Zdraví

Jak si ženy-in představují ideálního Silvestra? Přečtěte si výsledky soutěže.

V pondělí skončila soutěž, kterou jsme pro vás připravili spolu se společností Soare Sekt a.s. Proto není divu, že se celá soutěž točila nejen kolem dobrého pití, ale také silvestrovských radovánek. A abyste to neměli tak snadné, dali jsme vám spolu se závěrečnou otázkou ještě jednu psací úlohu. Měli jste napsat, jak si představujete svého ideálního Silvestra.
Nebylo žádným překvapením, že mnoho z vás si nedovede představit vítání nového roku bez svého partnera. Nejen romantické posezení u jednohubek, ale také něžné milování a dokonce ve čtyřech případech i koupel ve vaně plné pěny a se svíčkami vůkol patří do vašich snů… Ale ani parta přátel a kamarádů nezůstává stranou, stejně jako pravé mejdanové víření a hýření. Pochopitelně se také několik z vás touží na Silvestra vyhřívat u moře nebo aspoň u bazénu. Na celé čáře to ale vyhrály hory. Ve dne lyžování, bobování, sáňkování, válení sudů… a večer veselí v teple chaty, ať už s přáteli nebo ve dvou. Jednotlivě se objevily mezi vašimi přáními takové perličky jako silvestrovský přelet nad několika časovými pásmy v letadle, novoroční vítání pod vodní hladinou nebo na severním pólu.
A kdo si vysloužil výhry? První místo a s ním také dvě láhve Soare Sektu, dvě lahve Dorato a po jedné lahvi Garrone Bianco a Garrone Cherry získala pajda, která napsala:
Silvestr? Jak jinak, než s přáteli! Nejraději u nás na jízdárně. Kolem spousty sněhu a tma, u nás útulně a světlo, venku mráz - a ten se nám hodí - aspoň se dá vyběhnout do zimy se ochladit, když už míchané nápoje vytváří spíš saunu, než příjemné teplo...a vtipy, a někdo, kdo dá na hlavu papírovou čepičku a vyskočí na stůl zatancovat. A o půlnoci ven, před zámeček, kde je skvělý ohňostroj. Ozve se rána a světla ohňostroje osvětlí nízké mraky. Raketky lítají výš a výš, až ta poslední se dostane až do mraků a udělá do nich díru, ze které se začne sypat sníh. Zátky ze šampaňského jí pomůžou - a teď už opravdu hustě sněží. A ráno pojedeme na novoroční vyjížďku na koních krásným bílým lesem a všechny stromy budou mít jemnou krajkovou ozdobu. Rok je mrtev, ať žije rok!

Druhá je hexe s textem: Ideální silvestrovskou oslavu si představuju v zachumelené chalupě někde v horách s partou prima lidí. Asi by to nebylo ono, kdybychom se každým rokem nescházeli v té sestavě, co doposud. Chyběli by mi ty šílený vtipy, neustálé doplňovaní ohnivé vody, přidělávání chlebíčků, o půlnoci pusinky se všema kolem, k ránu pak pár polonahých šílenců, kteří se prezentují za velké otužilce a vyběhnou ven do sněhu válet sudy ... já si ideálního silvestra představovat vlastně ani nemusím, protože ho každým rokem prožívám.

Třetí Arturie, která stručně zato výstižně napsala: Super Silvestr = 5 S: Slunce Seychely Sex Spánek Soare sekt

Čtvrtá Nella, která se takto zasnila: Když zavřu oči, úplně si to představuji... Jen Já a On na břehu moře, lehký vánek nám čechrá vlasy, ležíme na lehátku pod slunečníkem, popíjíme soare sekt (musí být brut) a k tomu jíme čerstvé jahody. Měsíc na nás ze shora svítí, všude je úplné ticho a nikde ani živáčka, jenom racek o sobě dává vědět, že je tu s námi. Připíjíme si spolu na šťastný Nový rok, následují letmé dotyky a potom... Hmm. Takže péřovku na sebe, rachejtle do ruky a přípitek za hurónského řevu opilců, střídajícího se s dělbuchy. Ach jo! Šťastný a veselý Nový rok.

A pátá janine s nevšedním přáním: Jak si představuji ideální silvestrovskou oslavu? Víte, jsem tak trochu padlá na hlavu. Už léta sním, že přijde den, kdy v devět večer zalehnu a budu spát jen. Jak na Nový rok se vzbudím usměvavá, tak po celý rok budu vstávat ráda.

Všechny čtyři zmíněné čtenářky vyhrávají po lahvi Garrone Bianco. A ještě pět, které vybral náhodný los, obdrží pěkné tričko. Jsou to: Hana Hrabalova, Susina, Tinulka, Mína a Olina.

Gratulujeme a nejen výherkyním, ale vám všem přejeme krásného a veselého Silvestra!
   
18.12.2002 - Zdraví - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [15] Ťapina [*]

  Mně se nejvíc líbí příspěvek janine

  superkarma: 0 28.11.2003, 15:42:27
 2. avatar
  [14] Simba [*]

  Pajdi, krása, takového Silvestra bych brala hned. Hlavně tu novoroční projížďku. Gratuluji k zasloužené výhře.

  superkarma: 0 18.11.2003, 17:11:02
 3. avatar
  [13] Kocicka [*]

  blahopřeji!!!

  superkarma: 0 18.12.2002, 14:45:07
 4. avatar
  [12] Adi [*]

  to Lara: ten ticho pro zvířátka by jsem potřebovala. Chudák náš pejsek je z těch rachejtlí a petard úplně na nervy. Celý se klepe a vrčí a má hrozný strach. Ach jo, to zas bude...

  superkarma: 0 18.12.2002, 13:52:59
 5. avatar
  [11] pajda [*]

  Lara: Neboj se, on ten prostor je víc jak 500 metrů od stájí a pod srázem skoro 50 metrů do hloubky...a navíc koně ve stájích mají většinou policejní výcvik Nikdo, komu na zvířátkách záleží, by neudělal ohňostroj těsně u nich. Taky jim přejeme klidnou oslavu

  superkarma: 0 18.12.2002, 12:41:07
 6. avatar
  [10] Veruška [*]

  Já taky nevím, že nějaká soutěž byla, takže všem, kteří soutěžili, gratuluji!!!

  superkarma: 0 18.12.2002, 11:05:44
 7. [7] Handulacka [*]

  Blahopřeju!
  A všem-krásné vánoce, super Silvestra a spoustu pohody v novém roce.

  superkarma: 0 18.12.2002, 10:42:13
 8. avatar
  [5] megrin [*]

  Tak si tu nadílku na Silvestra pořádně užijte Blahopřeji a všem nám přeji nádhernou oslavu konce roku

  superkarma: 0 18.12.2002, 09:48:15
 9. avatar
  [4] vládík [*]

  ach jo, tak se skládám s básničkou a ono nic a já se tolik těšila. Co se dá dělat ... připojuju se ke gratulacím a všem kráááásného a veselého Silvestra

  superkarma: 0 18.12.2002, 08:55:38
 10. avatar
  [3] Adi [*]

  Vítězkám blahopřeji a NA ZDRAVÍ!!!!!

  superkarma: 0 18.12.2002, 08:53:41
 11. avatar
  [2] Kájina [*]

  taky vitezkam gratuluju

  superkarma: 0 18.12.2002, 08:22:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme