Zdraví

„Začínám hubnout!“ řekla si naše čtenářka Věrka a doufá, že i díky vám to dokáže.

Tak jsem se konečně odhodlala a dokopala napsat tento článek, protože už opravdu nevím, co se sebou mám dělat. Tedy po pravdě řečeno vím, ale nedělám, teorii v hubnutí mám zvládnutou tak, že bych mohla dávat přednášky. Chci se pokusit o to, že zhubnu v průběhu tohoto roku alespoň nějaké to kilo a jelikož o sobě vím, že mám silně vyvinutou slabou vůli, tak jsem se rozhodla to udělat pod bedlivým dozorem a dohledem čtenářek Ženy-in.
Věřím, že pokud budu pod touto kontrolou, tak se mi to podaří a donutí mě to k nějaké činnosti ohledně mé váhy. Nechci samozřejmě zhubnout všechno najednou. Mám v plánu vás pravidelně informovat, jak jsem na tom s jídelníčkem, cvičením, váhou apod. Jsem si jistá, že nejsem sama, která má tento problém s váhou ať je to 15 nebo 3 kila navíc a proto pokud chcete, tak se můžete ke mně přidat. Záleží jen na vás, jestli aktivně (vašimi názory a radami, co dělám špatně apod.) nebo pasivně. Jelikož nejsem Halina Pawlowská a musím se obejít bez sponzora, který by mě zásoboval nějakými koktejly a preparáty na hubnutí, jsem nucena zhubnout jen o své vlastní píli a vůli.
Já vím, že některé z vás mě sice znají, ale pro ty, co ne, bych zde napsala pár řádek o mé osobě. Tak tedy: Je mi 23 let a jsem zatím svobodná, zadaná. Obezitou nebo tloušťkou, jak chcete, trpím (možná si ji pěstuji) již od mládí ve větším či menším množství. K mé současné váze jsem si pomohla sama, ale byly v tom i psychické problémy rodinného charakteru, které jsem povětšinou zajídala.
Než jsem se přistěhovala do Prahy tak se mi dařilo svou váhu krotit a bojovala jsem s ní docela obstojně, dokonce jsem jeden čas byla skoro normální. Měla jsem totiž fyzicky náročnou práci, do které jsem denně dojížděla 6 km na kole, každý víkend jsem opravdu poctivě protancovala na diskotékách, denně jsem běhala, 5krát týdně cvičila různé druhy aerobiku, celé léto jsme s partou plavali, hráli tenis. Kolo jsem si oblíbila tak, že mi nevadilo ujet denně 60 km za svými kamarády a podobně. Sport mi začal dělat radost a už jsem se nestyděla si jít zaběhat nebo se svléknout do plavek. Hubená jsem sice zas tak nebyla, ale přestala jsem mít komplexy a depky.
Jenže pak jsem se velice moc a moc zamilovala a odstěhovala se za svou láskou do Prahy, kde jsme si našli byteček. O práci jsem sice zavadila hned, ale nebavila mne tak, jak bych si představovala, nájem byl a pořád je drahý (a bude dražší), peněz moc nebylo a není, do toho jsem ještě potratila, začala kouřit, s miláčkem jsem se vídala jen o víkendu, jelikož přešel na noční dělat vedoucího a zůstal tam dodnes (dělá 12 až 16 hodin denně). Stýskalo se mi po něm, po rodičích, prarodičích, bráchovi i kamarádech, do toho mi zemřel můj nejmilovanější dědeček, nikoho jsem tu neznala a tak zbyla jen televize a PC. Jediný klad byl internet. Od malička jsem chmury a stesk zajídala a tak jsem zajedla i tohle všechno a mnoho dalšího, co mě v životě potkalo. Začala jsem být strašně unavená, v noci jsem nemohla usnout a přes den bych prospala všechno. Nic z mých koníčků mě nebavilo, přestala jsem i kreslit. Začala jsem trpět bolestmi hlavy a zad, depresemi a velkými komplexy. Nikam jsem nechodila a byla pořád jen doma sedící u televize.
Při jedné kontrole u lékaře mi namátkově změřili tlak a zjistilo se, že je moc vysoký. A už to bylo, napsal mi mnoho doporučení ke specialistům a ti mně poslali k dalším specialistům. Po půlročním obíhání doktorů už mi bylo jasné, že něco se mnou není v pořádku. To mě stresovalo ještě víc, pořád jsem nevěděla, co mi je, a tak jsem zajídala a zajídala a zajídala a při jednom z dalších zdlouhavých vyšetření jsem byla nucena se zvážit, ručička váhy se zhoupla tak, že jsem se zděsila, já jsem totiž za pouhý rok a něco přibrala na váze přes 30 kilo! Byl to pro mě šok, bylo mi jasné že jsem něco přibrala, ale tolik?
Nakonec jsem dopadla tak, že ve svých třiadvaceti letech při 160 cm vážím rovných 100 kilogramů a beru šest prášků denně. Lékaři mi nařídili jednoznačně zhubnout. Prý mi to půjde sice hůř díky špatné funkci štítné žlázy a jater, rozházeným hladinám hormonů, cukrovce a vysokému tlaku, ale jinak se prý dlouhého věku nedožiji. Trpím depresemi, komplexy a nemám co na sebe a do toho jsem přišla o práci. No nemám já pech?
A tak jsem tu a jdu dát kilům sbohem!

Věrka
   
10.01.2003 - Zdraví - autor: Čtenářský příběh

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [172] monca13 [*]

  hubnutí bude zkrátka věčné téma

  superkarma: 0 05.09.2006, 02:25:37
 2. avatar
  [171] Ťapina [*]

  Simba: Když ona Věrce ta vůle dlouho nevydržela, aspoň už o hubnutí nemluví, nepíše, takže nevím nevím, jak to dopadlo.

  superkarma: 0 22.11.2003, 18:35:14
 3. avatar
  [170] Simba [*]

  Věrko, chtěla bych mít tvou vůli

  superkarma: 0 18.11.2003, 16:54:45
 4. avatar
  [169] Ťapina [*]

  Irka: Máte v té Americe možná hezké mosty, ale nějaké zvláštní počty. Ze 168 příspěvků je pouhé držení palečků a fandění ve 26 - mě vychází 16 %, tobě ne? Naopak podnětná rada, doporučení, nebo příběh na téma "jak jsem zhubla já" je v 25 příspěvcích - 15 % - to je skoro stejně, ne? Zbylých 117 příspěvků jsou příspěvky Věrky, odpovědi na položené otázky a debata, kterou jsi vyvolala ty a která se hubnutí až tak netýká - mosty v Americe, kvalita Ženy-in a jejích návštěvnic a podobně.
  Navíc na Věrky audítku se vyskytlo víc než dost příspěvků, které Věrce radí, aby večeřela (vím, to, protože můj byl jeden z nich). Asi už se neuvidíme, protože už se nebudu dále vracet k článkům, které jsou staré skoro měsíc, ale přeji hezký den a nauč se počítat.

  superkarma: 0 31.01.2003, 12:21:38
 5. avatar
  [160] Mánička [*]

  Irko Tvoje poslední replika je naprosto hnusná O Věrce nic nevíš, přesto jí tady pořád poučuješ, jak přesně by měla svoje hubnutí TOBĚ k vůli zaznamenávat. A jestli máš nutkavou potřebu někoho poučovat v geografii, tak začni okolo sebe. v SF bude dozajista spousta omezenců, kteří neví, kde leží Česká republika. Netuším, proč my bychom tady měli znát každej jejich pitomej most. Howgh

  superkarma: 0 17.01.2003, 16:17:04
 6. avatar
  [157] Věrka [*]

  Tak tímto končím diskuzi na téma mého článku, už toho bylo myslím dost. Nemám chuť se sem stále vracet a vysvětlovat. Chci Vám jenom říct, že proti Irce vůbec nic nemám ani proti nikomu jinému, ale sem prostě psát nebudu co dělám, jím cvičím apodobně, jelikož toto je článek a jeho reakce na něj a nic jiného. Na ostatní věci jsou tu diskuze-auditka, tam si máte možnost přečíst jak pokračuji. Milá Irko klidně se s tebou sejdu, zítra čas nemám, ale máš možnost přijít na sraz ženy in. Pokud nemáš čas mě sledovat na jiných místech na ženě in, tak se toho o mě moc nedovíš. Tento článek jsem napsala proto, že jsem chtěla jen zveřejnit své rozhodnutí a né se tu s někým pořád dohadovat. Lítost nepotřebuji a ani nechci. Můj miláček mě miluje takovou jaká jsem a v podstatě jsem jeho příživník, a jestli mě pustí na net tak je to jeho věc. Žádný frajer to není, je to můj nejlepší přítel a moje největší láska a i já ho z celého srdce miluji. On tvrdě pracuje a tak si se svými penězi může dělat co uzná za vhodné. Já peníze nemám jelikož jsem bez práce, práci hledám. Na cvičení se nevymlouvám, jen jsem uvedla, že mi připadá zbytečně drahé a vlastně na to ani nemám chodit na cvičení apod., proto chodím na dlouhé procházky, chodím po schodech a cvičím doma, protože mě to nic nestojí. Tělocvičny, bazény apod. v žádném případě nezavrhuji, jen na to prostě nemám, ale až mít budu tak tam třeba půjdu. Taky mám dost zdravotních problémů a tak nemůžu dělat všechno co mi kdo nabídne. Neznám nikoho tak dobře tady v Praze aby mi půjčil váhu a taky nevím kde je Golden Gate mostu?????Poznámky si již dělám jak jsem někde už psala, píšu si všechno co s ním, kolik to má kj pokud to vím a v kolik jsem to snědla. Upozorňuji, že opravdu jím naposledy v 17:00 někdy 18:00 podle toho v kolik přijdu domů.
  Proč asi myslíš že jsem ten článek napsala, protože jsem se nad sebou zamyslela změnila svůj styl života. Ten článek byl jenom ůvod k tomu co jsem už začala, takže nevím proč bych měla začínat něco od pondělka. Asi nedospělá jsem cítím se pořád na 18. Víc nemám co dodat. Můj email tu je pokud budeš chtít podrobnější informace.

  superkarma: 0 16.01.2003, 19:20:18
 7. avatar
  [155] Věrka [*]

  Nikde, budou to vědět jenom ti co chci aby to věděli.

  superkarma: 0 16.01.2003, 17:08:08
 8. avatar
  [154] emma [*]

  ahoj Věrko, koukám, že máš celkem velkou sledovanost v porovnání s ostatníma článkama na Ž-in, doufám, že brzy budeš mít velkou sledovanost v reálném životě! Kdeže se dá kouknout, co jíš, co cvičíš a kolik hubneš???

  superkarma: 0 16.01.2003, 16:39:13
 9. avatar
  [153] Ťapina [*]

  Irka: Myslím, že jsi pořád ještě nepochopila systém Ženy-in. Věrka nepíše o svém hubnutí někam jinam, píše to tady, ale do diskuzí, aby nemusela psát každý den sáhodlouhý článek. Jenže dokud se nezaregistruješ, tak se do těch diskuzí prostě nepodíváš. Tvé názory by taky vyzněly jinak z úst zaregistrované holky, která už na sebe v diskuzích něco prozradila. Takhle nikdo neví, co si má myslet.

  Věrko, obdivuji tvou trpělivost. Já kdybych si někde vyslechla podobný způsob "podpory", tak bych se tam už asi v životě neukázala a má první reakce by byla - hubnout budu tak, aby o tom nikdo nevěděl. Jenže to by se mi asi nepovedlo.

  superkarma: 0 16.01.2003, 10:22:08
 10. avatar
  [152] Elostris [*]

  Irko, takže myslíš, že by Věrka měla každý den tady napsat článek, co snědla, jaké cvičení vykonala, kdy zvedla svůj zadek ze židle apod.? Opravdu myslím, že vhodnější jsou další diskuze, které na ženě fungují a Věrka je tam téměř pořád. Proto my ostatní víme, jak na tom právě je apod. Tak mi pověz, proč se tedy nezaregistruješ, abys ji mohla kontrolovat, když už to zkoušíš tady...

  superkarma: 0 16.01.2003, 09:38:01
 11. avatar
  [151] muflonka [*]

  Irka: S těma večeřema máš naprostou pravdu. Kdo chce zhubnout a pak si váhu udržet, musí jíst třeba co 2 hodiny, aby tělo nemělo pocit, že hladoví. Ale tím samozřejmě myslím mravenčí porce, třeba půl pomeranče nebo mrkvičku, prostě něco malého na zaplácnutí žaludku. Hlavně nesmí člověk šilhat hlady. Ale myslím, že tohle všechno už Věrce doktoři poradili.
  Jinak nevím, co pořád všichni máte s placeným cvičením. Vždyť taková rychlá chůze někde v parku nebo v lese přece vůbec nic nestojí, jízda na kole nebo na běžkách je taky zadarmo.

  Věrko přeju ti hóóódně pevnou vůli, tu asi budeš potřebovat nejvíc

  superkarma: 0 16.01.2003, 08:15:35
 12. avatar
  [144] skolacka [*]

  Věrko:Super, držím palečky, ať máš dostatečně silnou vůli. Už jenom kůli zdraví je dobré být štíhlý.

  superkarma: 0 15.01.2003, 13:58:02
 13. avatar
  [143] Landriel [*]

  Taky se musím přidat k Věrce. My máme taky připojení přes kabel, hlavně proto, že to potřebuje k práci. A kdybych mu řekla, hele zruš to, ať mám na aerobik, tak mi řekne... no, asi víte co. A co se týče zdravé výživy, tak s těma cenama je to fakt, třeba kilo obyčejné mouky přijde na nějakých 7 kc, zatímco kilo té celozrnné, ať už špaldové nebo jiné je hodně přes 10. A tak je to bohužel se vším. Nějakou dobu už se snažím o zdravou výživu - nejen pro sebe, ale i pro svou rodinu, a je to dost náročné i po finanční stránce. Nemluvě o tom, že první reakce mého muže na zeleninový salát bylo "nejsem králík, abych žral trávu" - jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že je to citát jeho otce, který doma používá běžně, a to je lékař! Takže pokud tu trávu nevylepším dresinkem, těstovinama a sýrem, nebo aspoň olivovým olejem a balkánem, tak to prostě jíst nebude, a basta.

  superkarma: 0 15.01.2003, 12:45:04

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [142] Věrka [*]

  Elostris: Blues:a ostatní: Holky díky lépe bych to napsat ani nemohla.

  superkarma: 0 15.01.2003, 11:29:24
 2. avatar
  [141] Elostris [*]

  Irka: Představ si, že já Věrce taky držím palečky a řekla bych, že téměř všechny ji známe víc, než ty. Nechodíme sem někoho vytáčet či na něj nadávat, ale podporovat, aby to šlo. Věrka figuruje nejen v této, jak ty říkáš, dopisárně, ale také v jiných diskuzích, kde i povídá, jak ji to jde...Není to jenom o tom, že tady napsala článek a teď sedí u počítače a svůj zadek nezvedne. Proč se tedy nezaregistruješ a nevnímáš to, co Věrka dělá tak, jako ostatní. Pak není divu, že se tady do ní jen strefuješ a zřejmě si na ní vybíjíš jen svůj vztek.

  superkarma: 0 15.01.2003, 10:29:55
 3. avatar
  [140] Blues [*]

  Tedy, taky se potýkám s přebytečnými kily, trochu už se mi i daří (od října 8kg dole), ale nechápu, proč mají některé ty hubené tendenci útočit na Věrku a ostatní, že pro hubnutí nedělají dost? Pokud vím, Věrka tu psala, že sice nemá peníze na posilovny, ale že cvičí doma, s jejími zdravotními problémy to navíc jistě není snadné vybrat aktivity, které jí neublíží. A ušetřit na jídle, Lucko? Zdravé a nízkokalorické jídlo je mnohem dražší, než trojnásobné množství jídla nezdravého, tučného, apod. Však také v mnoha zemích je velká nadváha problémem hlavně těch chudších - nemají totiž peníze na fitcentra a sportovní kluby a zdravou výživu. Levné jídlo je nezdravé a levná zábava pasivní (TV).
  Věrko, ty máš asi internet přes kabelovou TV, že? Pro ostatní - to je za necelou tisícovku měsíčně neomezený přístup po celý den, tak jí nevyčítejte utrácení za internet.
  Dejme Věrce šanci, za tu odvahu vyhlásit svůj problém (a následné odhodlání jej vyřešit) do světa si zaslouží přinejmenším důvěru. Za pár měsíců uvidíme, jak se jí to podařilo zužitkovat, teď je však ještě brzy, myslím..

  superkarma: 0 15.01.2003, 09:16:29
 4. avatar
  [139] aninas [*]

  Věrka: nevim, co vsechno ti holky napsaly, nechce se mi to cist. Moje rada a zkusenosti jsou takove, ze ZADNA dieta neni dobra, protoze KAZDA ma jojo efekt. Je potrebna a NEZBYTNA zmena celeho zivotniho stylu. Jist sice vse, ted momentalne kvuli hubnuti miniporce a casteji a HLAVNE POHYB. Pokud je malo penez, tak vystaci i odklidit v obyvaku stolek a pustit hodne rytmicke pisnicky, ktere primo vybizeji k pohybum. Zasada je MENSI PRIJEM A VETSI VYDEJ!!!!! Hladovet je nepripustne!!! To pak organizmus udela z kazdeho drobecku sadlo do zasoby, aby bylo z ceho hladovet Takze preju uspech a kila dolu

  superkarma: 0 15.01.2003, 06:50:20
 5. avatar
  [137] Věrka [*]

  Lucka: Irka: Milé holky musím Vás ujistit, že Vás nikdo nesežere, od jisté doby nevečeřím. Internet platí můj miláček a vzkazuje Vám, že opravdu nemám peníze na to abych mohla platit 50 kč a více na hodinu za cvičení a proto cvičím doma. Já jsem nikoho při jídle nepozorovala, byl to sraz ženy in. Nikoho nenutím aby tuto diskuzi četl.

  superkarma: 0 15.01.2003, 05:52:13
 6. avatar
  [118] Jeremi [*]

  Irko, vidím, že jsi přesvědčená o své pravdě a na základě jednoho článku a pár odpovědí perfektně víš, jaká Věrka je a jak to s ní dopadne. Závidím Ti tu jistotu a přeju Ti, abys nenarazila na podobně laděné lidi. Protože, řeknu Ti, kdybych si měla udělat definitivní obrázek o Tobě na základě těhle pár příspěvečků, vyjde mi to dost nelichotivé.

  Mimochodem - "budu si dělat, co uznám za vhodné" se nerovná "budu si dělat, co chci". Já třeba dneska rozhodně nechtěla žehlit, ale uznala jsem, že je to vhodné, abych to udělala, protože jinak bychom neměli zítra v čem vyrazit mezi lidi.

  superkarma: 0 12.01.2003, 19:41:14
 7. avatar
  [115] Jeremi [*]

  Irko, já nechápu o co Ti jde - co Ti Věrka udělala, že na ni neustále útočíš? Jasněže mohla po návratu domů vyjíst lednici, ale já jí VĚŘÍM, že to neudělala. Kdybych měla všechny kolem sebe neustále podezírat, že ve skutečnosti dělají úplný opak toho, co říkají, tak už jsem dávno v blázinci.
  Jinak v důvěře vyčkej a určitě se dozvíš, co všechno Věrka dělá pro to, aby zhubla. Tenhle článek byl, hádám, jen prvním dílem "seriálu", úvodem do toho, kdo Věrka je, kde nabrala ty kila apod. CO proti nim dělá a jaký to má úspěch se určitě časem dozvíme.

  S tou anonymitou jsi nepochopila vůbec nic - můžeš napsat e-mailovou adresu a stejně budeš pořád anonymní. Mnohem podstatnější (a intimnější) jsou názory toho každého člověka, životní postoje, žebříček hodnot apod. To je to, co o nás vypovídá mnohem víc, než konkrétní jméno nebo adresa.

  superkarma: 0 12.01.2003, 18:48:51
 8. avatar
  [114] Věrka [*]

  Irka: Milá Irko tobě já nic dokazovat nemusim a již s tebou nebudu dále diskutovat. Pointu si nech pro někoho jinýho a pokusy si dělej sama na sobě. Já nejsem žádnej králík nebo krysa.Váhu doma nemám takže máš docela smůlu.Co ti je vůbec do toho kdo koho zná? Já si fakt budu dělat co já uznám za vhodné a žádné tvoje výlevy mě nezajímají, takže nazdar a víc s tebou nekomunikuju.

  superkarma: 0 12.01.2003, 18:44:36
 9. avatar
  [111] Jeremi [*]

  Irka: Ani nevíš, jak se mýlíš! Narozdíl od Tebe znám Věrku osobně a můžu Ti říct, že fakt netrpí sebelítostí, není lenoch (aktivit má tolik, že by se Ti z toho možná zatočila hlava) a určitě nečeká, že ji budou ostatní tlouštíci litovat a přesvědčovat, že se zhubnout vlastně ani nedá.
  Ano, popsala jak jí vykolejilo přestěhování z jejího navyklého životního stylu, jakých chyb se dopustila a kam to vedlo. Ale rozhodně se na to nehodlá vymlouvat do konce života. V tom článku byla k sobě velmi přísná - už jen ta zmínka o slabé vůli. Dokázala sedět vedle mě v restauraci a ulizovat minerálku, zatímco já se cpala lososem a lívanečky s borůvkama! Nazvala bys Ty tohle slabou vůlí? Já teda ne.
  Jejího miláčka bych rozhodně nelitovala - nejspíš patří k těm osvíceným mužům, co si povšimli, že žena nemá jen tělo, a i s 30 kg navíc má Věrka dost předností pro které mu stojí za to s ní být.

  A k té anonymitě - všichni tady sice máme nějaké krycí nicky, jenže v různých debatách v auditkách jsme toho na sebe už prozradili tolik, že se o anonymitě prakticky nedá mluvit. Samozřejmě máš právo o sobě nedat vědět nic, ale pak se nediv, že je nám bližší konkrétní Věrka, o které něco víme, než Irka, o které jakživ nikdo nic neslyšel.

  superkarma: 0 12.01.2003, 12:14:00
 10. avatar
  [110] Věrka [*]

  Irka: Odpověď nalezneš v dalším článku!

  superkarma: 0 12.01.2003, 09:22:19
 11. avatar
  [108] Léthé [*]

  Věrko, jsi fakt dobrá žes tohle vše,spolu z fotodokumentací se odvážila zveřejnit.Navíc vím ,žes byla i na posledním srazu ženy-in.,takže žádné anonymní "vyskakování" typu "Irka"..Prostě jsi skutečná a ne jen ukrytá za nějakým anonymním nickem.Já jsem se z nadváhou nikdy nepotýkala,ba naopak.Ve tvém věku jsem měla 42 kilo na výšku 165 cm a byla jsem šííííleně zakomplexovaná a možná že jsem se taky litovala a jestli mi byla hanba?Jo byla...nikdy bych se neodvážila své fotky hodit zveřejnit ,proto tě obdivuji a věřím, že Ty to dokážeš.Dokážeš to nám a taky celé " bandě jinejch tlustejch holek" že se umíš poprat svou depkou i komplexy.Držím ti palce a moc ti fandím.

  superkarma: 0 11.01.2003, 23:54:12
 12. avatar
  [104] bobatko [*]

  Věruško, já e neozvala, takže taky držím pěsti skoo jem e začla stydět za svou lenost. i když jsem slaboch, skoro e těším na tu husu, co mně domá čeká nedojedená od oběda.... ale jako jdiná jem to nsnědla na šup a rozdělila si to na víe porcí. taky úspěch

  superkarma: 0 11.01.2003, 17:19:55
 13. avatar
  [103] Věrka [*]

  Irka: Díky za radu vezmu si ji k srddddci. Ale nevidím důvod proč bych měla dělat něco co mě nebaví, jestli to děláš ty tak to tě lituju, protože já budu dělat jenom to co mě baví nebo se aspoň budu snažit abych to dělat mohla.

  superkarma: 0 11.01.2003, 05:14:08
 14. avatar
  [102] Věrka [*]

  bobranka: Jen takový detail, jelikož jsem předsevzetí většinou nedodržela tak chci dodat, že tohle není předsevzetí, ale rozhodnutí.Všem moc a moc děkuju za podporu.

  superkarma: 0 11.01.2003, 04:31:43
 15. avatar
  [101] Věrka [*]

  Rolnička: Milá Kamilo ráda bych ti napsala, ale nemám email, nenechala jsi mi ho tu. Kdyžtak můj je Verka.vyrobky@seznam.cz A pro ostatní taky kdo chce tak napište!

  superkarma: 0 11.01.2003, 04:29:03
 16. avatar
  [95] Jeremi [*]

  Věrko, že Ti s tím hubnutím držím všechny palečky , už víš. A fakt doufám, že se Ti to povede. Ostatně nevím, o jaké slabé vůli to na začátku článku mluvíš - člověk, který dokáže sedět v hospodě s 20 dalšími lidmi, co do sebe cpou jednu dobrůtku za druhou, a upíjí jenom minerálku, má vůli jak hrom!

  superkarma: 0 10.01.2003, 20:33:00
 17. avatar
  [92] Kájina [*]

  jajkka: prosim te mohla by si poslat taky ten kontakt na tu Stobu? dekuju moc....

  superkarma: 0 10.01.2003, 15:36:39
 18. avatar
  [88] Irena1 [*]

  Držím palce!!!!!!

  superkarma: 0 10.01.2003, 14:16:26
 19. avatar
  [87] Věrka [*]

  Hanela: Děkuju moc

  superkarma: 0 10.01.2003, 14:14:54
 20. avatar
  [86] Hanela [*]

  Věrko, napsala jsi to moc hezky...jsi dobrá, že to dokážeš takhle veřejně "přiznat"
  držím Ti palce a taky se přidám

  superkarma: 0 10.01.2003, 14:11:22
 21. avatar
  [85] Věrka [*]

  Vanessa: Ale já jsem ti přece řikala, že nemám peníze a že až nastoupim do práce tak klidně pudu.

  superkarma: 0 10.01.2003, 14:10:05
 22. avatar
  [84] Kájina [*]

  je tady nekdo,kdo zna nejaky dobry cviceni,ne moc drahy,bud nekde u centra Prahy,nebo nekde na metru trasy C - z Muzea az do Kacerova?????prosim napiste mi

  superkarma: 0 10.01.2003, 14:00:50
 23. avatar
  [81] Věrka [*]

  Lenka Š: To cvičení beru, ale teď na to nejsou finance a tak jsem odkázaná na schody, video a běh.

  superkarma: 0 10.01.2003, 13:35:55
 24. avatar
  [80] Kájina [*]

  Lenka Š. a kam prosim te chodis v Praze cvicit?

  superkarma: 0 10.01.2003, 13:35:17
 25. avatar
  [79] Věrka [*]

  Lenka Š: Takže kalorické tabulky mám, ale jelikož mám cukrovku tak jsou mi stejně na nic, musím koukat na sacharidy už mám dietu napsanou od lékaře.

  superkarma: 0 10.01.2003, 13:34:32
 26. avatar
  [77] Věrka [*]

  Lenka Š: To bylo na mě?

  superkarma: 0 10.01.2003, 13:25:29
 27. avatar
  [73] Věrka [*]

  Lenka Š: Velice inspirující. Já jsem se rozhodla, že si teda udělám sešit a budu si do něj psát co jsem snědla a kdy jsem cvičila.

  superkarma: 0 10.01.2003, 13:06:07
 28. avatar
  [69] Věrka [*]

  Lenka Š: To neva, já už na to přišla, tohle si vytisknu a nalepím na lednici.

  superkarma: 0 10.01.2003, 12:52:32
 29. avatar
  [68] Věrka [*]

  Holky tak mě tolik nechvalte já už zase bulím.Béééé béééééééé

  superkarma: 0 10.01.2003, 12:51:02
 30. avatar
  [64] ANAMOR [*]

  VĚRKO DRŽÍM

  superkarma: 0 10.01.2003, 12:37:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme