Zdraví

Bojíte se zubaře? Pečujte o zuby se Ženou-in a na strach z vrtačky zapomeňte. :-)

Koho že se bojí i ti nejneohroženější ze statečných? Jaké nejstrašlivější noční můry nás budívají ze sna? A co je to za zvuk, který se nám provrtává až do morku kosti? Ano. I ten největší hrdina se sesype strachy, když má jít do ordinace zubního lékaře. Přesně tak. Pištění zubní vrtačky je pro většinu z nás jednoznačným synonymem novodobého mučení.
Zuby. Dovedou nás pořádně pozlobit. Ale ony si to nevymýšlejí samy. Dost často jim pomůžeme. Ať už svou nedbalostí a nedůsledností, špatnou péčí a ještě horší životosprávou, nebo tím, že ze strachu z dentisty raději děláme, že žádné zuby vlastně nemáme. Jenže, jak vám řekne každý specialista, vlastní zničené a zkažené zuby vám už nikdo nevrátí. A proto jsme pro vás připravili lednovou „zubatou“ přílohu, která se bude chrupem zabývat doslova ze všech stran.
Přečtete si články o tom, jak správně o zuby pečovat, jak se vyvarovat nejhorších „zločinů“, jak zkrášlit svůj úsměv a jak zachránit, co se ještě dá. Taky se budete moci zúčastnit testování speciální dentální nitě, zubatě soutěžit a nebo diskutovat s odborníkem v nové diskutárně na téma ZUBY.
Prostě do nového roku bychom měli vkročit nejen s hromadou více či méně splnitelných předsevzetí, ale také s novým a hlavně zdravým úsměvem. :-)
   
02.01.2003 - Zdraví - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] monca13 [*]

  kdo by se zubaře nebál, i když je hodný a nabolí to u něj - ale znám jednu holčičku, která se k zubaři vždycky těší

  superkarma: 0 06.09.2006, 07:02:08
 2. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Simba: Já když dělám, že zuby nemám, tak nezlobí. Nechávám je žít a oni mě taky

  superkarma: 0 09.12.2003, 12:11:42
 3. avatar
  [2] Simba [*]

  Taky jsem zkusila dělat, že žádné zuby nemám :-)) ... moc se to nevyplatí, jen dáte případnému kazu čas se pořádně rozrůst a prorůst.

  superkarma: 0 18.11.2003, 16:10:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme