Irko myslim ze by jsi se mela pomalu a jiste sklidnit ne?

  superkarma: 0 19.01.2003, 07:57:48
 7. avatar
  [125] Ladia [*]

  Věrko, držím ty to dokážeš !!

  superkarma: 0 18.01.2003, 21:47:13
 8. avatar
  [123] Libča [*]

  clovek je krasny tim jaky je srdicke a dusickou okoli rika ze hubeny je esteticyk atd. atd. vemme si v potaz ze silnejsi osoby jsou in a kostlivci out co budeme delat?????

  superkarma: 0 18.01.2003, 20:44:40
 9. avatar
  [121] Libča [*]

  teda a uz me to zacina pekne stvat, v prvni rade si myslim ze Verka nam tu nevesi buliky na hlave ale proste hleda cestu jak ze jejich potizi ven. A proste sdelana starost je polovicna starost.
  Ja jsem oproti verce pred lety trepla bulimii zvracela jsem kazde jidlo ktere jsem do sebe vzala, nenavidela jsem jidlo, sebe muj zivot a vse kolem me, dosahla jsem to pri vysce 180 cm na 55 kg ja vim ze to neni zadny miminimum ale vim jak mi bylo. Do dnes si pamatuji na ten den, kdyc jsem zvracela na zachode a muj muz me drzel v naruci a ja brecela ze nechci zemrit moje Elektrolyty byly cesky receno v prdeli, tajne jsme si doma davala infusi a snazila se zacit zit. Detske kase a pomalu jist..... takze vse ma sve pro i proti..... a ja jen Verce preji aby to dokazala ale aby to neprehanela, jeji nemoc ji to neulehci a mila Irko nevim kdo jsi a co jsi ale kdo ma cukrovku ma moc velke poitize hubnout a staci mala chybicka a je vse vcudupo....... Verka potrebuje podporu a ne brutalni kritiku...... a ver mi bulimie neni taky zadna slava, krasne telo, hubena ale co z toho kdyz neni clovek stasten....... to jen dodatkem...

  superkarma: 0 18.01.2003, 20:02:05
 10. avatar
  [120] Ťapina [*]

  Irka: Tak jen do toho, která z těch rad je nelogická, to by mě moc zajímalo.

  superkarma: 0 18.01.2003, 17:46:59
 11. avatar
  [116] Hanela [*]  Tak kdyby tady psala nějaká mně neznámá holka, že chce zhubnout a kdesi cosi, tak by mi to bylo šumafuk a vůbec bych se nerozčilovala a neničila si nervy, jako to dělá Iren (?) a Daniela

  Ale protože věrku už trochu znám, tak jí moc držím palečky a věřím, že to dokáže...když kolem toho dělá takový "humbuk", abychom to všechny věděly, že chce zhubnout....tak už jí vážně asi nezbyde nic jiného než nějaká kilča shodit!


  Věrko

  superkarma: 0 18.01.2003, 15:27:21
 12. avatar
  [115] Lotka [*]

  Kdybych sem nechodila pravidelně a nepoznala zdejší kamarádky, chápala bych ten článek tak, jako Daniela. My, hubené, si nedokážeme představit, že někdo může nabrat 30 kg a skoro si nevšimnout. Když přibereme tři kila, je to cítit a vidět. Já si třeba můžu říkat, že bych to nenechala dojít tak daleko, ale to jen proto, že jsem opravdu štíhlá. Pamatuji si, jak jsem dělala v šestnácti praktikantku v táboře - skoro žádný pohyb a spousta dobrého jídla. Přijela jsem domů a máma se zhrozila, jak jsem tlustá. Ale já to na sobě vůbec nepoznala, až mě na to upozornila. Teď to poznám hlavně podle oblečení, když něco přiberu. Potom se snažím jíst velmi málo. Ale pravdou je, že když nemá člověk pevnou vůli, tak shodit kila jde strašně pomalu nebo vůbec. Já nejsem vůbec tip, kterému by se chtělo kvůli hubnutí cvičit, takže si dokážu představit, jak musí tohle vadit lidem, co váží o hodně víc. Takže chápu, že to řeší dietami a výživou. Měla jsem kamarádku, která měla také shoršenou funkci štítné žlázy, byla střašně moc tlustá (kam se hrabe Věrka) a zhubla během pár měsíců tak, že vypadala, jako normální štíhlá žena. Ale její zdraví bylo tak zničené, že bych to nikomu nepřála. Takže Věrce přeji, aby zhubla co nejvíc, ale tak, aby to nenechalo stopy na její zdraví - to znamená zdravě a pomalu. Bude to těžké období, a nesmí se nechat ničím vyvést z rovnováhy, aby tohle všechno neporušila.
  Hodně štěstí!

  superkarma: 0 18.01.2003, 15:11:37
 13. avatar
  [114] Léthé [*]

  Mánička: moc hezky napsané naprosto s Tebou souhlasím

  superkarma: 0 18.01.2003, 15:04:40
 14. avatar
  [113] piškotek [*]

  Koukám, že je zde výměna názorů.
  Já článek chápu teď takto:
  -nikdy nebyla hubené dítě, ale normální, třeba na hranici, před nadváhou.
  -za poslední rok přibrala 30 kg.

  superkarma: 0 18.01.2003, 14:40:38
 15. avatar
  [112] Mánička [*]

  A k té registraci - mojí dušičku jsi tím uklidňovat nemusela, psala jsem to jako reakci na to klonování. Teď už se nebudeš muset obhajovat, že nejsi někdo jiný, to je princip registrace. Mě je to celkem řekla bych šumák

  superkarma: 0 18.01.2003, 14:09:03
 16. avatar
  [111] Mánička [*]

  Danielo asi nemá cenu dál to zkoušet s Tebou polemizovat, když jsi tak zarytě přesvědčená a té svojí pravdě. Na jiném místě toho článku totiž Věrka píše, že přibrala za rok 30 kg. Tos tam při svojí podrobné analýze nenašla?
  Problém bude asi jinde, a to v tom, co od podobné série článklů čekáš Ty a co od nich čekáme my, které Věrku trochu známe a co od nich čeká ona sama. Myslím, že nám všem tady jde o to, že chápeme Věrky články jako příspěvky normální holky, která se prostě rozhodla zhubnout. Věrka není žádná reklama na silnou vůli, žádnej stroj na hubnutí, ale docela normální holka, která sem bude psát jak se jí více či méně daří. Jestli od toho očekáváš víc, budeš (a už asi jseš) dost zklamaná. Už jenom ty Tvoje věty o "věrohodných důkazech". Já za sebe žádné důkazy nepotřebuju, nemám důvod Věrce nevěřit. Jestli hledáš nějaké seriózní statě o hubnutí, asi budeš muset prostě číst někde jinde.

  A ještě k tomu, že bude Věrka "pár dnů ´slavná´". Nevím, jak Tobě, ale mě spíš připadá, že se spíš dobrovolně postavila na pranýř. Už jenom tím má můj obdiv.

  Jestli se Ti nechce, na můj příspěvek už nemusíš odpovídat, ať to tady nezahltíme. Jsme každá úplně někde jinde...

  superkarma: 0 18.01.2003, 14:07:19
 17. avatar
  [109] Mánička [*]

  danielo já Ti to věřím, že nejsi klon Irky, píšeš totiž docela normální příspěvky bez urážek . Úplně bys ale pochybnosti mohla vyvrátit (a koneckonců i ochránit své dobré jméno) tím, že se zaregistruješ.
  Jinak když si přečteš ten první článek, tak tam najdeš, že ty kila si Věrka nestřádala dlouhá léta, jak Ty píšeš, ale přibrala za jeden rok, kdy se jí situace vymkla z ruky. Nevím jak Ty, ale já si osobně nevěřím, že bych na rok nebyla schopná být taky v psychický situaci, kdy mi budou nějaký kila naskakovat a já se tomu nebudu schopná bránit. Nechci proto soudit ani nikoho litovat, jenom prostě fakt nevím...

  superkarma: 0 18.01.2003, 11:55:31
 18. avatar
  [106] Libča [*]

  jen si tu piste verejne maily jednou se vam to vymsti holky holky aninas vas varuje a vy jakoby jste cist neumely......

  superkarma: 0 18.01.2003, 10:07:25
 19. avatar
  [99] aninas [*]

  Holky, vy jste nepoucitelne! Na clanky muze kdokoli i neregistrovany uzivatel a vy tady klidne uvadite sve e-maily

  superkarma: 0 17.01.2003, 19:31:49
 20. avatar
  [95] Lucylle [*]

  Taky Verce drzim palce

  superkarma: 0 17.01.2003, 18:48:24
 21. avatar
  [94] piškotek [*]

  Tak jsem si dnes řekla a dost. Místo abych hubla tak snad přibývám třeba to mám psychický( jdu na operaci za dva měsíce), ale kvůli tomu si nemusím snad dělat zásoby tuku.
  Stále tě Věrko podporuji sice jen před počítačem. S pitím potíže nemám protože jakmile vynechám je mi zle.

  superkarma: 0 17.01.2003, 17:18:16
 22. avatar
  [91] werka [*]

  Taky držím palečky - hlavně ať ti vydrží vytrvalost a odhodlání.
  A souhlasím s názorem, který už tu někdo psal - jestli máš cukrovku a chodíš pozdě spát, tak by asi poslední jídlo nemělo být v pět hodin. Určitě si hubnutí nenebouráš, když si dáš v sedm ještě mísu zeleninového salátu nebo zeleninu jen tak na chroupání(doporučuji zelí, čínské zelí, ledový salát, bílou ředkev, mrkev - toho je za málo kJ docela velká hromada a většinou neudlěá ani velkou díru do peněženky )

  superkarma: 0 17.01.2003, 16:15:15
 23. avatar
  [90] Efča [*]

  Pusénko, jsi šikule naše! Jen tak dál VYDRŽAŤ !!!

  superkarma: 0 17.01.2003, 15:24:20
 24. avatar
  [85] megrin [*]

  Milá Věrko, strašně ti fandím :)

  superkarma: 0 17.01.2003, 14:40:58
 25. avatar
  [79] Veruška [*]

  Věrko: máš můj obdiv!!!!
  Jarda: pošli do redakce článek, jak jsi hubnul, z kolika kg, o kolik, co jsi za pravidla dodržoval + fotky před a po, určitě vydají článeček, který bude motivací pro nás všechny, kteří s kily neustále bojujeme!

  superkarma: 0 17.01.2003, 14:13:00
 26. avatar
  [76] JK [*]

  Věru!!!

  superkarma: 0 17.01.2003, 13:34:21
 27. avatar
  [74] bobatko [*]

  Tony:

  superkarma: 0 17.01.2003, 12:57:16
 28. avatar
  [73] Elostris [*]

  Věruško, držím palečky. Znovu opakuju, co už bylo řečeno: obdivuju tě, že jsi tak odvážná a zveřejnila vše a pustila se do hubnutí, když tě všechny sledujeme a navíc jsi dokázala další krásnou věc: Spousta žen-in se rozhodla hubnout s tebou, nejsou na to sami a držíte se navzájem. Jsi skvělá holka a máme tě všechny rády....Zvládneš to, jsme s tebou!!!!

  superkarma: 0 17.01.2003, 12:53:03
 29. avatar
  [65] Léthé [*]

  Věrko,moc Ti fandím a držím palce
  A co se týče pitného režimu(při hubnutí moc důležitý),tak i já,stejně jako Bobina taky piju přímo z lahve,jinak do sebe ty 2-3 litry nedostanu.

  superkarma: 0 17.01.2003, 12:22:40
 30. avatar
  [55] zemanka [*]

  Věrko, už jsem Ti to taky psala, ale nedá mi to! Držím všechny !!!

  superkarma: 0 17.01.2003, 10:59:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme