Zdraví

Desatero rad pro správné hubnutí.

Také se už několik let trápíte s větším bříškem, silnějšími stehny nebo pažemi a nedaří se vám zhubnout? Pak vyzkoušejte naše rady. A nejlépe s pomocí přípravků Viaredin a Viaredin Koktejl (příchutě čokoláda, jahoda a vanilka) od Walmarku.
Redukční dieta nemusí být nepříjemná. Vlastně jde jen o změnu návyků. Pamatujte, že hubnout neznamená přestat jíst úplně, pouze omezíte příjem kalorií a místo sladkých zákusků si dopřejete lehký zeleninový salát nebo třeba kousek ovoce. Chuť na sladké, ale i pocit hladu vám pomůže zahnat chrom. Ten je jednou ze základních složek přípravků Viaredin a Viaredin Koktejl. A pokud Viaredin Koktejlem nahradíte jedno denní jídlo, pak máte velkou šanci zbavit se přebytečných kilogramů velmi rychle a jednou provždy. K tomu přidáme tělesný pohyb a výsledek je zaručený!
Výrobky Viaredin a Viaredin Koktejl zakoupíte v lékárnách.

Několik důležitých zásad, jak efektivně zhubnout:
1. Kolik chcete zhubnout?
Nejdříve si naplánujte, o kolik kilogramů chcete zhubnout. Svůj BMI (Body Mass Index) si vypočítáte velmi jednoduše: BMI = hmotnost (kg)/ výška (m) x výška (m). Diabetologové uvádějí tyto stupně: Pokud je vaše BMI nižší než 18,5, jedná se o podváhu. V rozmezí 18,5 až 24,9 máte normální váhu. Od 25 do 29,9 je to už nadváha a od 30 do 39,9 obezita. Nad 40 už se jedná o silnou obezitu.
Váš BMI by nikdy neměl být nižší než 18,5, pak se vystavujete velkým problémům. Nesnažte se mít BMI nižší než je uveden pro normální váhu. Ani topmodelky nepřekračují hranici normální váhy a podváhy a snaží se zachovat si svůj BMI na úrovni 19 bodů.

2. Rychlým hubnutím nic nevyřešíte
Mějte na paměti, že rychlým hubnutím ničeho nedosáhnete. Udává se, že optimální úbytek váhy je 1 až 2 kilogramy za týden. Měsíčně byste neměli zhubnout o více než 6 kilogramů. Větší úbytek váhy vám jen přidělá problémy! Budete se cítit unavení, malátní a navíc ohrozíte i svůj organismus.
3. Pozor na celulitidu
Celulitidu zhoršuje každá rychlá redukční dieta! Při rychlém úbytku hmotnosti se ztrácí i svalová hmota, ta je po opětovném přibrání nahrazena tukem - vzniká tedy terén pro urychlení rozvoje celulitidy.
4. Pohyb
Ideálním pohybem je aerobik a posilovna. Ale můžete si vybrat podle svého: místo posilovny si běžte třeba zatancovat a klasický aerobik v tělocvičně nahradí aquaerobik. Vždy se řiďte pravidlem, že lepší alespoň minimální pohyb než pohyb žádný.
5. Tekutiny
Důležitou součástí všech redukčních diet je pitný režim. Pijte hlavně minerálky, ředěné ovocné šťávy, ovocné čaje, ale i obyčejnou čistou vodu. Máte-li neodolatelnou chuť na sladké limonády, pak volte tak zvanou „lehkou variantu“ (označené Light). Denní příjem by měl být alespoň 2,5 litru.
6. Alkohol
Pokud to se snížením váhy myslíte opravdu vážně, pak se vyhněte skrytým kaloriím. Místo alkoholu si dopřejte minerálku. Pokud se alkoholu nemůžete vyhnout, pak si dopřejte skleničku vinného střiku. Rozhodně si na nějaký čas zakažte sladké krémové likéry nebo snad dokonce pivo.
7. Jezte málo, ale často
Ráno nevynechávejte snídani, dodá vám energii na celý den. Během dne si dejte svačinku, oběd nešiďte a poslední jídlo byste měli jíst nejpozději kolem 18. hodiny. Jezte nejméně 5x denně, ale nepřejídejte se. Oběd nahraďte nápojem Viaredin Koktejl a před každým jídlem si dopřejte tabletu přípravku Chromdiet nebo Viaredin.
8. Pozor na skryté nepřátele
Dávejte si pozor, co během dne jíte. Optimální je, zapisovat si každé snědené sousto. Na konci dne budete mít přehled, co všechno jste během dne snědli a co z toho bylo opravdu z hladu. Uvidíte, že mnohdy stačí jen malá změna stravovacích návyků.
9. Pravidla stolování
Jezte vždy v pravidelný čas a na stejném místě. Při jídle se nenechte ničím a nikým rušit. Každé sousto si vychutnávejte. Rozhodně zapomeňte na bagetu nebo párek v rohlíku během cesty na autobus. Jezte vždy vsedě!
10. Hubněte zdravě a s radostí
Redukční dieta neznamená naprosté odříkání, ale pouze úbytek příjmu „nebezpečných potravin“. Vyvarujte se sladkostí, živočišných tuků. Dávejte si pozor na sýry, uzeniny, slané pochoutky, bílé pečivo nebo třeba olivy či oříšky.
Od mlsání vám pomůže přípravek Viaredin ve formě tablet nebo koktejlu od společnosti Walmark. Kombinace látek – garcinia, karnitin, chitosan a chróm působí jako účinná brzda apetitu, omezuje tvorbu a ukládání tuků v těle. Hlad vám zažene Viaredin Koktejl, který můžete pít buď s nízkotučným mlékem nebo s vodou.
Za několik týdnů budete spokojeni se svou postavou. S Walmarkem budete hubnout s radostí!

Právě teď se v rubrice Hrajte a vyhrajte můžete pokusit vyhrát balíček Viaredin MIX, který kromě Viaredin koktejlu a Viaredin tablet obsahuje výkonný minimixér s odměrnou nádobkou.
   
13.01.2003 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [30] Ťapina [*]

  Simba: No jo, ona je to s těma dcerama starost, ale nejspíš bude mít postavu po tobě, tak můžeš sama usoudit, co hrozí a co ne.

  superkarma: 0 09.12.2003, 12:06:35
 2. avatar
  [29] Simba [*]

  Ťapina: Tak to věřím, že tě dostala. Ale neboj, taky to budeš mít v záloze, až budeš mamka a budeš mít dceru . Moje má 12 roků a dávám velký pozor aby nezblbla do představy, že idální váha je podle topmodelek. Takže anorexii mám taky v záloze.

  superkarma: 0 18.11.2003, 18:28:14
 3. avatar
  [28] Ťapina [*]

  Nedávno mě dostala moje mamka. Přijela jsem na víkend domů a zmínila se, že chci trochu zhubnout (když doma nejím každou hodinu, tak jsem divná). Mamka okamžitě vytáhla ze zálohy článek o anorektičkách a prohlásila, že takhle skončím, jestli zhubnu byť jenom kilo. Mám 170/65.

  superkarma: 0 18.01.2003, 11:58:24
 4. [23] Evinka [*]

  Měla jsem nápad-že bych si jako motivaci sepsala smlouvu s mužíčkem(i když by to určitě nebyla suma jako za reklamu,ale třeba jen na něco hezkého o dvě čísla menšího),ale neuspěla jsem.Prý ať mi ani nenapadne být jako koza-a to mám 167/65.Takže asi pořád budu ta holka na štípnutí místo na chcípnutí.Ať žijí boubelky

  superkarma: 0 14.01.2003, 10:41:15
 5. avatar
  [21] Ťapina [*]

  Vosje: Je to správně, jenom tam chybí závorky. Napřed vynásobíš výšku v metrech výškou v metrech (u nás se tomu říká na druhou ) a tím celým se dělí váha.

  superkarma: 0 13.01.2003, 20:21:36
 6. avatar
  [14] Kájina [*]

  Halina zhubla,ale neni to po kokteilech....nekde o tomhle psala,a rikala ze ma sveho osobniho trenera,ktery ji honi minimalne hodinu denne v posilovne....a taky ma podepsanou smlouvu,a nesmi skoro nic jist... no treba ji to za ty prachy stoji....

  superkarma: 0 13.01.2003, 14:41:01
 7. avatar
  [6] megrin [*]

  To je fakt, asi je to bez šance, ale naděje umírá poslední Moc by se mi hodilo omezení chuti na sladké

  superkarma: 0 13.01.2003, 13:07:05
 8. avatar
  [5] Clerenc [*]

  Tak to taky zkusim, a uvidim. Ale sance na vyhru je dost smesna, vzhledem k hubnouci populaci zde

  superkarma: 0 13.01.2003, 11:53:12
 9. avatar
  [4] Věrka [*]

  Tak jsem taky zkusila soutěžit, ale nevěřím, že bych vyhrála já už se tu snažím tři roky a pořád nic. Nikdy jsem žádné koktejly nepila no uvidíme.

  superkarma: 0 13.01.2003, 11:44:17
 10. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Slyšela jsem, že nejlepší je jíst po hodně malých dávkách třeba každé dvě hodiny, aby tělo mělo pocit, že nemusí šetřit. Hlavně mít s sebou vždycky nějakou nouzovku (třeba müsli tyčinku) pro případ, že přijde hlad. Jakmile člověk hladoví, tak ten tuk jenom naskakuje.

  superkarma: 0 13.01.2003, 11:40:28
 11. avatar
  [2] Kájina [*]

  no zkusim soutezit,jelikoz tenhle kokteil je docela drahy... no ale myslim ze nemam sanci,kdyz se vyhravaji jenom tri baleni myslim ze bychom se o to poprali

  superkarma: 0 13.01.2003, 10:59:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme